- Org.nr.
- 917 616 108
- Adresse
- Vardeknausen 4, 3292 Stavern
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−47 691ikke oppgitt
Årsresultat−191 430ikke oppgitt
Egenkapital−318 076−4,7 % av eiendelene
TRIO HELSE OG TRENING AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2016.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 917 616 108
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 09.10.2026
- Stiftet
- 13.06.2016
- Registrert
- 27.09.2016
- Adresse
- Vardeknausen 4, 3292 Stavern
- Kommune
- Larvik
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Larvik (408)
- Aksjekapital
- 100 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Selskapets formål er å drive helserelatert virksomhet, og bidra med kapital og kompetanse i prosjekter eller bedrifter innenfor helse og øvrige bransjer. Selskapets kapitalinnsats kan være i form av aksjekapital, garantier, ansvarlige lån, usikrede likviditetslån eller annen risikokapital som måtte være tilpasset behovet i det enkelte engasjement.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - | 0 |
| Lønnskostnad | 5 000 | - | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 42 691 | - | - | 27 561 | 13 120 |
| Sum driftskostnader | 47 691 | 101 781 | 49 293 | 27 561 | 13 120 |
| Driftsresultat | −47 691 | −101 781 | −49 293 | −27 561 | −13 120 |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annen rentekostnad | 0 | - | - | - | - |
| Annen finanskostnad | 143 740 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 143 740 | 83 | 0 | 0 | 0 |
| Netto finans | −143 740 | −83 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −191 430 | −101 864 | −49 293 | −27 561 | −13 120 |
| Årsresultat | −191 430 | −101 864 | −49 293 | −27 561 | −13 120 |
| Udekket tap | −191 430 | - | - | −27 561 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | −27 561 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | 0 | - |
| Investering i datterselskap | 6 725 000 | - | - | 3 000 000 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 6 725 000 | - | - | 3 000 000 | - |
| Sum anleggsmidler | 6 725 000 | 6 725 000 | 6 725 000 | 3 000 000 | 3 000 000 |
| Andre kortsiktige fordringer | 52 081 | - | - | - | - |
| Sum fordringer | 52 081 | - | - | 0 | - |
| Sum investeringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 2 911 | - | - | 62 559 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 2 911 | - | - | 62 559 | - |
| Sum omløpsmidler | 54 993 | 2 496 | 4 050 | 62 559 | 68 779 |
| Sum eiendeler | 6 779 993 | 6 727 496 | 6 729 050 | 3 062 559 | 3 068 779 |
| Aksjekapital | 100 000 | - | - | 100 000 | - |
| Overkurs | 10 000 | - | - | 10 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 110 000 | 110 000 | 110 000 | 110 000 | 110 000 |
| Udekket tap | 428 076 | - | - | 85 489 | - |
| Sum opptjent egenkapital | −428 076 | −236 646 | −134 782 | −85 489 | −57 928 |
| Sum egenkapital | −318 076 | −126 646 | −24 782 | 24 511 | 52 072 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | 0 | - |
| Langsiktig konserngjeld | 7 072 838 | - | - | 3 007 957 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 7 072 838 | - | - | 3 007 957 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | 6 833 267 | 6 732 957 | 3 007 957 | 0 |
| Leverandørgjeld | 25 231 | - | - | 30 091 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 25 231 | 20 875 | 20 875 | 30 091 | 8 750 |
| Sum gjeld | 7 098 069 | 6 854 142 | 6 753 832 | 3 038 048 | 3 016 707 |
| Sum egenkapital og gjeld | 6 779 993 | - | - | 3 062 559 | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 2,18▲ | 0,12 | 0,19 | 2,08 | 7,86 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −22,32▲ | −54,12 | −272,53 | 123,95 | 57,93 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,7 %▲ | −1,5 % | −1,0 % | −0,9 % | −0,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −4,7 %▼ | −1,9 % | −0,4 % | 0,8 % | 1,7 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Tom Erik Oxholm | 1959 |
| Styremedlem | Inge Falck Olsen | 1959 |
| Regnskapsfører | ADMENTO AS989 176 013 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- CORPO AS50,0 %Tromsø · 500 ordinære aksjer
- Oxholm Holding AS50,0 %Stavern · 500 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.