- Org.nr.
- 922 601 399
- Adresse
- Turistveien 15B, 7075 Tiller
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−32 976ikke oppgitt
Årsresultat−32 976ikke oppgitt
Egenkapital497 94989,3 % av eiendelene
Toppfag Invest AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 922 601 399
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 22.03.2019
- Registrert
- 06.04.2019
- Adresse
- Turistveien 15B, 7075 Tiller
- Kommune
- Trondheim
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Trondheim (2 452)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Holdingselskap.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 32 976 | - | - | 8 437 | 7 462 |
| Sum driftskostnader | 32 976 | 14 691 | 14 031 | 8 437 | 7 462 |
| Driftsresultat | −32 976 | −14 691 | −14 031 | −8 437 | −7 462 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | - | 518 |
| Sum finansinntekter | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum finanskostnader | - | - | 0 | 0 | 518 |
| Netto finans | - | 0 | 0 | 0 | −518 |
| Resultat før skatt | - | −14 691 | −14 031 | - | −7 980 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | - | - | −4 795 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −3 184 |
| Resultat før skattekostnad | −32 976 | - | - | −8 437 | - |
| Skattekostnad | - | - | - | 4 795 | - |
| Årsresultat | −32 976 | −14 691 | −14 031 | −13 232 | −3 184 |
| Annen egenkapital | - | - | - | −13 232 | - |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −32 976 | - | - | - | −3 184 |
| Overføringer annen egenkapital | - | - | - | - | −3 184 |
| Totalresultat | −32 976 | - | - | - | - |
| Avsatt til annen egenkapital | −32 976 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −32 976 | - | - | −13 232 | −3 184 |
| Lønnskostnad | - | - | - | 0 | - |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 0 | - | 0 |
| Investeringer i aksjer og andeler | 555 683 | - | - | 454 715 | 454 715 |
| Andre langsiktige fordringer | - | - | - | 101 066 | 201 936 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 555 683 | - | - | 555 781 | 656 651 |
| Sum anleggsmidler | 555 683 | 555 683 | 555 683 | 555 781 | 661 446 |
| Sum varer | - | - | - | 0 | - |
| Sum fordringer | - | - | - | 0 | - |
| Sum investeringer | - | - | - | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | 4 004 | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 1 904 | - | - | - | 15 570 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 1 904 | - | - | 4 004 | 15 570 |
| Sum omløpsmidler | 1 904 | 880 | 2 345 | 4 004 | 15 570 |
| Sum eiendeler | 557 587 | 556 563 | 558 028 | 559 785 | 677 016 |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | - | 0 | 4 795 |
| Sum varige driftsmidler | - | - | - | 0 | - |
| Utsatt skattefordel | - | - | - | - | 4 795 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | 30 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 467 949 | - | - | 529 647 | 542 878 |
| Sum opptjent egenkapital | 467 949 | 500 925 | 515 615 | 529 647 | 542 878 |
| Sum egenkapital | 497 949 | 530 925 | 545 615 | 559 647 | 572 878 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | - | - | - | 0 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | - | 0 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | - | - | - | 0 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 59 638 | - | - | 138 | 104 138 |
| Sum kortsiktig gjeld | 59 638 | 25 638 | 12 413 | 138 | 104 138 |
| Sum gjeld | 59 638 | 25 638 | 12 413 | 138 | 104 138 |
| Sum egenkapital og gjeld | 557 587 | - | - | 559 785 | 677 016 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,03 | 0,03 | 0,19 | 29,01 | 0,15 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,12▲ | 0,05 | 0,02 | 0,00 | 0,18 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −5,9 %▼ | −2,6 % | −2,5 % | −1,4 % | −1,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 89,3 %▼ | 95,4 % | 97,8 % | 100,0 % | 84,6 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Marius Opdal | 1984 |
| Regnskapsfører | TANDEM AS947 857 169 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- MARIUS OPDAL100,0 %f. 1984 · Tiller · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- FLOOR BIDCO AS0,03 %924 600 403 · 384 546 preferanse aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.