- Org.nr.
- 916 502 168
- Adresse
- Ekornstien 7, 3174 Revetal
Driftsresultat−13 703ikke oppgitt
Årsresultat496 298ikke oppgitt
Egenkapital830 30083,5 % av eiendelene
Torleif Vårdal Holding AS er et aksjeselskap innen kjøp og salg av egen fast eiendom, stiftet 2015.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 916 502 168
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 16.12.2015
- Registrert
- 04.01.2016
- Adresse
- Ekornstien 7, 3174 Revetal
- Kommune
- Tønsberg
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Selskapets virksomhet er investering i aksjer og andeler samt fast eiendom. Selskapet har også som formål å kunne gi gaver til humanitære og veldedige organisasjoner.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Annen driftskostnad | 13 703 | - | - | 110 074 | 114 974 |
| Sum driftskostnader | 13 703 | 10 564 | 65 239 | 110 074 | 114 974 |
| Driftsresultat | −13 703 | −10 564 | −65 239 | −110 074 | −114 974 |
| Annen finansinntekt | - | - | - | - | 4 922 733 |
| Inntekt på investering i datterselskap og tilknyttet selskap | 510 000 | - | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 510 000 | 225 000 | 153 | 292 801 | 4 922 733 |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 9 | 0 | - |
| Netto finans | 510 000 | 225 000 | 144 | 292 801 | 4 922 733 |
| Resultat før skatt | - | 214 436 | −65 095 | 182 728 | 4 807 759 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 4 807 759 |
| Resultat før skattekostnad | 496 298 | - | - | - | - |
| Årsresultat | 496 298 | 214 436 | −65 095 | 181 902 | 4 807 759 |
| Ordinært utbytte | - | - | - | - | 2 000 000 |
| Tilleggsutbytte | 680 000 | - | - | - | 2 768 674 |
| Annen egenkapital | −183 703 | - | - | - | 39 085 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | - | 4 807 759 |
| Skattekostnad | - | - | - | 826 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | - | - |
| Investering i datterselskap | 18 000 | - | - | - | 18 000 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 122 478 | - | - | - | 6 900 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 140 478 | - | - | - | 24 900 |
| Sum anleggsmidler | 140 478 | 24 900 | 24 900 | 24 900 | 24 900 |
| Andre fordringer | - | - | - | - | 527 990 |
| Andre kortsiktige fordringer | 267 020 | - | - | - | - |
| Konsernfordringer | 510 000 | - | - | - | 4 062 000 |
| Sum fordringer | 777 020 | - | - | - | 4 589 990 |
| Sum investeringer | 0 | - | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 77 306 | - | - | - | 300 186 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 77 306 | - | - | - | 300 186 |
| Sum omløpsmidler | 854 326 | 992 029 | 1 087 196 | 3 034 617 | 4 890 176 |
| Sum eiendeler | 994 803 | 1 016 929 | 1 112 096 | 3 059 517 | 4 915 076 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 800 300 | - | - | - | 2 807 759 |
| Sum opptjent egenkapital | 800 300 | 984 002 | 1 074 566 | 2 989 661 | 2 807 759 |
| Sum egenkapital | 830 300 | 1 014 002 | 1 104 566 | 3 019 661 | 2 837 759 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Utbytte | - | - | - | - | 2 000 000 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | - | - | - | - |
| Kortsiktig konserngjeld | 47 429 | - | - | - | 77 317 |
| Annen kortsiktig gjeld | 117 075 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 164 504 | 2 926 | 7 530 | 39 856 | 2 077 317 |
| Sum gjeld | 164 504 | 2 926 | 7 530 | 39 856 | 2 077 317 |
| Sum egenkapital og gjeld | 994 803 | - | - | - | 4 915 076 |
| å kr 300,00) | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 5,19▼ | 339,04 | 144,38 | 76,14 | 2,35 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,20▲ | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,73 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 49,3 %▲ | 20,1 % | −3,1 % | 4,6 % | 97,8 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 83,5 %▼ | 99,7 % | 99,3 % | 98,7 % | 57,7 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Torleif Vårdal | 1961 |
| Styrets leder | Torleif Vårdal | 1961 |
| Revisor | ES REVISJON AS997 820 266 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Torleif Vårdal100,0 %f. 1961 · Revetal · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Barkåker Holding AS60,0 %928 416 704 · 60 ordinære aksjer
- Flexibo Holding AS25,0 %925 385 522 · 25 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.