- Org.nr.
- 824 832 552
- Adresse
- Josmoget 1, 5354 Straume
Driftsresultat−7 432ikke oppgitt
Årsresultat−7 432ikke oppgitt
Egenkapital−16 802−2,1 % av eiendelene
SSV Holding AS er et aksjeselskap innen reparasjon og vedlikehold av maskiner, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 824 832 552
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 27.09.2026
- Stiftet
- 31.01.2020
- Registrert
- 25.03.2020
- Adresse
- Josmoget 1, 5354 Straume
- Kommune
- Øygarden
- Næring
- 33.120 Reparasjon og vedlikehold av maskinerReparasjon og vedlikehold av maskiner i Øygarden (32)
- Aksjekapital
- 33 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Eie aksjer, kjøp og salg av eiendom i inn- og utland, samt deltakelse i annen tilknyttet virksomhet.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Lønnskostnad | 0 | - | - | 0 | - |
| Annen driftskostnad | 7 432 | - | - | 9 757 | 7 073 |
| Sum driftskostnader | 7 432 | 7 013 | 6 619 | 9 757 | 7 073 |
| Driftsresultat | −7 432 | −7 013 | −6 619 | −9 757 | −7 073 |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Netto finans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | - | −7 013 | −6 619 | - | −7 073 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −7 073 |
| Resultat før skattekostnad | −7 432 | - | - | −9 757 | - |
| Skattekostnad | 0 | - | - | 0 | - |
| Årsresultat | −7 432 | −7 013 | −6 619 | −9 757 | −7 073 |
| Udekket tap | −7 432 | - | - | −9 757 | −7 073 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | −9 757 | −7 073 |
| Utsatt skattefordel | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | 0 | - |
| Investering i datterselskap | 75 000 | - | - | 60 000 | 60 000 |
| Investering i annet foretak i samme konsern | 0 | - | - | 0 | - |
| Lån til foretak i samme konsern | 443 580 | - | - | 443 580 | 443 580 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | - | - | 0 | - |
| Lån til tilknyttet selskap og felles kontrollert virksomhet | 300 000 | - | - | 0 | - |
| Andre langsiktige fordringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 818 580 | - | - | 503 580 | 503 580 |
| Sum anleggsmidler | 818 580 | 818 580 | 503 580 | 503 580 | 503 580 |
| Andre kortsiktige fordringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Konsernfordringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum fordringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Aksjer og andeler i foretak i samme konsern | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum investeringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 0 | - | - | 31 | 1 788 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 0 | - | - | 31 | 1 788 |
| Sum omløpsmidler | 0 | 19 | 0 | 31 | 1 788 |
| Sum eiendeler | 818 580 | 818 599 | 503 580 | 503 611 | 505 368 |
| Aksjekapital | 33 000 | - | - | 30 000 | 30 000 |
| Beholdning av egne aksjer | 0 | - | - | - | - |
| Annen innskutt egenkapital | −5 570 | - | - | −5 570 | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 27 430 | 27 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Udekket tap | 44 232 | - | - | 23 169 | 13 412 |
| Sum opptjent egenkapital | −44 232 | −36 800 | −29 787 | −23 169 | −13 412 |
| Sum egenkapital | −16 802 | −9 370 | −5 357 | 1 261 | 11 018 |
| Utsatt skatt | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | 0 | - |
| Langsiktig konserngjeld | 822 632 | - | - | 8 000 | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | - | - | - | 488 600 | 488 600 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 822 632 | - | - | 496 600 | 488 600 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 815 219 | 503 100 | 496 600 | 488 600 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner | - | - | - | 0 | - |
| Betalbar skatt | 0 | - | - | 0 | - |
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | - | - | 0 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 12 750 | - | - | 5 750 | 5 750 |
| Sum kortsiktig gjeld | 12 750 | 12 750 | 5 837 | 5 750 | 5 750 |
| Sum gjeld | 835 382 | 827 969 | 508 937 | 502 350 | 494 350 |
| Sum egenkapital og gjeld | 818 580 | - | - | 503 611 | 505 368 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,31 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −49,72▲ | −88,36 | −95,00 | 398,37 | 44,87 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,9 %▲ | −1,1 % | −1,3 % | −1,9 % | −1,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −2,1 %▼ | −1,1 % | −1,1 % | 0,3 % | 2,2 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Alexander Skaar | 1983 |
| Styrets leder | Alexander Skaar | 1983 |
| Regnskapsfører | HJELP REGNSKAP AS919 563 656 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- ALEXANDER SKAAR100,0 %f. 1983 · Straume · 3 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- LIVA EIENDOM AS100,0 %924 831 367 · 30 000 ordinære aksjer
- SSV Kranteknikk AS100,0 %925 141 542 · 3 000 ordinære aksjer
- 933 270 106 · 15 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.