- Org.nr.
- 931 565 176
- Adresse
- c/o Heras Group Norway AS, Apotekergata 10B, 0180 Oslo
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−473 000ikke oppgitt
Årsresultat1 358 000ikke oppgitt
Egenkapital350 772 00085,4 % av eiendelene
Secure Reinvestco AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2023.
Omsetning, tre regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 931 565 176
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 12.10.2026
- Stiftet
- 26.05.2023
- Registrert
- 13.06.2023
- Adresse
- c/o Heras Group Norway AS, Apotekergata 10B, 0180 Oslo
- Kommune
- Oslo
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Oslo (14 317)
- Aksjekapital
- 3 524 368
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investering i finansielle instrumenter, herunder aksjer i andre selskaper og alt som står i naturlig forbindelse med det.
Tidligere navn
- Athomstart Invest 846 AS13.06.2023 til 10.07.2023
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 473 000 | 183 000 | 290 035 |
| Sum driftskostnader | 473 000 | 183 000 | 290 035 |
| Driftsresultat | −473 000 | −183 000 | −290 035 |
| Annen renteinntekt | 1 869 000 | 1 914 000 | 655 789 |
| Annen finansinntekt | 266 000 | - | - |
| Sum finansinntekter | 2 134 000 | 1 914 000 | 655 789 |
| Annen rentekostnad | 16 000 | 24 000 | - |
| Sum finanskostnader | 16 000 | 24 000 | - |
| Netto finans | 2 118 000 | 1 890 000 | 655 789 |
| Resultat før skatt | - | - | 365 754 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | 80 466 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 285 288 |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | - | - | 285 288 |
| Resultat før skattekostnad | 1 645 000 | 1 707 000 | - |
| Skattekostnad på resultat | 287 000 | 376 000 | - |
| Årsresultat | 1 358 000 | 1 331 000 | - |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 1 358 000 | 1 331 000 | - |
| Totalresultat | 1 358 000 | 1 331 000 | - |
| Avsatt til annen egenkapital | 1 358 000 | 1 331 000 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 1 358 000 | 1 331 000 | 285 288 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Investeringer i aksjer og andeler | 348 179 000 | 305 378 000 | 188 959 081 |
| Andre fordringer | - | - | 40 595 331 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 348 179 000 | 305 378 000 | 229 554 412 |
| Sum anleggsmidler | 348 179 000 | 305 378 000 | 229 554 412 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 40 670 303 |
| Andre kortsiktige fordringer | 19 676 000 | - | - |
| Sum fordringer | 19 676 000 | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 43 122 000 | 56 997 000 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 43 122 000 | 56 997 000 | 40 670 303 |
| Sum omløpsmidler | 62 798 000 | 56 997 000 | 40 670 303 |
| Sum eiendeler | 410 978 000 | 362 375 000 | 270 224 715 |
| Aksjekapital | 3 487 000 | 2 927 000 | - |
| Overkurs | 344 271 000 | 302 295 000 | 227 286 161 |
| Sum innskutt egenkapital | 347 758 000 | 305 222 000 | 229 575 828 |
| Annen egenkapital | 3 014 000 | 1 656 000 | 285 288 |
| Sum opptjent egenkapital | 3 014 000 | 1 656 000 | 285 288 |
| Sum egenkapital | 350 772 000 | 306 877 000 | 229 861 116 |
| Øvrig langsiktig gjeld | - | - | 31 431 979 |
| Langsiktig konserngjeld | 1 536 000 | 671 000 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 1 536 000 | 671 000 | 31 431 979 |
| Sum langsiktig gjeld | 1 536 000 | 671 000 | 31 431 979 |
| Leverandørgjeld | - | - | 294 710 |
| Konvertible lån | 19 596 000 | - | - |
| Betalbar skatt | 362 000 | 337 000 | 80 466 |
| Annen kortsiktig gjeld | 38 711 000 | 54 489 000 | 8 556 444 |
| Sum kortsiktig gjeld | 58 669 000 | 54 826 000 | 8 931 620 |
| Sum gjeld | 60 206 000 | 55 497 000 | 40 363 599 |
| Sum egenkapital og gjeld | 410 978 000 | 362 375 000 | 270 224 715 |
| Selskapskapital | - | - | 2 289 667 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,07▲ | 1,04 | 4,55 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,17▼ | 0,18 | 0,18 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 0,4 %▼ | 0,5 % | 0,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 85,4 %▲ | 84,7 % | 85,1 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Ulf Patrik Johnson | 1980 |
| Styremedlem | Andreas Skajem Lind | 1991 |
| Revisor | PRICEWATERHOUSECOOPERS AS987 009 713 | - |
| Regnskapsfører | ENORA AS935 701 430 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- PETRI SMEDBERG10,7 %37 219 930 preferanse aksjer
- AHM FRVALTNING AB7,00 %24 394 359 ekstraordinære aksjer
- KRAMER FAMILY GROUP APS6,18 %21 553 351 preferanse aksjer
- AH SECURITY GROUP APS6,11 %21 313 875 preferanse aksjer
- MVI FUND I AB6,04 %21 051 771 ekstraordinære aksjer
- EMK CAPITAL PARTNERS III LP3,71 %JE4 0QH, Jersey · 12 931 929 preferanse aksjer
- Prasimo APS3,48 %12 142 550 preferanse aksjer
- BLH Holding AS3,19 %Leinesfjord · 11 137 825 preferanse aksjer
- NELAB INVEST AB2,85 %94128, Piteå · 9 939 194 ekstraordinære aksjer
- MÜSLI AS2,55 %Oslo · 8 897 397 preferanse aksjer
- + 386 andre48,2 %
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- HERAS HOLDCO AS3,44 %930 914 401 · 189 097 614 preferanse aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.