- Org.nr.
- 920 554 822
- Adresse
- Ersfjordvegen 75, 9107 Kvaløya
Driftsresultat−219 869ikke oppgitt
Årsresultat−214 968ikke oppgitt
Egenkapital17 766 79099,9 % av eiendelene
Steinly Holding AS er et aksjeselskap innen reparasjon og vedlikehold av sivile skip og båter, stiftet 2018.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 920 554 822
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.09.2026
- Stiftet
- 16.02.2018
- Registrert
- 09.03.2018
- Adresse
- Ersfjordvegen 75, 9107 Kvaløya
- Kommune
- Tromsø
- Næring
- 33.150 Reparasjon og vedlikehold av sivile skip og båterReparasjon og vedlikehold av sivile skip og båter i Tromsø (23)
- Aksjekapital
- 60 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investere i aksjer og fast eiendom samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | - | 0 | - | 0 |
| Lønnskostnad | 108 763 | 0 | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 111 106 | 32 634 | 66 096 | 29 536 | 50 033 |
| Sum driftskostnader | 219 869 | 32 634 | 66 096 | 29 536 | 50 033 |
| Driftsresultat | −219 869 | −32 634 | −66 096 | −29 536 | −50 033 |
| Resultat før skatt | - | - | - | - | −50 033 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −50 033 |
| Inntekt på investering i datterselskap og tilknyttet selskap | - | - | 0 | 1 800 000 | - |
| Annen renteinntekt | - | - | 21 200 | - | - |
| Annen finansinntekt | 5 002 | - | 13 320 000 | - | - |
| Sum finansinntekter | 5 002 | 0 | 13 341 200 | 1 800 000 | - |
| Annen rentekostnad | 101 | - | 70 | - | - |
| Sum finanskostnader | 101 | 0 | 70 | 0 | - |
| Netto finans | 4 901 | 0 | 13 341 130 | 1 800 000 | - |
| Resultat før skattekostnad | −214 968 | −32 634 | 13 275 034 | 1 770 464 | - |
| Skattekostnad Il, | - | - | 0 | 0 | - |
| Årsresultat | −214 968 | −32 634 | 13 275 034 | 1 770 464 | −50 033 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −50 033 |
| Overføringer annen egenkapital | - | - | - | - | −50 033 |
| Udekket tap | 0 | −32 634 | - | - | - |
| Annen egenkapital | −214 968 | 0 | 13 275 034 | 1 770 464 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | 13 275 034 | 1 770 464 | −50 033 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Investering i datterselskap | 15 018 000 | 16 818 000 | 16 818 000 | 1 680 000 | 720 000 |
| Lån til foretak i samme konsern | - | - | - | - | 1 800 000 |
| Investeringer i aksjer og andeler | 381 800 | 381 800 | 381 800 | 381 800 | 418 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 15 399 800 | 17 199 800 | 17 199 800 | 2 061 800 | 2 938 000 |
| Sum anleggsmidler | 15 399 800 | 17 199 800 | 17 199 800 | 2 061 800 | 2 938 000 |
| Andre kortsiktige fordringer | 722 | - | 28 500 | 10 500 | 10 500 |
| Konsernfordringer | 1 800 000 | 0 | 0 | 1 800 000 | - |
| Sum fordringer | 1 800 722 | 28 500 | 28 500 | 1 810 500 | 10 500 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 56 003 |
| Markedsbaserte obligasjoner | 475 363 | 487 198 | 487 198 | 0 | - |
| Sum investeringer | 475 363 | 487 198 | 487 198 | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 114 555 | 294 022 | 318 720 | 866 636 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 114 555 | 294 022 | 318 720 | 866 636 | 56 003 |
| Sum omløpsmidler | 2 390 639 | 809 720 | 834 418 | 2 677 136 | 66 503 |
| Sum eiendeler | 17 790 439 | 18 009 520 | 18 034 218 | 4 738 936 | 3 004 503 |
| Utsatt skattefordel Il, | - | - | 0 | 0 | - |
| Aksjekapital | 60 000 | 60 000 | 60 000 | 60 000 | - |
| Overkurs | 540 000 | 540 000 | 540 000 | 540 000 | 540 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 600 000 | 600 000 | 600 000 | 600 000 | 600 000 |
| Annen egenkapital | 17 166 790 | 17 381 757 | 17 414 391 | 4 139 357 | 2 368 893 |
| Sum opptjent egenkapital | 17 166 790 | 17 381 757 | 17 414 391 | 4 139 357 | 2 368 893 |
| Sum egenkapital | 17 766 790 | 17 981 757 | 18 014 391 | 4 739 357 | 2 968 893 |
| Utsatt skatt Il, | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 2 233 | 9 763 | 19 826 | −421 | 8 435 |
| Utbytte | - | - | - | - | 300 000 |
| Betalbar skatt | - | - | 0 | 0 | - |
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 18 000 | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 21 417 | 0 | - | - | 27 175 |
| Sum kortsiktig gjeld | 23 650 | 27 763 | 19 826 | −421 | 35 610 |
| Sum gjeld | 23 650 | 27 763 | 19 826 | −421 | 35 610 |
| Sum egenkapital og gjeld | 17 790 439 | 18 009 520 | 18 034 218 | 4 738 936 | 3 004 503 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 60 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 101,08▲ | 29,17 | 42,09 | −6 358,99 | 1,87 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,00 | 0,00 | −0,00 | 0,01 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −1,2 %▼ | −0,2 % | 116,6 % | 45,7 % | −1,7 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,9 % | 99,8 % | 99,9 % | 100,0 % | 98,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Jørn Hugo Steinly | 1969 |
| Styrets leder | Jørn Hugo Steinly | 1969 |
| Revisor | REVICOM AS931 282 506 | - |
| Regnskapsfører | NORDBYEN REGNSKAP AS924 897 244 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- JØRN HUGO STEINLY100,0 %f. 1969 · Kvaløya · 60 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- NYMO STEINLY INVEST AS60,0 %832 452 882 · 7 200 ordinære aksjer
- SKI ETATBYGG AS0,21 %925 604 259 · 400 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.