- Org.nr.
- 926 737 856
- Adresse
- Njordveien 45, 4028 Stavanger
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−12 408ikke oppgitt
Årsresultat270 829ikke oppgitt
Egenkapital796 94766,2 % av eiendelene
TAKIN INVEST AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 926 737 856
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 21.12.2020
- Registrert
- 13.03.2021
- Adresse
- Njordveien 45, 4028 Stavanger
- Kommune
- Stavanger
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Stavanger (1 927)
- Aksjekapital
- 31 736
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investeringer og eierskap i underliggende selskaper og selskaper med lignende virksomhet, samt hva hermed står i forbindelse.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 12 408 | 11 735 | 12 300 |
| Driftsresultat | −12 408 | −11 735 | −12 300 |
| Sum finansinntekter | 310 969 | 20 008 | - |
| Sum finanskostnader | 27 731 | −21 787 | −78 921 |
| Netto finans | 283 238 | 41 795 | 78 921 |
| Resultat før skatt | 270 829 | 30 060 | 66 621 |
| Årsresultat | 270 829 | 30 060 | 66 621 |
| Sum anleggsmidler | - | 0 | 0 |
| Sum omløpsmidler | 1 203 052 | 932 223 | 902 163 |
| Sum eiendeler | 1 203 052 | 932 223 | 902 163 |
| Sum innskutt egenkapital | 306 012 | 306 012 | 306 012 |
| Sum opptjent egenkapital | 490 935 | 220 106 | 190 046 |
| Sum egenkapital | 796 947 | 526 118 | 496 058 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 406 105 | 406 105 | 406 105 |
| Sum gjeld | 406 105 | 406 105 | 406 105 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 2,96▲ | 2,30 | 2,22 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,51▼ | 0,77 | 0,82 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 28,0 %▲ | 0,9 % | −1,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 66,2 %▲ | 56,4 % | 55,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Tak Chung Mui | 1952 |
| Styrets leder | Tak Chung Mui | 1952 |
| Regnskapsfører | ADDVANT STAVANGER AS926 956 027 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- TAK CHUNG MUI100,0 %f. 1952 · Stavanger · 126 943 291 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- ANZYZ TECHNOLOGIES AS0,07 %914 490 944 · 23 211 ordinære aksjer
- Ascenium Holding AS0,06 %997 034 856 · 296 480 ordinære aksjer
- VOCA AS0,05 %989 527 460 · 21 194 ordinære aksjer
- VISION IO AS0,04 %993 943 223 · 13 600 ordinære aksjer
- 913 690 052 · 17 772 ordinære aksjer
- SC SPV AS0,03 %936 105 599 · 13 950 ordinære aksjer
- PEXIP HOLDING ASA0,01 %919 850 175 · 7 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.