- Org.nr.
- 927 339 196
- Adresse
- Stadsfysikus Wyllers gate 8B, 4019 Stavanger
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−11 910ikke oppgitt
Årsresultat−11 910ikke oppgitt
Egenkapital−25 806−392,8 % av eiendelene
SÅNN KOKA EG AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 927 339 196
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 25.09.2026
- Stiftet
- 22.03.2021
- Registrert
- 25.06.2021
- Adresse
- Stadsfysikus Wyllers gate 8B, 4019 Stavanger
- Kommune
- Stavanger
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Stavanger (1 927)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investeringer i andre selskaper og det som faller naturlig inn under dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 11 910 | - | - | 10 515 | 2 789 |
| Sum driftskostnader | 11 910 | 13 301 | 11 265 | 10 515 | 2 789 |
| Driftsresultat | −11 910 | −13 301 | −11 265 | −10 515 | −2 789 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | 397 | 60 |
| Sum finanskostnader | - | - | - | 397 | 60 |
| Netto finans | - | 0 | 0 | −397 | −60 |
| Resultat før skatt | - | −13 301 | −11 265 | −10 912 | −2 848 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | - | - | −627 |
| Skattekostnad på resultat | - | - | - | 627 | - |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | −11 539 | −2 221 |
| Resultat før skattekostnad | −11 910 | - | - | - | - |
| Årsresultat | −11 910 | −13 301 | −11 265 | −11 539 | −2 221 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −11 910 | - | - | −11 539 | −2 221 |
| Totalresultat | −11 910 | - | - | −11 539 | −2 221 |
| Overført fra annen egenkapital | - | - | - | −11 539 | −2 221 |
| Udekket tap | −11 910 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −11 910 | - | - | −11 539 | −2 221 |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 0 | - | - |
| Bankinnskudd | 6 569 | - | - | 10 670 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 6 569 | - | - | 10 670 | 21 582 |
| Sum omløpsmidler | 6 569 | 6 854 | 9 530 | 10 670 | 21 582 |
| Sum eiendeler | 6 569 | 6 854 | 9 530 | 10 670 | 22 209 |
| Sum anleggsmidler | - | 0 | 0 | 0 | 627 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 21 582 |
| Utsatt skattefordel | - | - | - | - | 627 |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | - | - | 627 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | 30 000 | 4 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | - | - | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 24 430 |
| Annen egenkapital | - | - | - | −19 330 | −2 221 |
| Udekket tap | 55 806 | - | - | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | −55 806 | −43 896 | −30 595 | −19 330 | −2 221 |
| Sum egenkapital | −25 806 | −13 896 | −595 | 10 670 | 22 209 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | 32 375 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 32 375 | 20 750 | 10 125 | - | - |
| Sum gjeld | 32 375 | 20 750 | 10 125 | 0 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 6 569 | - | - | 10 670 | 22 209 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,20▼ | 0,33 | 0,94 | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,25▲ | −1,49 | −17,02 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −177,5 %▼ | −162,4 % | −111,5 % | −64,0 % | −12,6 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −392,8 %▼ | −202,7 % | −6,2 % | 100,0 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Rune Ludvigsen | 1986 |
| Regnskapsfører | AIDER AS922 633 452 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Gausdal Investering AS50,0 %Stavanger · 50 ordinære aksjer
- PML Holding AS50,0 %Hundvåg · 50 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.