- Org.nr.
- 922 699 232
- Adresse
- Andebuveien 78, 3170 Sem
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat29 99574,2 % margin
Årsresultat26 11764,6 % margin
Egenkapital59 44317,2 % av eiendelene
V&V Holding AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 922 699 232
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 08.10.2026
- Stiftet
- 12.04.2019
- Registrert
- 06.05.2019
- Adresse
- Andebuveien 78, 3170 Sem
- Kommune
- Tønsberg
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Tønsberg (573)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investering og deltakelse ved erverv av aksjer/andeler i andre selskaper, samt hva dermed står i forbindelse.
Tidligere navn
- Digitalbyrå AS06.05.2019 til 12.11.2021
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 40 444 | 0 | - | 30 000 | - |
| Sum driftsinntekter | 40 444 | 0 | - | 30 000 | - |
| Annen driftskostnad | 10 449 | 8 304 | 4 050 | 2 640 | 100 |
| Sum driftskostnader | 10 449 | 8 304 | 4 050 | 2 640 | 100 |
| Driftsresultat | 29 995 | −8 304 | −4 050 | 27 360 | −100 |
| Annen rentekostnad | - | - | 14 | - | - |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | - | - | 0 |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 14 | - | - |
| Netto finans | 0 | 0 | −14 | - | 0 |
| Resultat før skatt | - | - | −4 064 | 27 360 | −100 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −4 064 | 21 363 | −100 |
| Resultat før skattekostnad | 29 995 | −8 304 | - | - | - |
| Skattekostnad | 3 878 | 0 | - | 5 997 | - |
| Årsresultat | 26 117 | −8 304 | −4 064 | 21 363 | −100 |
| Udekket tap | - | - | - | 98 | −98 |
| Annen egenkapital | 26 117 | −8 304 | −4 064 | 21 265 | −1 |
| Sum overføringer og disponeringer | 26 117 | −8 304 | −4 064 | 21 363 | −100 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | - | - | - |
| Investering i annet foretak i samme konsern | 340 000 | 340 000 | 340 000 | 340 000 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 340 000 | 340 000 | 340 000 | 340 000 | - |
| Sum anleggsmidler | 340 000 | 340 000 | 340 000 | 340 000 | 0 |
| Kundefordringer | 5 000 | 0 | - | - | - |
| Konsernfordringer | 0 | 41 500 | 44 500 | 53 000 | 24 000 |
| Sum fordringer | 5 000 | 41 500 | 44 500 | 53 000 | 24 000 |
| Sum investeringer | 0 | 0 | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 161 | 45 577 | 131 | 132 | 332 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 161 | - | 131 | 132 | 332 |
| Sum omløpsmidler | 5 161 | 87 077 | 44 631 | 53 132 | 24 332 |
| Sum eiendeler | 345 161 | 427 077 | 384 631 | 393 132 | 24 332 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | - | - | - |
| Annen innskutt egenkapital | −5 570 | −5 570 | −5 570 | −5 570 | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 98 |
| Annen egenkapital | 35 013 | 8 897 | 17 201 | 21 265 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 35 013 | 8 897 | 17 201 | 21 265 | −98 |
| Sum egenkapital | 59 443 | 33 327 | 41 631 | 45 695 | 24 332 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | - | - | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 176 000 | 290 000 | 340 000 | 340 000 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 176 000 | 290 000 | 340 000 | 340 000 | - |
| Sum langsiktig gjeld | 176 000 | 290 000 | 340 000 | 340 000 | 0 |
| Leverandørgjeld | 5 840 | 3 750 | - | 1 440 | - |
| Betalbar skatt | 3 878 | 0 | - | 5 997 | - |
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 3 000 | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 100 000 | 100 000 | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 109 718 | 103 750 | 3 000 | 7 437 | - |
| Sum gjeld | 285 718 | 393 750 | 343 000 | 347 437 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 345 161 | 427 077 | 384 631 | 393 132 | 24 332 |
| å kr 300,00) | - | - | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Nøkkeltall 2020 til 2024
| Nøkkeltall | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,05▼ | 0,84 | 14,88 | 7,14 | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 4,81▼ | 11,81 | 8,24 | 7,60 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 7,8 %▲ | −2,0 % | −1,0 % | 13,1 % | −0,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 74,2 % | - | - | 91,2 % | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 64,6 % | - | - | 71,2 % | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 17,2 %▲ | 7,8 % | 10,8 % | 11,6 % | 100,0 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
V&V Holding AS74,2 %
0,0 mill. ansatte ikke oppgitt 2024
0 %255075100
FOREX NORGE NUF5,5 % 1 418,5 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
Geminor AS9,6 % 912,0 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
V&V Holding AS74,2 % 0,0 mill.ansatte ikke oppgitt 2024
HVO AS97,2 % 1 770,2 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
0 %255075100
De tre andre er de største selskapene i næringskode 00.000.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Jonas Gundersen | 1992 |
| Styrets leder | Jonas Gundersen | 1992 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- JONAS GUNDERSEN100,0 %f. 1992 · Tolvsrød · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- 921 681 380 · 24 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.