- Org.nr.
- 921 709 390
- Adresse
- c/o René Heggelund Triumf, Halvdans veg 9, 9021 Tromsdalen
- Bransje
- Rørleggerarbeid
Driftsresultat−116 634−10,8 % margin
EBITDA−84 234før av- og nedskrivninger
Årsresultat−91 217−8,4 % margin
Egenkapital6 4282,7 % av eiendelene
TRIUMF RØR AS er et aksjeselskap innen rørleggerarbeid, stiftet 2018.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 921 709 390
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 01.11.2018
- Registrert
- 12.11.2018
- Adresse
- c/o René Heggelund Triumf, Halvdans veg 9, 9021 Tromsdalen
- Kommune
- Tromsø
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- TRIUMF RØR AS921 738 919 · TROMSØ
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Rørleggertjenester.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 1 083 575 | 1 326 943 | 1 454 722 | 1 017 738 | 779 230 |
| Sum driftsinntekter | 1 083 575 | 1 326 943 | 1 454 722 | 1 017 738 | 779 230 |
| Varekostnad | 406 823 | 486 813 | 530 498 | 323 253 | 291 815 |
| Lønnskostnad | 522 642 | 591 588 | 660 385 | 443 791 | 381 060 |
| Annen driftskostnad AGA | - | - | - | - | 30 103 |
| Avskrivning av driftsmidler og immaterielle eiendeler | 32 400 | 28 000 | 28 000 | - | - |
| Annen driftskostnad | 238 345 | 254 355 | 171 229 | - | - |
| Sum driftskostnader | 1 200 210 | 1 360 756 | 1 390 112 | 767 044 | 702 978 |
| Driftsresultat | −116 634 | −33 813 | 64 610 | 250 694 | 76 252 |
| Annen renteinntekt | 307 | 829 | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 307 | 829 | - | - | - |
| Annen rentekostnad | 703 | 1 837 | 1 339 | - | - |
| Sum finanskostnader | 703 | 1 837 | 1 339 | - | - |
| Netto finans | −396 | −1 008 | −1 339 | - | - |
| Resultat før skatt | - | - | 63 271 | 250 694 | 76 252 |
| Resultat før skattekostnad | −117 031 | −34 821 | - | - | - |
| Skattekostnad på resultat | −25 814 | −7 843 | 14 016 | - | - |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 49 255 | 250 694 | 76 252 |
| Årsresultat | −91 217 | −26 978 | 49 255 | 250 694 | 76 252 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −91 217 | −26 978 | 49 255 | 250 694 | - |
| Totalresultat | −91 217 | −26 978 | 49 255 | 250 694 | - |
| Avsatt til annen egenkapital | - | - | 49 255 | 250 694 | - |
| Udekket tap | −23 572 | - | - | - | - |
| Overført fra annen egenkapital | −67 645 | −26 978 | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −91 217 | −26 978 | 49 255 | 250 694 | - |
| Utsatt skattefordel | 36 121 | 10 307 | 2 464 | - | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 36 121 | 10 307 | 2 464 | - | - |
| Maskiner og anlegg | - | 28 000 | 56 000 | - | - |
| Driftsløsøre, inventar o. a. utstyr | 28 792 | - | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 28 792 | 28 000 | 56 000 | - | - |
| Sum anleggsmidler | 64 913 | 38 307 | 58 464 | 0 | 0 |
| Kundefordringer | 16 777 | 73 279 | 107 132 | - | - |
| Sum fordringer | 16 777 | 73 279 | 107 132 | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 156 869 | 250 612 | 235 264 | 178 340 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 156 869 | 250 612 | 235 264 | 178 340 | - |
| Sum omløpsmidler | 173 646 | 323 891 | 342 396 | 178 340 | 0 |
| Sum eiendeler | 238 559 | 362 198 | 400 860 | 178 340 | 0 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - |
| Annen egenkapital | - | 67 645 | 94 623 | 45 368 | - |
| Udekket tap | 23 572 | - | - | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | −23 572 | 67 645 | 94 623 | 45 368 | - |
| Sum egenkapital | 6 428 | 97 645 | 124 623 | 75 368 | 0 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 12 440 | 37 646 | 109 996 | 30 441 | - |
| Betalbar skatt | - | - | 16 480 | - | - |
| Skyldig offentlige avgifter | 62 191 | 73 416 | 49 474 | 32 690 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 157 500 | 153 492 | 100 287 | 39 841 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 232 131 | 264 554 | 276 237 | 102 972 | - |
| Sum gjeld | 232 131 | 264 554 | 276 237 | 102 972 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 238 559 | 362 198 | 400 860 | 178 340 | 0 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,75▼ | 1,22 | 1,24 | 1,73 | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 36,11▲ | 2,71 | 2,22 | 1,37 | - |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −38,7 %▼ | −8,6 % | 22,3 % | 281,1 % | - |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −10,8 %▼ | −2,5 % | 4,4 % | 24,6 % | 9,8 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −8,4 %▼ | −2,0 % | 3,4 % | 24,6 % | 9,8 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 2,7 %▼ | 27,0 % | 31,1 % | 42,3 % | - |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
TRIUMF RØR AS−10,8 %
1,1 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
−15 %−10−50510
TRIUMF RØR AS−10,8 % 1,1 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
VARME & BAD AS−6,8 % 1 563,2 mill.851 ansatte 2025
ELIQUO PMI AS5,0 % 1 124,7 mill.156 ansatte 2025
Assemblin AS5,0 % 1 652,5 mill.668 ansatte 2025
−15 %−10−50510
De tre andre er de største selskapene i næringskode 43.221.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | René Heggelund Triumf | 1981 |
| Styrets leder | René Heggelund Triumf | 1981 |
| Styremedlem | Sara Marie Triumf | 1982 |
| Regnskapsfører | TROMS ØKONOMISERVICE AS919 874 910 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- RENÉ HEGGELUND TRIUMF100,0 %f. 1981 · Tromsdalen · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.