- Org.nr.
- 932 392 208
- Adresse
- Furutoppvegen 65, 6700 Måløy
- Hovedeier
- STAR P HOLDING AS, 51 %
Driftsresultat−776 950−2,4 % margin
EBITDA−750 116før av- og nedskrivninger
Årsresultat−1 168 086−3,6 % margin
Egenkapital925 09337,6 % av eiendelene
STAR PARTNER AS er et aksjeselskap innen engroshandel med innsatsvarer ellers, stiftet 2023.
Omsetning, tre regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 932 392 208
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 13.10.2026
- Stiftet
- 13.10.2023
- Registrert
- 02.11.2023
- Adresse
- Furutoppvegen 65, 6700 Måløy
- Postadresse
- Sundmoen næringsområde 4
- Kommune
- Kinn
- Aksjekapital
- 61 250
- Ansatte
- 1 til 4
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- STAR PARTNER AS932 433 885 · KINN
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Salg av emballasje.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 31 140 783 | 28 461 356 | 157 568 |
| Annen driftsinntekt | 913 876 | - | - |
| Sum driftsinntekter | 32 054 659 | 28 461 356 | 157 568 |
| Varekostnad | 21 752 863 | 23 708 470 | 97 115 |
| Avskrivning av driftsmidler og immaterielle eiendeler | - | - | 1 666 |
| Lønnskostnad | 6 098 264 | 5 800 526 | - |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | 26 834 | 10 000 | - |
| Annen driftskostnad | 4 953 648 | 5 478 061 | 27 684 |
| Sum driftskostnader | 32 831 609 | 34 997 057 | 126 464 |
| Driftsresultat | −776 950 | −6 535 701 | 31 104 |
| Resultat før skatt | - | - | 31 104 |
| Skattekostnad på resultat | - | - | 5 984 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 25 120 |
| Annen renteinntekt | 111 | - | - |
| Annen finansinntekt | 146 563 | 219 257 | - |
| Sum finansinntekter | 146 674 | 219 257 | - |
| Verdireduksjon av finansielle instrumenter vurdert til virkelig verdi | 0 | 999 999 | - |
| Annen rentekostnad | 194 406 | 240 271 | - |
| Annen finanskostnad | 343 404 | 379 657 | - |
| Sum finanskostnader | 537 810 | 1 619 927 | - |
| Netto finans | −391 136 | −1 400 670 | - |
| Resultat før skattekostnad | −1 168 086 | −7 936 371 | - |
| Skattekostnad | 0 | 0 | - |
| Årsresultat | −1 168 086 | −7 936 371 | 25 120 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | 25 120 |
| Totalresultat | - | - | 25 120 |
| Avsatt til annen egenkapital | - | - | 25 120 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | 25 120 |
| Overkurs | −1 168 086 | 0 | - |
| Udekket tap | 0 | −7 916 821 | - |
| Annen egenkapital | 0 | −19 550 | - |
| Konsesjoner, patenter, lisenser, varemerker ol. | 8 334 | 18 334 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 8 334 | 18 334 | 28 334 |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner, ol. | 69 742 | 0 | - |
| Sum varige driftsmidler | 69 742 | - | - |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 1 | - |
| Andre langsiktige fordringer | 37 500 | 0 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 37 500 | 1 | - |
| Sum anleggsmidler | 115 576 | 18 335 | 28 334 |
| Varer | 0 | 7 713 869 | - |
| Kundefordringer | 3 660 | 1 848 864 | 82 250 |
| Andre kortsiktige fordringer | 1 004 399 | 22 532 | - |
| Sum fordringer | 1 008 059 | 1 871 396 | 82 250 |
| Sum investeringer | 0 | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 1 333 544 | 3 517 476 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 1 333 544 | 3 517 476 | 159 331 |
| Sum omløpsmidler | 2 341 603 | 13 102 741 | 241 581 |
| Sum eiendeler | 2 457 179 | 13 121 076 | 269 915 |
| Hjemmeside | - | - | 28 334 |
| Aksjekapital | 61 250 | 30 000 | 30 000 |
| Overkurs | 863 843 | 0 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 925 093 | - | 30 000 |
| Annen egenkapital | - | - | 19 550 |
| Udekket tap | 0 | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 0 | −7 916 821 | 19 550 |
| Sum egenkapital | 925 093 | −7 886 821 | 49 550 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 |
| Skyldig offentlige avgifter | - | - | 32 634 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 0 | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 6 500 000 | - |
| Leverandørgjeld | 117 644 | 2 392 293 | - |
| Betalbar skatt | 0 | 0 | - |
| Skyldige offentlige avgifter | 608 097 | 1 540 477 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 806 344 | - | 50 000 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 532 086 | 14 507 896 | 220 365 |
| Sum gjeld | 1 532 086 | 21 007 896 | 220 365 |
| Sum egenkapital og gjeld | 2 457 179 | 13 121 076 | 269 915 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,53▲ | 0,90 | 1,10 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 1,66▲ | −2,66 | 4,45 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −8,1 %▲ | −94,3 % | 11,5 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −2,4 %▲ | −23,0 % | 19,7 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −3,6 %▲ | −27,9 % | 15,9 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 37,6 %▲ | −60,1 % | 18,4 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
STAR PARTNER AS−2,4 %
32,1 mill. 1 til 4 ansatte 2025
−4 %−2024
STAR PARTNER AS−2,4 % 32,1 mill.1 til 4 ansatte 2025
SUNDE EPS AS0,4 % 957,7 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
Kjosavik AS1,4 % 1 574,4 mill.418 ansatte 2025
Vartdal Plastindustri AS2,4 % 1 347,5 mill.31 ansatte 2025
−4 %−2024
De tre andre er de største selskapene i næringskode 46.860.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Jon Kåre Halstensen | 1969 |
| Styrets leder | Geir Brandvoll | 1965 |
| Styremedlem | Jens Petter Opshaug | 1965 |
| Styremedlem | Erik Røste | 1960 |
| Styremedlem | Jon Kåre Halstensen | 1969 |
| Styremedlem | Tom André Vedvik Hopland | 1980 |
| Revisor | K-TEAM AS976 048 695 | - |
| Regnskapsfører | ENETRA ØKONOMI AS923 790 918 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- STAR P HOLDING AS51,0 %Tromsø · 31 250 ordinære aksjer
- Halgrim AS24,4 %Fiskum · 14 949 ordinære aksjer
- IGNAS SUSLAVICIUS5,79 %08353, Vilnius · 3 549 ordinære aksjer
- SØLVI MALE4,57 %f. 1972 · Røyken · 2 799 ordinære aksjer
- TOM ANDRÉ VEDVIK HOPLAND4,57 %f. 1980 · Måløy · 2 799 ordinære aksjer
- Cestan Holding AS3,88 %Ålesund · 2 379 ordinære aksjer
- Lisbeth Refvik3,88 %f. 1985 · Måløy · 2 379 ordinære aksjer
- Ramunas Matulevicius1,87 %05244, Vilnius · 1 146 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- STAR P HOLDING AS
- STAR PARTNER AS51,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.