- Org.nr.
- 983 164 110
- Telefon
- 67 92 60 00
- Adresse
- c/o OCR AS, Hellinga 10, 1151 Oslo
- Hovedeier
- Sandakerveien 64 Holding AS, 100 %
Driftsresultat−20 000ikke oppgitt
Årsresultat7 000ikke oppgitt
Egenkapital602 00098,4 % av eiendelene
S64 UTVIKLING AS er et aksjeselskap innen kjøp og salg av egen fast eiendom, stiftet 2000.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 983 164 110
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 18.12.2000
- Registrert
- 11.05.2001
- Adresse
- c/o OCR AS, Hellinga 10, 1151 Oslo
- Telefon
- 67 92 60 00
- Kommune
- Oslo
- Aksjekapital
- 200 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- www.bos.no
Vedtektsfestet formål
Eie, utvikle og drifte fast eiendom, samt øvrige aktiviteter tilknyttet dette.
Tidligere navn
- MOTORSPORT NORGE AS11.05.2001 til 22.12.2003
- Sandakerveien 64 AS22.12.2003 til 11.06.2022
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | - | 0 | - | 3 000 |
| Annen driftskostnad | 20 000 | 24 000 | 23 000 | 27 000 | 18 000 |
| Sum driftskostnader | 20 000 | 24 000 | 23 000 | 27 000 | 18 000 |
| Driftsresultat | −20 000 | −24 000 | −23 000 | −27 000 | −15 000 |
| Renteinntekt fra foretak i samme konsern | 29 000 | 27 000 | 30 000 | 10 000 | 8 000 |
| Annen renteinntekt (0) | - | - | - | 1 000 | - |
| Sum finansinntekter | 29 000 | 27 000 | 30 000 | 11 000 | 8 000 |
| Annen finanskostnad | - | - | - | - | 3 000 |
| Annen finanskostnad (0) | - | - | - | 3 000 | - |
| Sum finanskostnader | - | - | 0 | 3 000 | 3 000 |
| Netto finans | 29 000 | 27 000 | 30 000 | 8 000 | 5 000 |
| Resultat før skatt | - | - | 7 000 | −19 000 | −10 000 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | 29 000 | 23 000 | 1 000 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −22 000 | −42 000 | −11 000 |
| Resultat før skattekostnad | 9 000 | 3 000 | - | - | - |
| Skattekostnad | 2 000 | 13 000 | - | - | - |
| Årsresultat | 7 000 | −10 000 | −22 000 | −42 000 | −11 000 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 0 |
| Avgitt konsernbidrag | 8 000 | - | - | - | - |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 0 | −10 000 | −22 000 | −42 000 | −11 000 |
| Sum overføringer og disponeringer | 8 000 | −10 000 | −22 000 | −42 000 | −11 000 |
| Salgsinntekt | - | - | 0 | 0 | - |
| Annen driftsinntekt | - | - | - | - | 3 000 |
| Prosjektkostnader | 158 000 | 158 000 | 158 000 | 0 | - |
| Sum varige driftsmidler | 158 000 | 158 000 | 158 000 | - | - |
| Investering i datterselskap | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 |
| Sum anleggsmidler | 165 000 | 165 000 | 165 000 | 7 000 | 10 000 |
| Andre fordringer | - | - | 2 000 | 2 000 | 2 000 |
| Konsernfordringer | 447 000 | 456 000 | 426 000 | 388 000 | 277 000 |
| Sum fordringer | 447 000 | 456 000 | 428 000 | 390 000 | 279 000 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 0 | 83 000 | 86 000 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 0 | 83 000 | 86 000 |
| Sum omløpsmidler | 447 000 | 456 000 | 428 000 | 473 000 | 365 000 |
| Sum eiendeler | 612 000 | 621 000 | 593 000 | 480 000 | 375 000 |
| Utsatt skattefordel | - | - | - | - | 3 000 |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | - | - | 3 000 |
| Aksjekapital | 200 000 | 200 000 | 200 000 | 200 000 | - |
| Overkurs | 402 000 | 402 000 | 357 000 | 256 000 | 175 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 602 000 | 602 000 | 557 000 | 456 000 | 375 000 |
| Annen egenkapital | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum egenkapital | 602 000 | 602 000 | 557 000 | 456 000 | 375 000 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 0 | 6 000 | 7 000 | 3 000 | - |
| Betalbar skatt | 0 | 13 000 | 28 000 | 20 000 | - |
| Kortsiktig konserngjeld | 10 000 | 0 | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 10 000 | 19 000 | 35 000 | 23 000 | - |
| Sum gjeld | 10 000 | 19 000 | 35 000 | 23 000 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 612 000 | 621 000 | 592 000 | 479 000 | 375 000 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 200 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 44,70▲ | 24,00 | 12,23 | 20,57 | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,02▼ | 0,03 | 0,06 | 0,05 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 1,5 %▲ | 0,5 % | 1,3 % | −3,7 % | −1,9 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | −500,0 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | −366,7 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 98,4 %▲ | 96,9 % | 93,9 % | 95,0 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Ole-Christian Rustad | 1978 |
| Revisor | CEDRA NORGE AS935 416 779 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Sandakerveien 64 Holding AS100,0 %Oslo · 200 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- Sandakerveien 64 Holding AS
- Sandakerveien 64 AS99,0 %
- S64 UTVIKLING AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Sandakerveien 64 AS1,00 %919 294 264 · 1 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.