- Org.nr.
- 933 798 216
- Adresse
- Setervegen 70, 3947 Langangen
- Bransje
- Lagring
Driftsresultat−371 817ikke oppgitt
Årsresultat−359 001ikke oppgitt
Egenkapital438 7931,4 % av eiendelene
Startup 24 AS er et aksjeselskap innen lagring, stiftet 2024.
Omsetning, to regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 933 798 216
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 22.09.2026
- Stiftet
- 26.06.2024
- Registrert
- 19.07.2024
- Adresse
- Setervegen 70, 3947 Langangen
- Kommune
- Porsgrunn
- Næring
- 52.100 Lagring
- Aksjekapital
- 1 000 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Startup 24 AS933 810 836 · PORSGRUNN · Uoppgitt
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Investering i andre selskaper.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 371 817 | 202 206 |
| Sum driftskostnader | 371 817 | 202 206 |
| Driftsresultat | −371 817 | −202 206 |
| Annen finansinntekt | 13 695 | - |
| Annen finanskostnad | 879 | - |
| Netto finans | 12 816 | - |
| Resultat før skatt | −359 001 | −202 206 |
| Årsresultat | −359 001 | −202 206 |
| Udekket tap | −359 001 | −202 206 |
| Sum overføringer og disponeringer | −359 001 | −202 206 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Investering i datterselskap | 25 349 918 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 25 349 918 | - |
| Sum anleggsmidler | 25 349 918 | - |
| Andre fordringer | 5 437 060 | - |
| Sum fordringer | 5 437 060 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 162 968 | 798 148 |
| Sum omløpsmidler | 5 600 028 | 798 148 |
| Sum eiendeler | 30 949 946 | 798 148 |
| Aksjekapital | 1 000 000 | 1 000 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 1 000 000 | 1 000 000 |
| Annen egenkapital | −561 207 | −202 206 |
| Sum opptjent egenkapital | −561 207 | −202 206 |
| Sum egenkapital | 438 793 | 797 794 |
| Øvrig langsiktig gjeld | 20 730 000 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 20 730 000 | - |
| Leverandørgjeld | 1 533 | 354 |
| Annen kortsiktig gjeld | 9 779 620 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 9 781 153 | 354 |
| Sum gjeld | 30 511 153 | 354 |
| Sum egenkapital og gjeld | 30 949 946 | 798 148 |
Nøkkeltall 2024 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,57▼ | 2 254,66 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 69,53▲ | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −2,3 %▲ | −25,3 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 1,4 %▼ | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Bernt Ove Søvik | 1972 |
| Styremedlem | Lars Mølbach | 1964 |
| Styremedlem | Egil Andreas Johannessen | 1973 |
| Styremedlem | Morten Hagen Vanneviken | 1973 |
| Revisor | CEDRA NORGE AS935 416 779 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- LEBLON GROUP AS30,0 %Larvik · 300 ordinære aksjer
- Vanneviken AS30,0 %Hemsedal · 300 ordinære aksjer
- LM Invest AS20,0 %Oslo · 200 ordinære aksjer
- DOLCE AS16,0 %Skien · 160 ordinære aksjer
- HEGNA AS4,00 %Skien · 40 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Impruv Grenlandsporten AS100,0 %930 067 520 · 36 308 ordinære aksjer
- Impruv Logistics AS68,0 %935 358 752 · 680 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.