- Org.nr.
- 928 821 315
- Telefon
- 481 24 847
- Adresse
- Botnlia 6, 7580 Selbu
Driftsresultat−93 293
EBITDA−67 846før av- og nedskrivninger
Årsresultat−96 631
Egenkapital42 90997,3 % av eiendelene
TOM'S TATTOO AS er et aksjeselskap innen andre personlige tjenester ikke nevnt annet sted, stiftet 2022.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 821 315
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 25.01.2022
- Registrert
- 11.03.2022
- Adresse
- Botnlia 6, 7580 Selbu
- Telefon
- 481 24 847
- Kommune
- Selbu
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- TOM'S TATTOO AS828 925 962 · SELBU
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Tatoveringsvirksomhet og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapet kan også drive med kjøp/drift av fast eiendom.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 67 640 | - | - | 501 104 |
| Sum driftsinntekter | 67 640 | 272 175 | 332 720 | 501 104 |
| Varekostnad | 1 046 | - | - | −2 010 |
| Lønnskostnad | - | - | - | 3 654 |
| Avskrivning på varige driftsmidler | 25 447 | - | - | 25 446 |
| Annen driftskostnad | 134 440 | - | - | 471 959 |
| Sum driftskostnader | 160 933 | 226 786 | 349 649 | 499 049 |
| Driftsresultat | −93 293 | 45 389 | −16 929 | 2 055 |
| Annen renteinntekt | 41 | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 41 | 228 | 190 | 0 |
| Annen rentekostnad | 2 | - | - | 907 |
| Annen finanskostnad | 3 377 | - | - | 3 069 |
| Sum finanskostnader | 3 379 | 3 394 | 3 564 | 3 976 |
| Netto finans | −3 338 | −3 166 | −3 374 | −3 976 |
| Resultat før skatt | −96 631 | 42 223 | −20 303 | −1 921 |
| Årsresultat | −96 631 | 42 223 | −20 303 | −1 921 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −96 631 | - | - | - |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | - | - | - |
| Totalresultat | −96 631 | - | - | - |
| Udekket tap | −76 634 | - | - | −1 921 |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | −19 997 | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −96 631 | - | - | −1 921 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | - |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner | 23 326 | - | - | 99 666 |
| Sum varige driftsmidler | 23 326 | - | - | 99 666 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 23 326 | 48 773 | 74 219 | 99 666 |
| Varelager | 0 | - | - | 3 813 |
| Sum varer | 0 | - | - | 3 813 |
| Kundefordringer | 2 082 | - | - | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 6 983 | - | - | 8 899 |
| Sum fordringer | 9 065 | - | - | 8 899 |
| Sum investeringer | 0 | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 11 728 | - | - | 21 597 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 11 728 | - | - | 21 597 |
| Sum omløpsmidler | 20 793 | 103 046 | 36 655 | 34 309 |
| Sum eiendeler | 44 119 | 151 819 | 110 874 | 133 975 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 30 000 | - | - | 30 000 |
| Overkurs | 89 542 | - | - | 89 542 |
| Sum innskutt egenkapital | 119 542 | 119 542 | 119 542 | 119 542 |
| Annen egenkapital | 1 | - | - | - |
| Udekket tap | 76 634 | - | - | 1 921 |
| Sum opptjent egenkapital | −76 633 | 19 997 | −22 226 | −1 921 |
| Sum egenkapital | 42 909 | 139 539 | 97 316 | 117 621 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | - | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | - | - | - | 5 706 |
| Skyldig offentlige avgifter | 0 | - | - | 8 880 |
| Annen kortsiktig gjeld | 1 210 | - | - | 1 767 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 210 | 12 280 | 13 558 | 16 353 |
| Sum gjeld | 1 210 | 12 280 | 13 558 | 16 353 |
| Sum egenkapital og gjeld | 44 119 | - | - | 133 974 |
Nøkkeltall 2022 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 17,18▲ | 8,39 | 2,70 | 2,10 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,03▼ | 0,09 | 0,14 | 0,14 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −95,2 %▼ | 34,7 % | −13,7 % | 1,5 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −137,9 %▼ | 16,7 % | −5,1 % | 0,4 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −142,9 %▼ | 15,5 % | −6,1 % | −0,4 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 97,3 %▲ | 91,9 % | 87,8 % | 87,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Tom-Erik Lysø | 1973 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- TOM-ERIK LYSØ100,0 %f. 1973 · Selbu · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.