- Org.nr.
- 928 334 651
- Adresse
- Flatavegen 44, 2653 Vestre Gausdal
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−11 773ikke oppgitt
Årsresultat−1 980 286ikke oppgitt
Egenkapital4 068 55499,9 % av eiendelene
TOMMY ANDERSEN HOLDING AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 334 651
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 28.09.2026
- Stiftet
- 21.10.2021
- Registrert
- 14.12.2021
- Adresse
- Flatavegen 44, 2653 Vestre Gausdal
- Kommune
- Gausdal
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Gausdal (28)
- Aksjekapital
- 98 039
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Eie aksjer i andre selskaper, og det som har naturlig sammenheng med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 11 773 | 12 246 | 8 223 | 8 607 | 5 570 |
| Sum driftskostnader | 11 773 | 12 246 | 8 223 | 8 607 | 5 570 |
| Driftsresultat | −11 773 | −12 246 | −8 223 | −8 607 | −5 570 |
| Annen renteinntekt | 102 | 168 | - | - | - |
| Annen finansinntekt | 165 | 926 | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 267 | 1 094 | 585 151 | 1 747 897 | - |
| Nedskrivning av andre finansielle anleggsmidler | 1 968 780 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 1 968 780 | - | 101 | 3 | - |
| Netto finans | −1 968 513 | 1 094 | 585 050 | 1 747 894 | 0 |
| Resultat før skatt | −1 980 286 | −11 152 | 576 828 | 1 739 288 | −5 570 |
| Årsresultat | −1 980 286 | −11 152 | 574 693 | 1 730 869 | −5 570 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −1 980 286 | −11 152 | - | - | - |
| Totalresultat | −1 980 286 | −11 152 | - | - | - |
| Tilleggsutbytte | 80 000 | 100 000 | - | - | - |
| Overført fra annen egenkapital | −2 060 286 | −111 152 | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −1 980 286 | −11 152 | - | - | - |
| Sum driftsinntekter | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Skattekostnad | - | - | 2 135 | 8 419 | - |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 3 166 320 | 5 135 100 | - | - | - |
| Lån til tilknyttet selskap og felles kontrollert virksomhet | 584 667 | 984 667 | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 3 750 987 | 6 119 767 | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 3 750 987 | 6 119 767 | 6 019 767 | 6 032 886 | 0 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 323 137 | 14 643 | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 323 137 | 14 643 | - | - | - |
| Sum omløpsmidler | 323 137 | 14 643 | 235 318 | 64 095 | 4 550 000 |
| Sum eiendeler | 4 074 124 | 6 134 410 | 6 255 085 | 6 096 981 | 4 550 000 |
| Aksjekapital | 98 039 | 98 039 | - | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 98 039 | 98 039 | 98 039 | 98 039 | 98 039 |
| Annen egenkapital | 3 970 515 | 6 030 801 | - | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 3 970 515 | 6 030 801 | 6 141 952 | 5 977 260 | 4 446 391 |
| Sum egenkapital | 4 068 554 | 6 128 840 | 6 239 991 | 6 075 299 | 4 544 430 |
| Annen kortsiktig gjeld | 5 570 | 5 570 | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 5 570 | 5 570 | 15 094 | 21 682 | 5 570 |
| Sum gjeld | 5 570 | 5 570 | 15 094 | 21 682 | 5 570 |
| Sum egenkapital og gjeld | 4 074 124 | 6 134 410 | - | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 58,01▲ | 2,63 | 15,59 | 2,96 | 816,88 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,2 % | −0,2 % | 9,3 % | 32,7 % | −0,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,9 % | 99,9 % | 99,8 % | 99,6 % | 99,9 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Tommy Andersen | 1978 |
| Regnskapsfører | REGNSKAPSFØRER'N AS991 079 505 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- TOMMY ANDERSEN100,0 %f. 1978 · Vestre Gausdal · 98 039 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- 979 373 309 · 300 ordinære aksjer
- Boligutvikleren AS50,0 %998 341 434 · 15 ordinære aksjer
- Maler'n Karlsen AS45,0 %992 334 754 · 882 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.