- Org.nr.
- 916 608 756
- Adresse
- c/o Michael Ramberg Øistad, Teglverksgata 11, 0553 Oslo
Driftsresultat−15 319ikke oppgitt
Årsresultat−15 348ikke oppgitt
Egenkapital−41 162−44,4 % av eiendelene
STAYFIT NO LTD NUF er et norskregistrert utenlandsk foretak innen detaljhandel med nærings- og nytelsesmidler ellers.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 916 608 756
- Organisasjonsform
- Norskregistrert utenlandsk foretak
- Status
- Aktiv per 29.09.2026
- Stiftet
- Ikke oppgitt
- Registrert
- 27.01.2016
- Adresse
- c/o Michael Ramberg Øistad, Teglverksgata 11, 0553 Oslo
- Kommune
- Oslo
- Næring
- 47.270 Detaljhandel med nærings- og nytelsesmidler ellersDetaljhandel med nærings- og nytelsesmidler ellers i Oslo (217)
- Aksjekapital
- Ikke oppgitt
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- STAYFIT NO LTD NUF916 660 286 · OSLO
Kilde: Enhetsregisteret.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 0 | −252 | 218 717 | - | 58 473 |
| Sum driftsinntekter | 0 | −252 | 218 717 | 114 401 | 58 473 |
| Varekostnad | - | - | - | 76 874 | 34 499 |
| Annen driftskostnad | 15 319 | - | - | 76 224 | 53 836 |
| Sum driftskostnader | 15 319 | 25 733 | 246 904 | 153 098 | 88 335 |
| Driftsresultat | −15 319 | −25 985 | −28 187 | −38 697 | −29 862 |
| Annen renteinntekt | - | - | - | - | −1 |
| Sum finansinntekter | 0 | 26 | - | - | −1 |
| Annen rentekostnad | 4 | - | - | - | 0 |
| Annen finanskostnad | 25 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 29 | 7 484 | 10 118 | 2 262 | 0 |
| Netto finans | −29 | −7 458 | −10 118 | −2 262 | −1 |
| Resultat før skatt | −15 348 | −33 443 | −38 305 | −40 959 | −29 863 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −29 863 |
| Årsresultat | −15 348 | −33 443 | −38 305 | −40 959 | −29 863 |
| Udekket tap | - | - | - | - | −21 045 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −15 348 | - | - | - | - |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | - | - | - | - |
| Totalresultat | −15 348 | - | - | - | - |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | −15 348 | - | - | - | −8 818 |
| Sum overføringer og disponeringer | −15 348 | - | - | - | −29 863 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | - | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kundefordringer | - | - | - | - | 470 |
| Sum varer | 0 | - | - | - | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 86 745 | - | - | - | - |
| Sum fordringer | 86 745 | - | - | - | 470 |
| Sum investeringer | 0 | - | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 5 979 | - | - | - | 11 649 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 5 979 | - | - | - | 11 649 |
| Sum omløpsmidler | 92 724 | 52 797 | 44 790 | 31 695 | 12 119 |
| Sum eiendeler | 92 724 | 52 797 | 44 790 | 31 695 | 12 119 |
| Annen innskutt egenkapital | 1 423 | - | - | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 1 423 | 1 423 | 1 423 | 1 423 | - |
| Udekket tap | 42 584 | - | - | - | 21 045 |
| Sum opptjent egenkapital | −42 585 | −54 005 | −62 012 | −50 905 | −21 045 |
| Sum egenkapital | −41 162 | −52 582 | −60 589 | −49 482 | −21 045 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | - | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 2 000 | - | - | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 2 000 | - | - | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 2 000 | 2 000 | 2 000 | 0 | 0 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner, kortsiktig | 103 740 | - | - | - | 5 962 |
| Leverandørgjeld | - | - | - | - | 15 394 |
| Skyldig offentlige avgifter | - | - | - | - | −13 213 |
| Annen kortsiktig gjeld | 28 146 | - | - | - | 25 021 |
| Sum kortsiktig gjeld | 131 886 | 103 379 | 103 379 | 81 177 | 33 164 |
| Sum gjeld | 133 886 | 105 379 | 105 379 | 81 177 | 33 164 |
| Sum egenkapital og gjeld | 92 724 | - | - | - | 12 119 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,70▲ | 0,51 | 0,43 | 0,39 | 0,37 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −3,25▼ | −2,00 | −1,74 | −1,64 | −1,58 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −21,1 %▲ | −53,2 % | −73,7 % | −176,6 % | −246,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | 10 311,5 % | −12,9 % | −33,8 % | −51,1 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | 13 271,0 % | −17,5 % | −35,8 % | −51,1 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −44,4 %▲ | −99,6 % | −135,3 % | −156,1 % | −173,7 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | David Ramberg Øistad | 1995 |
| Oppl om foretaket i hjemlandet | STAYFIT NO LTD916 609 051 | - |