- Org.nr.
- 926 631 551
- Adresse
- c/o Horisont Utvikling AS, Senterveien 30, 4790 Lillesand
Driftsresultat−26 299ikke oppgitt
Årsresultat−159 997ikke oppgitt
Egenkapital−540 747−15,9 % av eiendelene
TINGSAKER TORV 1 AS er et aksjeselskap innen utvikling og salg av byggeprosjekter, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 926 631 551
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 02.02.2021
- Registrert
- 18.02.2021
- Adresse
- c/o Horisont Utvikling AS, Senterveien 30, 4790 Lillesand
- Kommune
- Lillesand
- Næring
- 68.120 Utvikling og salg av byggeprosjekterUtvikling og salg av byggeprosjekter i Lillesand (38)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Utbyggingsselskap, utvikling og omsetning av eiendom, boliger, leiligheter, næringseiendom samt eie og forvalte aksjer og andeler i andre selskap samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | - | - | - | 0 |
| Annen driftskostnad | 26 299 | 38 104 | 38 774 | 28 675 | 23 073 |
| Sum driftskostnader | 26 299 | 38 104 | 38 774 | 28 675 | 23 073 |
| Driftsresultat | −26 299 | −38 104 | −38 774 | −28 675 | −23 073 |
| Annen renteinntekt | 21 505 | - | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 21 505 | 0 | - | - | - |
| Annen rentekostnad | 155 204 | 131 121 | 84 502 | 66 502 | - |
| Sum finanskostnader | 155 204 | 131 121 | 84 502 | 66 502 | - |
| Netto finans | −133 699 | −131 121 | −84 502 | −66 502 | - |
| Resultat før skatt | - | - | −123 276 | −95 177 | −23 073 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −123 276 | −95 177 | −23 073 |
| Resultat før skattekostnad | −159 997 | −169 225 | - | - | - |
| Årsresultat | −159 997 | −169 225 | −123 276 | −95 177 | −23 073 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | −123 276 | −95 177 | −23 073 |
| Totalresultat | - | - | −123 276 | −95 177 | - |
| Udekket tap | −159 997 | −169 225 | −123 276 | −95 177 | −23 073 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | −123 276 | −95 177 | −23 073 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum varer | - | - | 2 155 372 | 1 396 777 | 749 189 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | 222 171 | 165 304 | 6 927 |
| Varer | 3 287 563 | 2 373 880 | - | - | 749 189 |
| Sum fordringer | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum investeringer | 0 | 0 | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 111 860 | 160 837 | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 111 860 | 160 837 | 222 171 | 165 304 | 6 927 |
| Sum omløpsmidler | 3 399 422 | 2 534 717 | 2 377 544 | 1 562 081 | 756 116 |
| Sum eiendeler | 3 399 422 | 2 534 717 | 2 377 544 | 1 562 081 | 756 116 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 0 | - | - | - | - |
| Udekket tap | 570 747 | 169 225 | 241 525 | 118 249 | 23 073 |
| Sum opptjent egenkapital | −570 747 | −410 750 | −241 525 | −118 249 | −23 073 |
| Sum egenkapital | −540 747 | −380 750 | −211 525 | −88 249 | 6 927 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | - | - | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 3 930 356 | 2 880 502 | 2 449 382 | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 3 930 356 | 2 880 502 | 2 449 382 | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 2 449 382 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 9 814 | 12 890 | 118 462 | 85 450 | 749 189 |
| Annen kortsiktig gjeld | 0 | 22 075 | 21 225 | 1 564 880 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 9 814 | 34 965 | 139 687 | 1 650 330 | 749 189 |
| Sum gjeld | 3 940 170 | 2 915 467 | 2 589 069 | 1 650 330 | 749 189 |
| Sum egenkapital og gjeld | 3 399 422 | 2 534 717 | 2 377 544 | 1 562 081 | 756 116 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 346,38▲ | 72,49 | 17,02 | 0,95 | 1,01 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −7,29▲ | −7,66 | −12,24 | −18,70 | 108,15 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,2 %▲ | −1,6 % | −2,0 % | −2,5 % | −3,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −15,9 %▼ | −15,0 % | −8,9 % | −5,6 % | 0,9 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Svein Tore Råmunddal | 1964 |
| Styremedlem | Gunnar Malmgård | 1966 |
| Styremedlem | Anne Wenche Emblem | 1967 |
| Styremedlem | Hans Kristian Råmunddal | 1970 |
| Revisor | CEDRA NORGE AS935 416 779 | - |
| Regnskapsfører | ACCOUNTERA AS926 445 936 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Horisont Utvikling AS50,0 %Lillesand · 50 ordinære aksjer
- BOSØR UTVIKLING AS50,0 %Kristiansand S · 50 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.