- Org.nr.
- 923 994 254
- Adresse
- Uglagjerdet 10, 7071 Trondheim
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−13 659ikke oppgitt
Årsresultat1 601 341ikke oppgitt
Egenkapital573 28199,5 % av eiendelene
UNNA GOHAS AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 923 994 254
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 11.09.2026
- Stiftet
- 01.10.2019
- Registrert
- 02.12.2019
- Adresse
- Uglagjerdet 10, 7071 Trondheim
- Postadresse
- c/o Kim Mienna, Uglagjerdet 10
- Kommune
- Trondheim
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Trondheim (2 452)
- Aksjekapital
- 34 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Å være et investeringsselskap, herunder å investere i aksjer og andre selskaper og alt som der står i naturlig forbindelse.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - | 0 |
| Annen driftskostnad | 13 659 | - | - | 4 790 | 7 674 |
| Sum driftskostnader | 13 659 | 7 125 | 7 454 | 4 790 | 7 674 |
| Driftsresultat | −13 659 | −7 125 | −7 454 | −4 790 | −7 674 |
| Inntekt på investering i datterselskap og tilknyttet selskap | 1 615 000 | - | - | 95 200 | - |
| Sum finansinntekter | 1 615 000 | 0 | 425 000 | 95 200 | - |
| Annen rentekostnad | 0 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 1 840 | 0 | 0 | - |
| Netto finans | 1 615 000 | −1 840 | 425 000 | 95 200 | - |
| Resultat før skatt | 1 601 341 | −8 964 | 417 546 | 90 411 | −7 674 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −7 674 |
| Årsresultat | 1 601 341 | −8 964 | 417 546 | 90 411 | −7 674 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −7 674 |
| Tilleggsutbytte | 1 150 000 | - | - | 95 200 | - |
| Udekket tap | 21 881 | - | - | −4 790 | −7 674 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | 90 410 | −7 674 |
| Annen egenkapital | 429 459 | - | - | - | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | 0 | - |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 124 496 | - | - | 124 496 | 124 496 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 124 496 | - | - | 124 496 | 124 496 |
| Sum anleggsmidler | 124 496 | 124 496 | 124 496 | 124 496 | 124 496 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 14 730 |
| Sum varer | - | - | - | 0 | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 425 000 | - | - | 0 | - |
| Sum fordringer | 425 000 | - | - | 0 | - |
| Sum investeringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 26 874 | - | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 26 874 | - | - | 9 940 | 14 730 |
| Sum omløpsmidler | 451 874 | 18 | 6 409 | 9 940 | 14 730 |
| Sum eiendeler | 576 370 | 124 514 | 130 905 | 134 436 | 139 226 |
| Aksjekapital | 34 000 | - | - | 34 000 | - |
| Overkurs | 109 822 | - | - | 109 822 | 109 822 |
| Sum innskutt egenkapital | 143 822 | 143 822 | 143 822 | 143 822 | 143 822 |
| Annen egenkapital | 429 459 | - | - | - | - |
| Udekket tap | 0 | - | - | 12 463 | 7 674 |
| Sum opptjent egenkapital | 429 459 | −21 881 | −12 917 | −12 463 | −7 674 |
| Sum egenkapital | 573 281 | 121 940 | 130 905 | 131 359 | 136 148 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | 3 089 | - | - | 3 078 | 3 078 |
| Sum kortsiktig gjeld | 3 089 | 2 574 | 0 | 3 078 | 3 078 |
| Sum gjeld | 3 089 | 2 574 | 0 | 3 078 | 3 078 |
| Sum egenkapital og gjeld | 576 370 | - | - | 134 436 | 139 226 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 34 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 146,28▲ | 0,01 | - | 3,23 | 4,79 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,01▼ | 0,02 | 0,00 | 0,02 | 0,02 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 456,9 %▲ | −5,6 % | 314,7 % | 66,1 % | −5,5 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,5 %▲ | 97,9 % | 100,0 % | 97,7 % | 97,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Kim Áigin Mienna | 1983 |
| Regnskapsfører | NUMERIA AS829 090 732 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- KIM ÁIGIN MIENNA100,0 %f. 1983 · Trondheim · 34 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- NYE JFM SPORTS AS34,0 %923 381 821 · 340 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.