- Org.nr.
- 813 925 362
- Adresse
- Soltoppveien 3, 1553 Son
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−7 927ikke oppgitt
Årsresultat−23 036ikke oppgitt
Egenkapital−178 636−2 941,0 % av eiendelene
Vandelay AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2014.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 813 925 362
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 06.10.2026
- Stiftet
- 18.06.2014
- Registrert
- 04.08.2014
- Adresse
- Soltoppveien 3, 1553 Son
- Kommune
- Vestby
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Vestby (191)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Å drive investeringer i alle former for finansielle papirer, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad Il, | 7 927 | 13 752 | - | - | - |
| Sum driftskostnader | 7 927 | 13 752 | 11 867 | 9 877 | 8 859 |
| Driftsresultat | −7 927 | 77 264 | −11 867 | −9 877 | −8 859 |
| Annen renteinntekt | 1 | 82 | 35 | 15 | - |
| Sum finansinntekter | 1 | 82 | 35 | 15 | - |
| Annen rentekostnad | 15 110 | 16 918 | 15 380 | 13 982 | 12 711 |
| Annen finanskostnad | - | 4 478 | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 15 110 | 21 396 | 15 380 | 13 982 | 12 711 |
| Netto finans | −15 109 | −21 314 | −15 345 | −13 967 | −12 711 |
| Resultat før skatt | - | - | −27 212 | −23 844 | −21 570 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −27 212 | −23 844 | −21 570 |
| Resultat før skattekostnad | −23 036 | 55 950 | - | - | - |
| Årsresultat | −23 036 | 55 950 | −27 212 | −23 844 | −21 570 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −23 036 | 55 950 | −27 212 | −23 844 | - |
| Totalresultat | −23 036 | 55 950 | −27 212 | −23 844 | - |
| Avsatt til annen egenkapital | - | 55 950 | - | - | - |
| Udekket tap | −23 036 | - | −27 212 | −23 844 | −21 570 |
| Sum overføringer og disponeringer | −23 036 | 55 950 | −27 212 | −23 844 | −21 570 |
| Annen driftsinntekt | - | 91 016 | - | - | - |
| Sum driftsinntekter | - | 91 016 | - | - | - |
| Annen driftskostnad | - | - | 11 867 | 9 877 | 8 859 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 6 074 | 2 000 | 8 522 | 20 354 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 6 074 | 2 000 | 8 522 | 20 354 | 217 |
| Sum omløpsmidler | 6 074 | 2 000 | 8 522 | 20 354 | 26 717 |
| Sum eiendeler | 6 074 | 2 000 | 91 148 | 102 980 | 109 342 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | - | - | 82 626 | 82 626 | 82 626 |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | 82 626 | 82 626 | 82 626 |
| Sum anleggsmidler | - | - | 82 626 | 82 626 | 82 626 |
| Andre fordringer | - | - | - | - | 26 500 |
| Sum fordringer | - | - | - | - | 26 500 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 217 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Udekket tap | 208 636 | 185 601 | 241 550 | 214 338 | 190 494 |
| Sum opptjent egenkapital | −208 636 | −185 601 | −241 550 | −214 338 | −190 494 |
| Sum egenkapital | −178 636 | −155 601 | −211 550 | −184 338 | −160 494 |
| Øvrig langsiktig gjeld | - | - | - | - | 269 836 |
| Langsiktig konserngjeld | 184 710 | 157 600 | 302 698 | 287 318 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 184 710 | 157 600 | 302 698 | 287 318 | 269 836 |
| Sum langsiktig gjeld | 184 710 | 157 600 | 302 698 | 287 318 | 269 836 |
| Sum gjeld | 184 710 | 157 600 | 302 698 | 287 318 | 269 836 |
| Sum egenkapital og gjeld | 6 074 | 2 000 | 91 148 | 102 980 | 109 342 |
| kr 1 000,00) | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,03▼ | −1,01 | −1,43 | −1,56 | −1,68 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −196,3 %▼ | 166,1 % | −12,2 % | −9,3 % | −8,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | 84,9 % | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | 61,5 % | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −2 941,0 %▲ | −7 780,1 % | −232,1 % | −179,0 % | −146,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Allan Glomlien | 1974 |
| Styrets leder | Allan Glomlien | 1974 |
| Varamedlem | Tonje Brekke | 1976 |
| Regnskapsfører | ECIT NORIAN AS879 906 792 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- ALLAN GLOMLIEN100,0 %f. 1974 · Son · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.