- Org.nr.
- 830 638 342
- Adresse
- Vollsveien 62, 1358 Jar
- Hovedeier
- G&T Capital AS, 80 %
- Bransje
- Dataprogrammeringstjenester
Driftsresultat−25 229ikke oppgitt
Årsresultat−25 229ikke oppgitt
Egenkapital−110 130−368,8 % av eiendelene
Stillastorget AS er et aksjeselskap innen dataprogrammeringstjenester, stiftet 2022.
Omsetning, tre regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 830 638 342
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 02.10.2026
- Stiftet
- 19.12.2022
- Registrert
- 12.01.2023
- Adresse
- Vollsveien 62, 1358 Jar
- Kommune
- Bærum
- Aksjekapital
- 37 500
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Programmeringstjenester.
Tidligere navn
- Athena Holding AS12.01.2023 til 16.05.2023
- Poseidon Technology AS16.05.2023 til 18.09.2024
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | - | - |
| Annen driftskostnad | 25 229 | - | 194 589 |
| Sum driftskostnader | 25 229 | 0 | 194 589 |
| Driftsresultat | −25 229 | 0 | −194 589 |
| Rentekostnad til foretak i samme konsern | - | - | 14 689 |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 14 689 |
| Netto finans | 0 | 0 | −14 689 |
| Resultat før skatt | - | - | −209 278 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −209 278 |
| Resultat før skattekostnad | −25 229 | 0 | - |
| Årsresultat | −25 229 | 0 | −209 278 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −25 229 | 0 | −209 278 |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | 0 | - |
| Totalresultat | −25 229 | 0 | −209 278 |
| Udekket tap | −25 229 | 0 | −209 278 |
| Sum overføringer og disponeringer | −25 229 | 0 | −209 278 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | - |
| Investering i datterselskap | 10 000 | 10 000 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 10 000 | 10 000 | - |
| Sum anleggsmidler | 10 000 | 10 000 | 0 |
| Sum varer | 0 | 0 | - |
| Konsernfordringer | 19 800 | 19 800 | - |
| Sum fordringer | 19 800 | 19 800 | - |
| Sum investeringer | 0 | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 59 | 8 418 | 4 976 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 59 | - | 4 976 |
| Sum omløpsmidler | 19 859 | 28 218 | 4 976 |
| Sum eiendeler | 29 859 | 38 218 | 4 976 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 30 000 | 30 000 | - |
| Annen innskutt egenkapital | 994 430 | 994 430 | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 1 024 430 | 1 024 430 | 24 430 |
| Udekket tap | 1 134 560 | 1 119 831 | 209 278 |
| Sum opptjent egenkapital | −1 134 560 | −1 119 831 | −209 278 |
| Sum egenkapital | −110 130 | −95 401 | −184 848 |
| Langsiktig konserngjeld | - | - | 189 824 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 96 168 | 72 168 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 96 168 | 72 168 | 189 824 |
| Sum langsiktig gjeld | 96 168 | 72 168 | 189 824 |
| Skyldig offentlige avgifter | 1 924 | 19 554 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 41 897 | 41 897 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 43 821 | 61 451 | - |
| Sum gjeld | 139 989 | 133 619 | 189 824 |
| Sum egenkapital og gjeld | 29 859 | 38 218 | 4 976 |
| Aksjekapital | - | - | 4 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,45▲ | −3,07 | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,27▲ | −1,40 | −1,03 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −74,1 %▲ | −4 214,9 % | −3 910,6 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −368,8 %▼ | −249,6 % | −3 714,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Jean-Paul Ferdinand Wiser | 1982 |
| Styrets leder | Eirik Torgersen | 1989 |
| Styremedlem | Jean-Paul Ferdinand Wiser | 1982 |
| Styremedlem | Anders Gill | 1992 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- G&T Capital AS80,0 %Jar · 30 000 ordinære aksjer
- Juline Holding AS20,0 %Oslo · 7 500 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- G&T Capital AS
- Stillastorget AS80,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.