- Org.nr.
- 918 148 396
- Adresse
- Storåkeren 11, 9411 Harstad
Driftsresultat−6 180ikke oppgitt
Årsresultat93 820ikke oppgitt
Egenkapital4 488 90799,8 % av eiendelene
S.T.R. Holding AS er et aksjeselskap innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet 2016.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 918 148 396
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 16.09.2026
- Stiftet
- 15.11.2016
- Registrert
- 06.12.2016
- Adresse
- Storåkeren 11, 9411 Harstad
- Postadresse
- Bergsvegen 65
- Kommune
- Harstad
- Næring
- 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendomUtleie av egen eller leid fast eiendom i Harstad (366)
- Aksjekapital
- 130 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Drive med investeringer og forretningsdrift - herunder deltakelse i eller med andre selskaper, investering i fast eiendom, samt alt som står i forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - | 0 |
| Annen driftskostnad | 6 180 | - | - | 2 663 | 2 076 |
| Sum driftskostnader | 6 180 | 4 116 | 3 825 | 2 663 | 2 076 |
| Driftsresultat | −6 180 | −4 116 | −3 825 | −2 663 | −2 076 |
| Inntekt på inv. i tilknyttet selskap | - | - | - | - | 51 515 |
| Inntekt på investering i datterselskap og tilknyttet selskap | 100 000 | - | - | 75 000 | - |
| Sum finansinntekter | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 75 000 | 51 515 |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Netto finans | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 75 000 | 51 515 |
| Resultat før skatt | - | 95 884 | 96 175 | - | 49 440 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | - | - | −117 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 49 557 |
| Resultat før skattekostnad | 93 820 | - | - | 72 337 | - |
| Skattekostnad | - | - | - | −91 | - |
| Årsresultat | 93 820 | 95 884 | 95 840 | 72 428 | 49 557 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | 49 557 |
| Overføringer annen egenkapital | - | - | - | - | 49 557 |
| Tilleggsutbytte | 100 000 | - | - | 0 | - |
| Annen egenkapital | −6 180 | - | - | 72 428 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | 72 428 | 49 557 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | - | 244 |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | 0 | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 4 492 100 | - | - | - | 4 492 100 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 4 492 100 | - | - | 4 492 100 | 4 492 100 |
| Sum anleggsmidler | 4 492 100 | 4 492 100 | 4 492 100 | 4 492 435 | 4 492 344 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 13 592 |
| Sum fordringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum investeringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 6 807 | - | - | 10 928 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 6 807 | - | - | 10 928 | 13 592 |
| Sum omløpsmidler | 6 807 | 2 987 | 7 103 | 10 928 | 13 592 |
| Sum eiendeler | 4 498 907 | 4 495 087 | 4 499 204 | 4 503 364 | 4 505 936 |
| Utsatt skattefordel | - | - | - | 335 | 244 |
| Aksjekapital | 130 000 | - | - | 130 000 | - |
| Annen innskutt egenkapital | 4 236 530 | - | - | 4 236 530 | 4 236 530 |
| Sum innskutt egenkapital | 4 366 530 | 4 366 530 | 4 366 530 | 4 366 530 | 4 366 530 |
| Annen egenkapital | 122 377 | - | - | 136 833 | 139 406 |
| Sum opptjent egenkapital | 122 377 | 128 557 | 132 673 | 136 833 | 139 406 |
| Sum egenkapital | 4 488 907 | 4 495 087 | 4 499 204 | 4 503 364 | 4 505 936 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | 10 000 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 10 000 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum gjeld | 10 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 4 498 907 | - | - | 4 503 364 | 4 505 936 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 130 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,68 | - | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 2,1 % | 2,1 % | 2,1 % | 1,6 % | 1,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,8 %▼ | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Stina Thrane Rollmoen | 1994 |
| Styremedlem | Mona Thrane Sørgård | 1969 |
| Regnskapsfører | REVIGO AS972 415 790 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- STINA THRANE ROLLMOEN100,0 %f. 1994 · Finnsnes · 1 300 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- TIAN INVEST AS5,00 %918 322 760 · 2 000 ordinære aksjer
- TIAN HOLDING AS2,06 %990 982 228 · 17 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.