- Org.nr.
- 930 010 022
- Adresse
- Bekkeliveien 4, 3410 Sylling
- Hovedeier
- OREOL HOLDING AS, 100 %
- Bransje
- Rørleggerarbeid
VANNTEC1 AS er et aksjeselskap innen rørleggerarbeid, stiftet 2022.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 930 010 022
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 11.10.2026
- Stiftet
- 24.08.2022
- Registrert
- 10.10.2022
- Adresse
- Bekkeliveien 4, 3410 Sylling
- Kommune
- Lier
- Næring
- 43.221 RørleggerarbeidRørleggerarbeid i Lier (27)
- Aksjekapital
- 30 000
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- VANNTEC1 AS930 034 878 · LIER
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Levere varme- og rørleggertjenester, samt konsulenttjenester til bygebransjen og andre tjenester og produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender, samt kjøp, salg og utleie av fast eiendom.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Resultat før skatt | −251 613 | 73 783 | 1 006 | 0 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | 0 |
| Årsresultat | −251 613 | 55 953 | 785 | 0 |
| Sum driftsinntekter | 3 740 818 | 2 780 742 | 2 818 127 | - |
| Sum driftskostnader | 3 979 165 | 2 704 766 | 2 816 741 | - |
| Driftsresultat | −238 347 | 75 977 | 1 386 | - |
| Varekostnad | - | - | 2 115 210 | - |
| Lønnskostnad | - | - | 504 900 | - |
| Annen driftskostnad | - | - | 196 631 | - |
| Sum finansinntekter | 1 533 | 499 | - | - |
| Sum finanskostnader | 14 799 | 2 692 | 380 | - |
| Skattekostnad | - | - | 1 006 | - |
| Netto finans | −13 266 | −2 193 | −380 | - |
| Investering i datterselskap | - | - | - | 0 |
| investering av eier | - | - | - | −200 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | - | −200 000 |
| Sum anleggsmidler | 17 913 | 26 181 | 34 449 | −200 000 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | 207 883 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | 207 883 |
| Sum omløpsmidler | 577 179 | 337 170 | 415 766 | 207 883 |
| Sum eiendeler | 595 092 | 363 351 | 450 215 | 7 883 |
| Innskutt egenkapital aksjekapital | - | - | - | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Sum egenkapital | −168 940 | 63 836 | 8 668 | 30 000 |
| Sum langsiktig gjeld | −4 995 | −3 010 | 221 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | −22 117 |
| Sum kortsiktig gjeld | 769 027 | 302 525 | 441 325 | −22 117 |
| Sum gjeld | 764 032 | 299 515 | 441 546 | −22 117 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | - | 7 883 |
| Sum opptjent egenkapital | −198 940 | 33 836 | −21 332 | - |
Nøkkeltall 2022 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,75▼ | 1,11 | 0,94 | −9,40 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −4,52▼ | 4,69 | 50,94 | −0,74 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −49,4 %▼ | 18,8 % | 0,6 % | - |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −6,4 %▼ | 2,7 % | 0,0 % | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −6,7 %▼ | 2,0 % | 0,0 % | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −28,4 %▼ | 17,6 % | 1,9 % | 380,6 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
De tre andre er de største selskapene i næringskode 43.221.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Maksims Mirosnicenko | 1981 |
| Styrets leder | Nadezda Gelveja | 1979 |
| Regnskapsfører | REGNSKAPSHUSET AS971 644 907 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- OREOL HOLDING AS100,0 %Sylling · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- OREOL HOLDING AS
- VANNTEC1 AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.