- Org.nr.
- 926 774 387
- Adresse
- Deliveien 7, 1540 Vestby
Driftsresultat−12 574ikke oppgitt
Årsresultat−9 814ikke oppgitt
Egenkapital−173 658−124,0 % av eiendelene
TT-Gruppen AS er et aksjeselskap innen engroshandel med tømmer, trelast, byggevarer og sanitærutstyr, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 926 774 387
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 09.09.2026
- Stiftet
- 08.02.2021
- Registrert
- 11.03.2021
- Adresse
- Deliveien 7, 1540 Vestby
- Kommune
- Vestby
- Næring
- 46.830 Engroshandel med tømmer, trelast, byggevarer og sanitærutstyrEngroshandel med tømmer, trelast, byggevarer og sanitærutstyr i Vestby (16)
- Aksjekapital
- 50 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Kjøp og salg av byggevarer og alt som står i naturlig forbindelse med dette, herunder direkte og indirekte investeringer i foretak som driver slik virksomhet.
Tidligere navn
- BOSTONS BESTE NO1 AS11.03.2021 til 16.05.2024
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lønnskostnad | 0 | - | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 12 574 | - | - | 35 844 | 25 858 |
| Sum driftskostnader | 12 574 | 159 991 | 15 486 | 35 844 | 25 858 |
| Driftsresultat | −12 574 | −159 991 | −15 486 | −35 844 | −25 858 |
| Annen finanskostnad | - | - | - | - | 44 |
| Annen rentekostnad | 8 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 8 | - | - | - | 44 |
| Netto finans | −8 | 0 | 0 | 0 | −44 |
| Resultat før skatt | - | −159 991 | −15 486 | −35 844 | −25 902 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −25 902 |
| Resultat før skattekostnad | −12 582 | - | - | - | - |
| Skattekostnad | −2 768 | - | - | - | - |
| Årsresultat | −9 814 | −124 793 | −15 486 | −35 844 | 2 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −25 902 |
| Totalresultat | - | - | - | - | −25 902 |
| Udekket tap | −9 814 | - | - | - | −25 902 |
| Sum overføringer og disponeringer | −9 814 | - | - | - | −25 902 |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 0 | 0 | - |
| Utsatt skattefordel | 37 966 | - | - | - | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 37 966 | - | - | - | - |
| Investering i datterselskap | 80 000 | - | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 80 000 | - | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 117 966 | 85 198 | 0 | 0 | 0 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 12 279 |
| Konsernfordringer | 20 000 | - | - | - | - |
| Sum fordringer | 20 000 | - | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 2 104 | - | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 2 104 | - | - | - | 12 279 |
| Sum omløpsmidler | 22 104 | 720 | 949 | 6 435 | 12 279 |
| Sum eiendeler | 140 070 | 85 918 | 949 | 6 435 | 12 279 |
| Selskapskapital | 50 000 | - | - | - | - |
| Annen innskutt egenkapital | −11 820 | - | - | - | −11 820 |
| Sum innskutt egenkapital | 38 180 | 38 180 | 38 180 | 38 180 | 38 180 |
| Udekket tap | 211 838 | - | - | - | 25 902 |
| Sum opptjent egenkapital | −211 838 | −202 024 | −77 232 | −61 746 | −25 902 |
| Sum egenkapital | −173 658 | −163 844 | −39 052 | −23 566 | 12 279 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kortsiktig konserngjeld | 73 728 | - | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 240 000 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 313 728 | 249 763 | 40 000 | 30 000 | - |
| Sum gjeld | 313 728 | 249 763 | 40 000 | 30 000 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 140 070 | - | - | - | 12 279 |
| Aksjekapital | - | - | - | - | 1 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,07▲ | 0,00 | 0,02 | 0,21 | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,81▼ | −1,52 | −1,02 | −1,27 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −11,1 %▲ | −368,4 % | −419,4 % | −383,1 % | −210,6 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −124,0 %▲ | −190,7 % | −4 115,1 % | −366,2 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Knut Tjernæs | 1975 |
| Styremedlem | Kjetil Nymark Tryggestad | 1982 |
| Regnskapsfører | TSHK ACCOUNTING AS931 869 086 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Tryggestad Holding AS50,0 %Vollen · 25 ordinære aksjer
- Skovly Supplies AS50,0 %Oppegård · 25 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- 934 958 462 · 30 000 ordinære aksjer
- Varde-Vindu AS100,0 %933 569 527 · 50 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.