- Org.nr.
- 922 876 169
- Adresse
- Churchills veg 4F, 7058 Charlottenlund
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−6 021ikke oppgitt
Årsresultat−4 696ikke oppgitt
Egenkapital21 16240,7 % av eiendelene
SENTO SRAL AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 922 876 169
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 07.09.2026
- Stiftet
- 29.04.2019
- Registrert
- 12.06.2019
- Adresse
- Churchills veg 4F, 7058 Charlottenlund
- Kommune
- Trondheim
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Trondheim (2 451)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investering i andre selskaper.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - | 0 |
| Annen driftskostnad | 6 021 | - | - | 2 412 | 3 044 |
| Sum driftskostnader | 6 021 | 5 102 | 3 670 | 2 412 | 3 044 |
| Driftsresultat | −6 021 | −5 102 | −3 670 | −2 412 | −3 044 |
| Resultat før skatt | - | −5 097 | −3 660 | - | −3 044 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | - | - | −670 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −2 374 |
| Annen renteinntekt | - | - | - | 3 | - |
| Sum finansinntekter | 0 | 5 | 10 | 3 | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Netto finans | 0 | 5 | 10 | 3 | - |
| Resultat før skattekostnad | −6 021 | - | - | −2 409 | - |
| Skattekostnad Il, | - | - | - | −530 | - |
| Skattekostnad l, | −1 325 | - | - | - | - |
| Årsresultat | −4 696 | −3 976 | −2 854 | −1 879 | −2 374 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −2 374 |
| Udekket tap | −4 696 | - | - | −1 879 | −2 374 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | −1 879 | −2 374 |
| Utsatt skattefordel Il, | 6 555 | - | - | 3 303 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 6 555 | - | - | 3 303 | 2 773 |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | 0 | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 38 400 | - | - | - | 24 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 38 400 | - | - | 24 000 | 24 000 |
| Sum anleggsmidler | 44 955 | 29 230 | 28 109 | 27 303 | 26 773 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 24 201 |
| Sum varer | - | - | - | 0 | - |
| Sum fordringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum investeringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 7 015 | - | - | 21 792 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 7 015 | - | - | 21 792 | 24 201 |
| Sum omløpsmidler | 7 015 | 13 326 | 18 132 | 21 792 | 24 201 |
| Sum eiendeler | 51 969 | 42 556 | 46 241 | 49 095 | 50 974 |
| Utsatt skattefordel | - | - | - | - | 2 773 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | 30 000 | - |
| Annen innskutt egenkapital | 7 593 | - | - | −6 808 | −6 808 |
| Sum innskutt egenkapital | 37 593 | 23 193 | 23 193 | 23 193 | 23 192 |
| Udekket tap | 16 431 | - | - | 4 905 | 3 026 |
| Sum opptjent egenkapital | −16 431 | −11 735 | −7 759 | −4 905 | −3 026 |
| Sum egenkapital | 21 162 | 11 458 | 15 433 | 18 288 | 20 166 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 0 | - | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 30 808 | - | - | 30 808 | 30 808 |
| Sum kortsiktig gjeld | 30 808 | 31 099 | 30 808 | 30 808 | 30 808 |
| Sum gjeld | 30 808 | 31 099 | 30 808 | 30 808 | 30 808 |
| Sum egenkapital og gjeld | 51 969 | - | - | 49 095 | 50 974 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,23▼ | 0,43 | 0,59 | 0,71 | 0,79 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 1,46▼ | 2,71 | 2,00 | 1,68 | 1,53 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −12,7 %▼ | −11,5 % | −7,7 % | −4,8 % | −6,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 40,7 %▲ | 26,9 % | 33,4 % | 37,3 % | 39,6 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Lars Lien Otnes | 1995 |
| Styrets leder | Lars Lien Otnes | 1995 |
| Regnskapsfører | ØKORÅD OS REGNSKAP AS998 355 362 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- LARS LIEN OTNES100,0 %f. 1995 · Charlottenlund · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Sentre Invest AS24,0 %923 136 223 · 24 000 B-aksjer
- SENTO INVEST AS24,0 %922 572 623 · 14 400 B-aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.