- Org.nr.
- 912 256 006
- Adresse
- Tomtersvingen 23, 2009 Nordby
- Bransje
- Oppføring av bygninger
Driftsresultat−600 004−12,3 % margin
EBITDA−563 675før av- og nedskrivninger
Årsresultat−598 698−12,3 % margin
Egenkapital1 727 13249,5 % av eiendelene
Snekker og Tømrer Service AS er et aksjeselskap innen oppføring av bygninger, stiftet 2013.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 912 256 006
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 14.10.2026
- Stiftet
- 22.05.2013
- Registrert
- 30.07.2013
- Adresse
- Tomtersvingen 23, 2009 Nordby
- Kommune
- Rælingen
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- 11
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Snekker og Tømrer Service AS912 322 017 · RÆLINGEN11 ansatte
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Byggetjenester: maler- og snekkertjenester. Rehabilitering og oppussing av bygninger.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 4 886 845 | 7 602 692 | 8 713 335 | 10 172 876 | - |
| Annen driftsinntekt | - | - | 18 000 | 1 000 | - |
| Annen driftsinntekt (0) | - | 5 000 | - | - | - |
| Sum driftsinntekter | 4 886 845 | 7 607 692 | 8 731 335 | 10 173 876 | 9 788 922 |
| Varekostnad | 513 373 | 1 866 008 | 1 967 941 | 1 335 461 | - |
| Lønnskostnad | 4 279 362 | 4 430 208 | 5 283 593 | 6 474 692 | - |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | 36 329 | 38 254 | 56 681 | - | - |
| Annen driftskostnad | 657 785 | 876 038 | 976 508 | 982 090 | - |
| Sum driftskostnader | 5 486 849 | 7 210 508 | 8 284 723 | 8 857 315 | 8 064 921 |
| Driftsresultat | −600 004 | 397 185 | 446 612 | 1 316 561 | 1 724 001 |
| Annen renteinntekt (0) | - | - | - | 318 | - |
| Annen finansinntekt | 1 739 | 1 359 | 1 244 | - | - |
| Sum finansinntekter | 1 739 | 1 359 | 1 244 | 318 | 355 |
| Annen rentekostnad | 139 | 133 | 100 | 522 | - |
| Annen finanskostnad | 294 | 625 | 873 | 70 | - |
| Sum finanskostnader | 433 | 758 | 972 | 592 | 2 469 |
| Netto finans | 1 306 | 601 | 272 | −274 | −2 114 |
| Resultat før skatt | −598 698 | 397 786 | 446 884 | 1 316 287 | 1 721 886 |
| Skattekostnad | 0 | 83 255 | 93 218 | 278 674 | - |
| Årsresultat | −598 698 | 314 531 | 353 666 | 1 037 613 | 1 357 786 |
| Ordinært utbytte | - | - | 0 | 600 000 | - |
| Annen egenkapital | −598 698 | 314 531 | 353 666 | 437 613 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | 353 666 | 1 037 613 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner, ol. | 60 922 | 97 251 | 135 505 | 192 186 | - |
| Sum varige driftsmidler | 60 922 | 97 251 | 135 505 | 192 186 | - |
| Andre langsiktige fordringer | - | - | 3 909 | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 3 909 | 0 | - |
| Sum anleggsmidler | 60 922 | 97 251 | 139 414 | 192 186 | 92 938 |
| Kundefordringer | 859 645 | 1 070 390 | 942 900 | 646 542 | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 55 886 | 53 490 | 28 500 | 41 116 | - |
| Sum fordringer | 915 531 | 1 123 880 | 971 400 | 687 658 | - |
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 2 513 237 | 3 240 173 | 2 832 129 | 3 912 031 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 2 513 237 | 3 240 173 | 2 832 129 | - | - |
| Sum omløpsmidler | 3 428 768 | 4 364 053 | 3 803 529 | 4 599 689 | 4 066 277 |
| Sum eiendeler | 3 489 690 | 4 461 304 | 3 942 944 | 4 791 875 | 4 159 215 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 1 697 132 | 2 295 830 | 1 981 299 | 1 627 633 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 1 697 132 | 2 295 830 | 1 981 299 | 1 627 633 | 1 190 021 |
| Sum egenkapital | 1 727 132 | 2 325 830 | 2 011 299 | 1 657 633 | 1 220 021 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | 0 | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | - | 0 |
| Leverandørgjeld | −59 866 | −2 910 | 194 735 | −15 701 | - |
| Betalbar skatt | 0 | - | 93 218 | 278 674 | - |
| Skyldige offentlige avgifter | 390 296 | 498 985 | 448 248 | 1 153 024 | - |
| Utbytte | - | - | 0 | 600 000 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 1 432 126 | 1 556 145 | 1 195 444 | 1 118 245 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 762 556 | 2 135 474 | 1 931 645 | 3 134 242 | 2 939 194 |
| Sum gjeld | 1 762 556 | 2 135 474 | 1 931 645 | 3 134 242 | 2 939 194 |
| Sum egenkapital og gjeld | 3 489 688 | - | 3 942 944 | 4 791 875 | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,95▼ | 2,04 | 1,97 | 1,47 | 1,38 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 1,02▲ | 0,92 | 0,96 | 1,89 | 2,41 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −15,0 %▼ | 9,5 % | 10,3 % | 29,4 % | 41,5 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −12,3 %▼ | 5,2 % | 5,1 % | 12,9 % | 17,6 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −12,3 %▼ | 4,1 % | 4,1 % | 10,2 % | 13,9 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 49,5 %▼ | 52,1 % | 51,0 % | 34,6 % | 29,3 % |
Per ansatt 2025
- Omsetning per ansatt, kroner
- 444 259
- Resultat per ansatt, kroner
- −54 546
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Snekker og Tømrer Service AS−12,3 %
4,9 mill. 11 ansatte 2025
−15 %−10−50510
Snekker og Tømrer Service AS−12,3 % 4,9 mill.11 ansatte 2025
SKANSKA NORGE AS2,7 % 15 214,7 mill.2 918 ansatte 2025
Veidekke Entreprenør AS3,5 % 16 185,7 mill.2 925 ansatte 2025
HENT AS5,9 % 9 406,9 mill.1 410 ansatte 2025
−15 %−10−50510
De tre andre er de største selskapene i næringskode 41.000.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Krzysztof Tadeusz Loza | 1961 |
| Styrets leder | Krzysztof Tadeusz Loza | 1961 |
| Varamedlem | Patrick Loza | 1989 |
| Revisor | INSIGNIS AS917 835 810 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- KRZYSZTOF TADEUSZ LOZA100,0 %f. 1961 · Nordby · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.