- Org.nr.
- 814 908 062
- Adresse
- c/o Thomas Leonardsen, Hamresanden terrasse 23, 4656 Hamresanden
- Bransje
- Andre helsetjenester ellers
Driftsresultat−4 910ikke oppgitt
Årsresultat−4 819ikke oppgitt
Egenkapital646 65895,5 % av eiendelene
Thomas Holding AS er et aksjeselskap innen andre helsetjenester ellers, stiftet 2015.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 814 908 062
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 02.10.2026
- Stiftet
- 20.01.2015
- Registrert
- 03.02.2015
- Adresse
- c/o Thomas Leonardsen, Hamresanden terrasse 23, 4656 Hamresanden
- Kommune
- Kristiansand
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Eie aksjer i andre selskap samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | - | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 4 910 | 4 635 | 4 485 | 16 710 | - |
| Sum driftskostnader | 4 910 | 4 635 | 4 485 | 16 710 | - |
| Driftsresultat | −4 910 | −4 635 | −4 485 | −16 710 | - |
| Annen renteinntekt | 91 | 131 | 28 | 5 | - |
| Sum finansinntekter | 91 | 131 | 28 | 5 | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | - | - | - |
| Netto finans | 91 | 131 | 28 | 5 | - |
| Resultat før skatt | −4 819 | −4 504 | −4 457 | −16 705 | - |
| Skattekostnad | 0 | 21 592 | - | - | - |
| Årsresultat | −4 819 | −26 096 | −4 457 | −16 705 | 0 |
| Udekket tap | - | - | −4 457 | −16 705 | - |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −4 819 | −26 096 | - | - | - |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | 0 | - | - | - |
| Totalresultat | −4 819 | −26 096 | - | - | - |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | −4 819 | −26 096 | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −4 819 | −26 096 | −4 457 | −16 705 | - |
| Ordinært resultat før skattekostnad | - | - | - | - | 0 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 0 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 21 592 | 21 592 | 21 592 |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | - | - | - |
| Investering i datterselskap | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 140 000 | 0 | - | - | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 475 515 | 475 515 | 475 515 | 475 515 | 475 515 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 645 515 | 505 515 | 505 515 | 505 515 | 505 515 |
| Sum anleggsmidler | 645 515 | 505 515 | 527 107 | 527 107 | 527 107 |
| Konsernfordringer | - | - | 0 | 20 000 | - |
| Sum varer | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum fordringer | 0 | 0 | 0 | 20 000 | - |
| Markedsbaserte aksjer | 7 022 | 145 717 | 145 717 | 145 717 | 190 000 |
| Sum investeringer | 7 022 | 145 717 | 145 717 | 145 717 | 190 000 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 24 787 | 30 912 | 35 416 | 19 873 | 12 295 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 24 787 | 30 912 | 35 416 | 19 873 | 12 295 |
| Sum omløpsmidler | 31 809 | 176 629 | 181 133 | 185 590 | 202 295 |
| Sum eiendeler | 677 324 | 682 144 | 708 240 | 712 697 | 729 402 |
| Utsatt skattefordel | - | - | 21 592 | 21 592 | 21 592 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 616 658 | 621 478 | 647 573 | 652 030 | 668 735 |
| Sum opptjent egenkapital | 616 658 | 621 478 | 647 573 | 652 030 | 668 735 |
| Sum egenkapital | 646 658 | 651 478 | 677 573 | 682 030 | 698 735 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | 30 666 | 30 666 | 30 666 | 30 666 | 30 666 |
| Sum kortsiktig gjeld | 30 666 | 30 666 | 30 666 | 30 666 | 30 666 |
| Sum gjeld | 30 666 | 30 666 | 30 666 | 30 666 | 30 666 |
| Sum egenkapital og gjeld | 677 324 | 682 144 | 708 239 | 712 696 | 729 401 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,04▼ | 5,76 | 5,91 | 6,05 | 6,60 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,04 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,7 %▼ | −0,6 % | −0,6 % | −2,3 % | - |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 95,5 % | 95,5 % | 95,7 % | 95,7 % | 95,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Thomas Leonardsen | 1981 |
| Regnskapsfører | DELOITTE SERVICES AS997 459 709 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Thomas Leonardsen100,0 %f. 1981 · Hamresanden · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- TSL Estetisk AS100,0 %927 786 591 · 30 ordinære aksjer
- STAVE & SØNNER AS50,0 %936 732 437 · 15 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.