- Org.nr.
- 918 657 290
- Adresse
- Konvallveien 2, 3360 Geithus
- Bransje
- Frisering og barbering
Driftsresultat46 3597,2 % margin
Årsresultat35 4015,5 % margin
Egenkapital22 53818,4 % av eiendelene
STUDIO GLOW AS er et aksjeselskap innen frisering og barbering, stiftet 2017.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 918 657 290
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 07.09.2026
- Stiftet
- 23.01.2017
- Registrert
- 06.03.2017
- Adresse
- Konvallveien 2, 3360 Geithus
- Kommune
- Modum
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- STUDIO GLOW AS998 060 923 · MODUM
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Frisering og annen skjønnhetspleie og alt som står i forbindelse med dette - herunder å delta i andre selskaper.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 639 865 | - | - | 1 004 815 | 1 050 937 |
| Annen driftsinntekt | - | - | - | 186 | - |
| Sum driftsinntekter | 639 865 | 491 245 | 461 698 | 1 005 001 | 1 050 937 |
| Endring i beholdning av varer under tilvirkning og ferdig tilvirkede varer | 8 398 | - | - | - | - |
| Varekostnad | 111 616 | - | - | 135 259 | 152 950 |
| Lønnskostnad | 396 939 | - | - | 697 992 | 680 828 |
| Avskrivning av driftsmidler og immaterielle eiendeler | - | - | - | 3 831 | 15 138 |
| Annen driftskostnad | 76 553 | - | - | 237 148 | 221 794 |
| Sum driftskostnader | 593 506 | 471 766 | 484 749 | 1 074 230 | 1 070 710 |
| Driftsresultat | 46 359 | 19 478 | −23 051 | −69 229 | −19 774 |
| Annen renteinntekt | 316 | - | - | 6 | - |
| Sum finansinntekter | 316 | 15 | 15 | 6 | - |
| Annen rentekostnad | 1 165 | - | - | 13 | 1 590 |
| Annen finanskostnad | 100 | - | - | 2 584 | 1 738 |
| Sum finanskostnader | 1 265 | 201 | 3 738 | 2 598 | 3 328 |
| Netto finans | −949 | −186 | −3 723 | −2 592 | −3 328 |
| Resultat før skatt | - | 19 292 | −26 774 | −71 821 | −23 102 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | −71 821 | −23 102 |
| Resultat før skattekostnad | 45 410 | - | - | - | - |
| Skattekostnad | 10 009 | - | - | - | - |
| Årsresultat | 35 401 | 15 048 | −26 774 | −71 821 | −23 102 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | −71 821 | −23 102 |
| Totalresultat | - | - | - | −71 821 | −23 102 |
| Udekket tap | 35 401 | - | - | −71 821 | −23 102 |
| Sum overføringer og disponeringer | 35 401 | - | - | −71 821 | −23 102 |
| Andre fordringer | 16 490 | - | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 16 490 | - | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 16 490 | 0 | 0 | 0 | 3 831 |
| Varer | 53 396 | - | - | - | - |
| Sum varer | 53 396 | - | - | 40 035 | 58 651 |
| Kundefordringer | 3 149 | - | - | 2 205 | 1 100 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | - | 40 836 | 29 548 |
| Sum fordringer | 5 345 | - | - | 43 040 | 30 648 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | 32 599 | 127 596 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 47 493 | - | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 47 493 | - | - | 32 599 | 127 596 |
| Sum omløpsmidler | 106 234 | 84 820 | 53 746 | 115 675 | 216 895 |
| Sum eiendeler | 122 724 | 84 820 | 53 746 | 115 675 | 220 726 |
| Driftsløsøre, inventar o. a. utstyr | - | - | - | - | 3 831 |
| Sum varige driftsmidler | - | - | - | - | 3 831 |
| Selskapskapital | 30 000 | - | - | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Udekket tap | 7 462 | - | - | 277 505 | 205 684 |
| Sum opptjent egenkapital | −7 462 | −42 864 | −57 912 | −277 505 | −205 684 |
| Sum egenkapital | 22 538 | −12 864 | −27 912 | −247 505 | −175 684 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 7 556 | - | - | 7 128 | 9 360 |
| Skyldig offentlige avgifter | - | - | - | 42 038 | 69 186 |
| Betalbar skatt | 10 009 | - | - | - | - |
| Skyldige offentlige avgifter | 49 413 | - | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 33 209 | - | - | 314 014 | 317 863 |
| Sum kortsiktig gjeld | 100 187 | 97 684 | 81 659 | 363 179 | 396 410 |
| Sum gjeld | 100 187 | 97 684 | 81 659 | 363 179 | 396 410 |
| Sum egenkapital og gjeld | 122 724 | - | - | 115 675 | 220 726 |
| Aksjekapital | - | - | - | 30 000 | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,06▲ | 0,87 | 0,66 | 0,32 | 0,55 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 4,45▲ | −7,59 | −2,93 | −1,47 | −2,26 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 45,0 %▲ | 28,1 % | −27,2 % | −41,2 % | −9,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 7,2 %▲ | 4,0 % | −5,0 % | −6,9 % | −1,9 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 5,5 %▲ | 3,1 % | −5,8 % | −7,1 % | −2,2 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 18,4 %▲ | −15,2 % | −51,9 % | −214,0 % | −79,6 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
STUDIO GLOW AS7,2 %
0,6 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
0,0 %2,55,07,510,0
NIKITA GRUPPEN NORGE AS3,0 % 459,1 mill.654 ansatte 2025
Cutters AS5,2 % 342,3 mill.370 ansatte 2025
STUDIO GLOW AS7,2 % 0,6 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
TANGO DRIFT AS9,2 % 177,3 mill.232 ansatte 2025
0,0 %2,55,07,510,0
De tre andre er de største selskapene i næringskode 96.210.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Leyla Dahl | 1987 |
| Styrets leder | Leyla Dahl | 1987 |
| Regnskapsfører | SKADI REGNSKAP AS929 624 114 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- LEYLA DAHL100,0 %f. 1987 · Geithus · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.