- Org.nr.
- 915 833 780
- Adresse
- Balders vei 11, 1540 Vestby
Driftsresultat−7 566ikke oppgitt
Årsresultat456 328ikke oppgitt
Egenkapital4 733 78799,8 % av eiendelene
Tlangholen Invest AS er et aksjeselskap innen andre egeninvesteringsselskaper, stiftet 2015.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 915 833 780
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 29.06.2015
- Registrert
- 27.08.2015
- Adresse
- Balders vei 11, 1540 Vestby
- Kommune
- Vestby
- Aksjekapital
- 1 385 208
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investering og deltagelse i andre selskaper gjennom aksjebesittelse eller på annen måte.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 7 566 | - | - | 6 866 | 6 225 |
| Sum driftskostnader | 7 566 | 7 378 | 7 250 | 6 866 | 6 225 |
| Driftsresultat | −7 566 | −7 378 | −7 250 | −6 866 | −6 225 |
| Resultat før skatt | - | 206 717 | 408 527 | −6 866 | 368 145 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | −6 866 | - |
| Annen renteinntekt | 37 354 | - | - | - | - |
| Annen finansinntekt | 426 540 | - | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 463 894 | 214 095 | 415 777 | - | 374 370 |
| Netto finans | 463 894 | 214 095 | 415 777 | - | 374 370 |
| Resultat før skattekostnad | 456 328 | - | - | - | - |
| Årsresultat | 456 328 | 206 717 | 408 527 | −6 866 | 368 145 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 456 328 | - | - | −6 866 | - |
| Totalresultat | 456 328 | - | - | −6 866 | - |
| Overført fra annen egenkapital | - | - | - | −6 866 | - |
| Avsatt til annen egenkapital | 456 328 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 456 328 | - | - | −6 866 | - |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 0 | - | 0 |
| Investeringer i aksjer og andeler | 3 295 160 | - | - | 3 295 160 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 3 295 160 | - | - | 3 295 160 | - |
| Sum anleggsmidler | 3 295 160 | 3 295 160 | 3 295 160 | 3 295 160 | 3 295 160 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 1 445 949 | - | - | 367 127 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 1 445 949 | - | - | 367 127 | - |
| Sum omløpsmidler | 1 445 949 | 989 621 | 782 904 | 367 127 | 383 993 |
| Sum eiendeler | 4 741 109 | 4 284 781 | 4 078 064 | 3 662 287 | 3 679 153 |
| Aksjekapital | 1 385 208 | - | - | 1 385 208 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 1 385 208 | 1 385 208 | 1 385 208 | 1 385 208 | 1 385 208 |
| Annen egenkapital | 3 348 579 | - | - | 2 277 007 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 3 348 579 | 2 892 251 | 2 685 534 | 2 277 007 | 2 283 873 |
| Sum egenkapital | 4 733 787 | 4 277 459 | 4 070 742 | 3 662 215 | 3 669 081 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | 7 322 | - | - | 72 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 7 322 | 7 322 | 7 322 | 72 | 10 072 |
| Sum gjeld | 7 322 | 7 322 | 7 322 | 72 | 10 072 |
| Sum egenkapital og gjeld | 4 741 109 | - | - | 3 662 287 | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 197,48▲ | 135,16 | 106,92 | 5 098,99 | 38,12 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 10,1 %▲ | 4,9 % | 10,6 % | −0,2 % | 10,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,8 % | 99,8 % | 99,8 % | 100,0 % | 99,7 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Torgeir Langholen | 1966 |
| Regnskapsfører | MOLTZAU REGNSKAP AS998 359 279 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Torgeir Langholen100,0 %f. 1966 · Vestby · 88 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.