- Org.nr.
- 926 782 533
- Adresse
- c/o Cathrine Eidskrem, Breiløkvegen 47, 6409 Molde
Driftsresultat−79 801
EBITDA−58 738før av- og nedskrivninger
Årsresultat−74 436
Egenkapital−16 850−19,7 % av eiendelene
Second Harmony AS er et aksjeselskap innen all annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 926 782 533
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 09.10.2026
- Stiftet
- 14.03.2021
- Registrert
- 23.03.2021
- Adresse
- c/o Cathrine Eidskrem, Breiløkvegen 47, 6409 Molde
- Kommune
- Aukra
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Second Harmony AS926 933 183 · AUKRA
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Impresariovirksomhet.
Tidligere navn
- WAYOH MANAGEMENT AS23.03.2021 til 19.07.2023
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 6 468 | 112 641 | 70 173 | 0 | - |
| Sum driftsinntekter | 6 468 | 112 641 | 70 173 | 0 | 99 117 |
| Varekostnader/Tjenester | - | - | - | - | 72 524 |
| Salgs og reklamekostnad | - | - | - | - | 11 250 |
| Representasjon | - | - | - | - | 2 000 |
| Bank kostnader | - | - | - | - | 1 107 |
| Etableringskostnader | - | - | - | - | 5 570 |
| Varekostnad | 0 | 469 | - | - | - |
| Avskrivning på varige driftsmidler | 21 063 | 2 802 | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 65 206 | 33 377 | 113 215 | - | - |
| Sum driftskostnader | 86 269 | 36 648 | 113 215 | 0 | 92 451 |
| Driftsresultat | −79 801 | 75 993 | −43 042 | 0 | 6 666 |
| Resultat før skatt | - | - | - | - | 6 666 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 6 666 |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | - | - | - |
| Netto finans | 0 | 0 | - | - | - |
| Resultat før skattekostnad | −79 801 | 75 993 | −43 042 | 0 | - |
| Skattekostnad | −5 365 | 5 365 | - | - | - |
| Årsresultat | −74 436 | 70 628 | −43 042 | 0 | 6 666 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −74 436 | 70 628 | - | - | - |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | 0 | - | - | - |
| Totalresultat | −74 436 | 70 628 | - | - | - |
| Udekket tap | −46 850 | 0 | −43 042 | 0 | - |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | −27 586 | 70 628 | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −74 436 | 70 628 | −43 042 | 0 | - |
| Salgsinntekter, spillejobb | - | - | - | - | 39 117 |
| Sponsorinntekter | - | - | - | - | 60 000 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | - | - | - |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner | 81 450 | 102 513 | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 81 450 | 102 513 | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 81 450 | 102 513 | 0 | 0 | 0 |
| Sum varer | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum fordringer | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum investeringer | 0 | 0 | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 3 950 | 62 689 | 89 208 | 0 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 3 950 | 62 689 | 89 208 | 0 | - |
| Sum omløpsmidler | 3 950 | 62 689 | 89 208 | 0 | 0 |
| Sum eiendeler | 85 400 | 165 202 | 89 208 | 0 | 0 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 0 | - |
| Annen egenkapital | 0 | 27 587 | - | - | - |
| Udekket tap | 46 850 | 0 | 43 042 | 0 | - |
| Sum opptjent egenkapital | −46 850 | 27 587 | −43 042 | 0 | - |
| Sum egenkapital | −16 850 | 57 587 | −13 042 | 0 | 0 |
| Utsatt skatt | 0 | 5 365 | - | - | - |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 5 365 | - | - | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 102 250 | 102 250 | 102 250 | 0 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 102 250 | 102 250 | 102 250 | 0 | - |
| Sum langsiktig gjeld | 102 250 | 107 615 | 102 250 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum gjeld | 102 250 | 107 615 | 102 250 | 0 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 85 400 | 165 202 | 89 208 | 0 | 0 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −6,07▼ | 1,87 | −7,84 | - | - |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −63,7 %▼ | 59,7 % | −96,5 % | - | - |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −1 233,8 %▼ | 67,5 % | −61,3 % | - | 6,7 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −1 150,8 %▼ | 62,7 % | −61,3 % | - | 6,7 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −19,7 %▼ | 34,9 % | −14,6 % | - | - |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Cathrine Eidskrem | 1986 |
| Styremedlem | Tanja Kristine Holen | 1992 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- TANJA KRISTINE HOLEN50,0 %f. 1992 · Molde · 150 ordinære aksjer
- Cathrine Eidskrem50,0 %f. 1986 · Molde · 150 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.