- Org.nr.
- 933 937 011
- Adresse
- Bøgata 2, 0655 Oslo
- Hovedeier
- Styrke Invest AS, 100 %
- Bransje
- Andre helsetjenester ellers
Driftsresultat126 9932,8 % margin
EBITDA130 743før av- og nedskrivninger
Årsresultat94 0802,1 % margin
Egenkapital122 65540,5 % av eiendelene
Sanoklinikken AS er et aksjeselskap innen andre helsetjenester ellers, stiftet 2024.
Omsetning, to regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 933 937 011
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 24.07.2024
- Registrert
- 19.08.2024
- Adresse
- Bøgata 2, 0655 Oslo
- Kommune
- Oslo
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Sanoklinikken AS934 074 475 · OSLO
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Tverrfaglig helseklinikk.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Salgsinntekt | 4 468 384 | 0 |
| Annen driftsinntekt | 14 878 | - |
| Sum driftsinntekter | 4 483 262 | 0 |
| Varekostnad | 2 102 560 | 0 |
| Lønnskostnad | 145 027 | 0 |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | 3 750 | - |
| Annen driftskostnad | 2 104 933 | 1 425 |
| Sum driftskostnader | 4 356 270 | 1 425 |
| Driftsresultat | 126 993 | −1 425 |
| Annen renteinntekt | 22 | - |
| Sum finansinntekter | 22 | 0 |
| Annen finanskostnad | 235 | - |
| Sum finanskostnader | 235 | 0 |
| Netto finans | −213 | 0 |
| Resultat før skatt | 126 780 | −1 425 |
| Skattekostnad | 32 700 | 0 |
| Årsresultat | 94 080 | −1 425 |
| Udekket tap | 1 425 | −1 425 |
| Annen egenkapital | 92 655 | 0 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner, ol. | 71 250 | 0 |
| Sum varige driftsmidler | 71 250 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | - |
| Sum anleggsmidler | 71 250 | - |
| Kundefordringer | 25 276 | 0 |
| Andre kortsiktige fordringer | 5 244 | 5 393 |
| Sum fordringer | 30 520 | 5 393 |
| Sum investeringer | 0 | 0 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 201 333 | 29 910 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 201 333 | 29 910 |
| Sum omløpsmidler | 231 853 | 35 303 |
| Sum eiendeler | 303 103 | 35 303 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 92 655 | 0 |
| Udekket tap | 0 | 1 425 |
| Sum opptjent egenkapital | 92 655 | −1 425 |
| Sum egenkapital | 122 655 | 28 575 |
| Utsatt skatt | 2 475 | 0 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 2 475 | 0 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 32 543 | 6 728 |
| Betalbar skatt | 30 225 | - |
| Skyldige offentlige avgifter | 4 572 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | 110 632 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 177 973 | - |
| Sum gjeld | 180 448 | 6 728 |
| Sum egenkapital og gjeld | 303 103 | - |
Nøkkeltall 2024 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,30▼ | 5,25 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 1,47▲ | 0,24 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 75,1 %▲ | −4,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 2,8 % | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 2,1 % | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 40,5 %▼ | 80,9 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Sanoklinikken AS2,8 %
4,5 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
0 %5101520
PMG AS2,2 % 434,9 mill.89 ansatte 2025
Sanoklinikken AS2,8 % 4,5 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
CAREIUM NORGE AS7,4 % 141,2 mill.183 ansatte 2025
FALCK HELSEFORMIDLING AS15,7 % 289,5 mill.50 ansatte 2025
0 %5101520
De tre andre er de største selskapene i næringskode 86.993.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Mohammed Anouar El Ouali | 1988 |
| Styrets leder | Mohammed Anouar El Ouali | 1988 |
| Styremedlem | Lill Kristine Ulltang El Ouali | 1987 |
| Regnskapsfører | REGNSKAP GROUP AS919 227 605 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Styrke Invest AS100,0 %Skedsmokorset · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- Styrke Invest AS
- Sanoklinikken AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.