- Org.nr.
- 817 015 972
- Adresse
- Vallerveien 130, 1346 Gjettum
Driftsresultat−4 790−99,5 % margin
Årsresultat−4 790−99,5 % margin
Egenkapital−67 082−9 004,3 % av eiendelene
Tannlegetur.no LTD NUF er et norskregistrert utenlandsk foretak innen aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 817 015 972
- Organisasjonsform
- Norskregistrert utenlandsk foretak
- Status
- Aktiv per 07.10.2026
- Stiftet
- Ikke oppgitt
- Registrert
- 19.04.2016
- Adresse
- Vallerveien 130, 1346 Gjettum
- Postadresse
- c/o Marius Skjølaas, Vallerveien 130
- Kommune
- Bærum
- Næring
- 79.121 Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangørerAktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører i Bærum (60)
- Aksjekapital
- Ikke oppgitt
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Tannlegetur.no LTD NUF917 071 594 · BÆRUM
Kilde: Enhetsregisteret.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | - | - | 13 892 | 0 | 0 |
| Sum driftsinntekter | 4 813 | 16 461 | 13 892 | 0 | 0 |
| Annen driftskostnad | - | 11 300 | 10 698 | 5 438 | 4 120 |
| Sum driftskostnader | 9 603 | 11 300 | 10 698 | 5 438 | 4 120 |
| Driftsresultat | −4 790 | 5 161 | 3 194 | −5 438 | −4 120 |
| Resultat før skatt | −4 790 | 5 161 | - | - | −4 120 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −4 120 |
| Annen finanskostnad | - | - | 46 | 41 | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 46 | 41 | - |
| Netto finans | 0 | 0 | −46 | −41 | - |
| Resultat før skattekostnad | - | - | 3 148 | −5 479 | - |
| Årsresultat | −4 790 | 5 161 | 3 148 | −5 479 | −4 120 |
| Udekket tap | - | - | 0 | −5 479 | −4 120 |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | - | - | 3 147 | 0 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | 3 147 | −5 479 | −4 120 |
| Sum finansinntekter | 0 | - | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | 12 487 | 0 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 12 487 | 0 | - |
| Sum omløpsmidler | 745 | 3 420 | 12 487 | 0 | 0 |
| Sum eiendeler | 745 | 3 420 | 12 487 | 0 | 0 |
| Udekket tap | - | - | 67 454 | 70 601 | 65 122 |
| Sum opptjent egenkapital | −67 082 | −62 292 | −67 454 | −70 601 | −65 122 |
| Sum egenkapital | −67 082 | −62 292 | −67 454 | −70 601 | −65 122 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anneen kortsiktig gjeld | - | - | - | - | 65 122 |
| Leverandørgjeld | - | - | 70 | 0 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | 79 871 | 70 601 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 67 827 | 65 712 | 79 941 | 70 601 | 65 122 |
| Sum gjeld | 67 827 | 65 712 | 79 941 | 70 601 | 65 122 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | 12 487 | 0 | 0 |
| Sum innskutt egenkapital | 0 | - | - | - | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,01▼ | 0,05 | 0,16 | 0,00 | 0,00 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,01▲ | −1,05 | −1,19 | −1,00 | −1,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −230,0 %▼ | 64,9 % | 51,2 % | - | - |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −99,5 %▼ | 31,4 % | 23,0 % | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −99,5 %▼ | 31,4 % | 22,7 % | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −9 004,3 %▼ | −1 821,4 % | −540,2 % | - | - |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Tannlegetur.no LTD NUF−99,5 %
0,0 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
−100 %−50050
Tannlegetur.no LTD NUF−99,5 % 0,0 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
Billettservice AS−4,2 % 214,5 mill.42 ansatte 2025
European Cruise Service AS2,2 % 1 702,2 mill.101 ansatte 2025
BEST ARCTIC AS3,3 % 123,2 mill.21 ansatte 2025
−100 %−50050
De tre andre er de største selskapene i næringskode 79.121.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Marius Skjølaas | 1972 |
| Oppl om foretaket i hjemlandet | TANNLEGETUR.NO LTD917 063 257 | - |