- Org.nr.
- 926 875 566
- Adresse
- c/o Maria Tho, Asnesåsen 4, 3222 Sandefjord
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−15 997ikke oppgitt
Årsresultat−36 016ikke oppgitt
Egenkapital449 29930,7 % av eiendelene
Toppen-Invest AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 926 875 566
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 13.09.2026
- Stiftet
- 14.03.2021
- Registrert
- 26.03.2021
- Adresse
- c/o Maria Tho, Asnesåsen 4, 3222 Sandefjord
- Kommune
- Sandefjord
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Sandefjord (608)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investering i verdipapirer, aksjer og andre eierandeler, samt all annen virksomhet som hermed står i forbindelse.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lønnskostnad | 0 | - | - | 0 | - |
| Annen driftskostnad | 15 997 | - | - | - | - |
| Sum driftskostnader | 15 997 | 1 996 | 0 | 0 | 634 |
| Driftsresultat | −15 997 | −1 996 | 0 | 0 | −634 |
| Annen finansinntekt | - | - | - | - | 18 |
| Sum finansinntekter | - | - | - | - | 18 |
| Annen finanskostnad | - | - | - | - | 8 060 |
| Annen rentekostnad | 20 019 | - | - | 13 302 | - |
| Sum finanskostnader | 20 019 | 26 536 | 23 405 | 13 302 | 8 060 |
| Netto finans | −20 019 | −26 536 | −23 405 | −13 302 | −8 042 |
| Resultat før skatt | - | −28 532 | −23 405 | - | −8 676 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −8 676 |
| Resultat før skattekostnad | −36 016 | - | - | −13 302 | - |
| Årsresultat | −36 016 | −28 532 | −23 405 | −13 302 | −8 676 |
| Avsatt til/fra annen egenkapital | - | - | - | - | −8 676 |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | −36 016 | - | - | −13 302 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −36 016 | - | - | −13 302 | −8 676 |
| Andre driftskostnader | - | - | - | - | 634 |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 0 | - | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 1 462 000 | - | - | 1 462 000 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 1 462 000 | - | - | 1 462 000 | 1 462 000 |
| Sum anleggsmidler | 1 462 000 | 1 462 000 | 1 462 000 | 1 462 000 | 1 462 000 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 283 | - | - | 283 | 283 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 283 | - | - | 283 | 283 |
| Sum omløpsmidler | 283 | 283 | 283 | 283 | 283 |
| Sum eiendeler | 1 462 283 | 1 462 283 | 1 462 283 | 1 462 283 | 1 462 283 |
| Investering i aksjer og andeler | - | - | - | - | 1 462 000 |
| Selskapskapital | 30 000 | - | - | 30 000 | - |
| Overkurs | 534 800 | - | - | 534 800 | 534 800 |
| Annen innskutt egenkapital | −5 570 | - | - | −5 570 | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 559 230 | 559 230 | 559 230 | 559 230 | 559 230 |
| Annen egenkapital | −109 931 | - | - | −21 978 | −8 676 |
| Sum opptjent egenkapital | −109 931 | −73 915 | −45 383 | −21 978 | −8 676 |
| Sum egenkapital | 449 299 | 485 315 | 513 847 | 537 252 | 550 554 |
| Øvrig langsiktig gjeld | 1 010 088 | - | - | 924 131 | 910 829 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 1 010 088 | - | - | 924 131 | 910 829 |
| Sum langsiktig gjeld | 1 010 088 | 974 072 | 947 536 | 924 131 | 910 829 |
| Annen kortsiktig gjeld | 2 896 | - | - | 900 | 900 |
| Sum kortsiktig gjeld | 2 896 | 2 896 | 900 | 900 | 900 |
| Sum gjeld | 1 012 984 | 976 968 | 948 436 | 925 031 | 911 729 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 462 283 | - | - | 1 462 283 | 1 462 283 |
| Aksjekapital | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,10 | 0,10 | 0,31 | 0,31 | 0,31 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 2,25▲ | 2,01 | 1,85 | 1,72 | 1,66 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −1,1 %▼ | −0,1 % | 0,0 % | 0,0 % | −0,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 30,7 %▼ | 33,2 % | 35,1 % | 36,7 % | 37,7 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Maria Tho | 1981 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- MARIA THO100,0 %f. 1981 · Sandefjord · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Inflowcontrol AS0,46 %996 957 691 · 172 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.