- Org.nr.
- 932 821 257
- Adresse
- Nybuvegen 23, 2609 Lillehammer
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−80 844ikke oppgitt
Årsresultat422 029ikke oppgitt
Egenkapital3 493 45099,8 % av eiendelene
RUHAL 350 HOLDING AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2023.
Omsetning, to regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 932 821 257
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 05.09.2026
- Stiftet
- 05.10.2023
- Registrert
- 27.01.2024
- Adresse
- Nybuvegen 23, 2609 Lillehammer
- Kommune
- Lillehammer
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Lillehammer (213)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- RUHAL 350 HOLDING AS932 909 367 · LILLEHAMMER
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Erverve og eie aksjer og andeler i andre selskaper, handel i finansielle instrumenter samt all annen virksomhet som naturlig hører derved.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 80 844 | - |
| Sum driftskostnader | 80 844 | 25 814 |
| Driftsresultat | −80 844 | −25 814 |
| Annen renteinntekt | 337 | - |
| Annen finansinntekt | 602 536 | - |
| Sum finansinntekter | 602 872 | 1 731 209 |
| Verdireduksjon markedsbaserte omløpsmidler | 100 000 | - |
| Sum finanskostnader | 100 000 | 80 |
| Netto finans | 502 872 | 1 731 129 |
| Resultat før skatt | 422 029 | 1 705 315 |
| Årsresultat | 422 029 | 1 705 315 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 422 029 | - |
| Totalresultat | 422 029 | - |
| Avsatt til annen egenkapital | 422 029 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 422 029 | - |
| Sum driftsinntekter | - | 0 |
| Lån til tilknyttet selskap og felles kontrollert virksomhet | 900 000 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 900 000 | - |
| Sum anleggsmidler | 900 000 | 1 000 000 |
| Markedsbaserte aksjer | 2 317 640 | - |
| Sum investeringer | 2 317 640 | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 283 323 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 283 323 | - |
| Sum omløpsmidler | 2 600 964 | 2 076 185 |
| Sum eiendeler | 3 500 964 | 3 076 185 |
| Aksjekapital | 30 000 | - |
| Overkurs | 1 341 891 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 1 371 891 | 1 371 891 |
| Annen egenkapital | 2 121 559 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 2 121 559 | 1 699 531 |
| Sum egenkapital | 3 493 450 | 3 071 422 |
| Leverandørgjeld | 3 925 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 3 588 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 7 513 | 4 763 |
| Sum gjeld | 7 513 | 4 763 |
| Sum egenkapital og gjeld | 3 500 964 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 |
Nøkkeltall 2024 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 346,20▼ | 435,90 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 15,9 %▼ | 55,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,8 %▼ | 99,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Rune Hallås | 1960 |
| Regnskapsfører | SANNA REGNSKAP AS935 989 493 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- RUNE HALLÅS100,0 %f. 1960 · Lillehammer · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- ØVRE NORDLI AS33,3 %933 604 349 · 10 000 ordinære aksjer
- Norconsult ASA0,01 %963 865 724 · 18 325 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.