- Org.nr.
- 825 355 022
- Adresse
- Gamle Bjørkavågsvegen 19, 6037 Eidsnes
Driftsresultat−329 389
Årsresultat−329 529
Egenkapital−141 956−40,9 % av eiendelene
Vedlog AS er et aksjeselskap innen kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 825 355 022
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 26.09.2026
- Stiftet
- 06.07.2020
- Registrert
- 10.08.2020
- Adresse
- Gamle Bjørkavågsvegen 19, 6037 Eidsnes
- Kommune
- Sula
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Vedlog AS925 511 390 · SULA
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Vaktmestertjenester. Montering utstyr.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | - | - | - | - | 863 899 |
| Sum driftsinntekter | 266 410 | 1 122 462 | 800 546 | 1 001 404 | 863 899 |
| Varekostnad | - | 633 883 | 309 982 | 427 069 | 501 601 |
| Lønnskostnad 7, 8, 9, | - | - | - | - | 35 139 |
| Annen driftskostnad | - | 314 321 | 211 365 | 250 947 | 150 860 |
| Sum driftskostnader | 595 799 | 1 118 614 | 884 588 | 926 645 | 687 601 |
| Driftsresultat | −329 389 | 3 848 | −84 042 | 74 759 | 176 299 |
| Annen renteinntekt | - | - | - | - | 50 |
| Sum finansinntekter | 0 | 358 | 238 | −22 | 50 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | - | 13 |
| Sum finanskostnader | 141 | 80 | 492 | 394 | 13 |
| Netto finans | −141 | 278 | −254 | −416 | 37 |
| Resultat før skatt | −329 529 | 4 127 | −84 296 | 74 342 | 176 336 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | 0 | 16 697 | 38 794 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 137 542 |
| Årsresultat | −329 529 | 4 127 | −84 296 | 57 645 | 137 542 |
| Annen egenkapital | - | - | - | - | 137 542 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | - | 137 542 |
| Lønnskostnad | - | 170 410 | 363 242 | 248 628 | - |
| Sum anleggsmidler | 0 | 75 992 | 75 893 | 3 679 | 0 |
| Kundefordringer | - | - | - | - | 261 257 |
| Andre fordringer | - | - | - | - | 26 675 |
| Sum fordringer | - | - | - | - | 287 932 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 216 819 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 216 819 |
| Sum omløpsmidler | 347 379 | 286 057 | 238 882 | 434 500 | 504 751 |
| Sum eiendeler | 347 379 | 362 049 | 314 776 | 438 179 | 504 751 |
| å kr 300,00) | - | - | - | - | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | - | - | - | - | 180 098 |
| Sum opptjent egenkapital | −171 956 | 157 573 | 153 447 | 237 743 | 180 098 |
| Sum egenkapital | −141 956 | 187 573 | 183 447 | 267 743 | 210 098 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | - | - | - | - | 105 860 |
| Betalbar skatt | - | - | - | - | 38 794 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | - | 150 000 |
| Sum kortsiktig gjeld | 489 335 | 174 476 | 131 329 | 170 435 | 294 654 |
| Sum gjeld | 489 335 | 174 476 | 131 329 | 170 435 | 294 654 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | - | - | 504 751 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,71▼ | 1,64 | 1,82 | 2,55 | 1,71 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −3,45▼ | 0,93 | 0,72 | 0,64 | 1,40 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −92,9 %▼ | 1,2 % | −22,3 % | 15,9 % | 34,9 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −123,6 %▼ | 0,3 % | −10,5 % | 7,5 % | 20,4 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −123,7 %▼ | 0,4 % | −10,5 % | 5,8 % | 15,9 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −40,9 %▼ | 51,8 % | 58,3 % | 61,1 % | 41,6 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Roger Johan Vedlog | 1954 |
| Styrets leder | Roger Johan Vedlog | 1954 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- ROGER JOHAN VEDLOG100,0 %f. 1954 · Eidsnes · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.