- Org.nr.
- 825 130 802
- Adresse
- c/o Sivert Sende, Ogndalsvegen 141, 7716 Steinkjer
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−11 667ikke oppgitt
Årsresultat−11 667ikke oppgitt
Egenkapital−17 658−204,8 % av eiendelene
SMASH INVEST AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, under avvikling, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 825 130 802
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 02.05.2020
- Registrert
- 28.05.2020
- Adresse
- c/o Sivert Sende, Ogndalsvegen 141, 7716 Steinkjer
- Kommune
- Steinkjer
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Steinkjer (148)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investeringsselskap som eier og engasjerer seg i andre selskap, samt kjøp, utvikling og salg av fast eiendom og det som naturlig hører med dette.
Tidligere navn
- Slalåmsvingen 14 AS28.05.2020 til 19.05.2021
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | - | 0 | - | 0 |
| Annen driftskostnad | 11 667 | 11 245 | 10 981 | 9 122 | 13 732 |
| Sum driftskostnader | 11 667 | 11 245 | 10 981 | 9 122 | 13 732 |
| Driftsresultat | −11 667 | −11 245 | −10 981 | −9 122 | −13 732 |
| Resultat før skatt | - | - | - | - | −13 732 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | - | - | 1 345 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −15 077 |
| Annen finansinntekt | - | - | 21 020 | - | - |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 21 020 | 0 | - |
| Annen rentekostnad | - | - | 947 | - | - |
| Annen finanskostnad (0) | - | 4 870 | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 4 870 | 947 | 0 | - |
| Netto finans | 0 | −4 870 | 20 073 | 0 | - |
| Resultat før skattekostnad | −11 667 | −16 114 | 9 092 | −9 122 | - |
| Årsresultat | −11 667 | −16 114 | 9 092 | −9 122 | −15 077 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −15 077 |
| Udekket tap | −11 667 | −16 114 | 9 092 | −9 122 | −13 996 |
| Overføringer annen egenkapital | - | - | - | - | −1 081 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | 9 092 | −9 122 | −15 077 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Investeringer i tilknyttet selskap | - | - | 0 | 15 000 | 15 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 15 000 | 15 000 |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 15 000 | 15 000 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 15 434 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | 36 020 | 0 | - |
| Sum fordringer | 0 | 0 | 36 020 | 0 | - |
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 8 622 | 20 290 | 437 | 6 673 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 8 622 | 20 290 | 437 | - | 15 434 |
| Sum omløpsmidler | 8 622 | 20 290 | 36 457 | 6 673 | 15 434 |
| Sum eiendeler | 8 622 | 20 290 | 36 457 | 21 673 | 30 434 |
| Aksjekapital l, | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - |
| Annen innskutt egenkapital | −5 850 | −5 850 | −5 850 | −5 850 | −5 850 |
| Sum innskutt egenkapital | 24 150 | 24 150 | 24 150 | 24 150 | 24 150 |
| Udekket tap | 41 808 | 30 140 | 14 026 | 23 118 | 13 996 |
| Sum opptjent egenkapital | −41 808 | −30 140 | −14 026 | −23 118 | −13 996 |
| Sum egenkapital | −17 658 | −5 990 | 10 124 | 1 032 | 10 154 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | - | - | 1 053 | 361 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 26 280 | 26 280 | 25 280 | 20 280 | 20 280 |
| Sum kortsiktig gjeld | 26 280 | 26 280 | 26 333 | 20 641 | 20 280 |
| Sum gjeld | 26 280 | 26 280 | 26 333 | 20 641 | 20 280 |
| Sum egenkapital og gjeld | 8 622 | 20 290 | 36 457 | 21 673 | 30 434 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,33▼ | 0,77 | 1,38 | 0,32 | 0,76 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,49▲ | −4,39 | 2,60 | 20,00 | 2,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −80,7 %▼ | −39,6 % | 34,5 % | −35,0 % | −45,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −204,8 %▼ | −29,5 % | 27,8 % | 4,8 % | 33,4 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Sivert Sende | 1986 |
| Styremedlem | Anette Hammer | 1985 |
| Regnskapsfører | SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS936 285 066 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- SIVERT SENDE50,0 %f. 1986 · Steinkjer · 15 ordinære aksjer
- Anette Hammer50,0 %f. 1985 · Steinkjer · 15 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.