- Org.nr.
- 928 920 798
- Adresse
- Skomværgata 7, 3921 Porsgrunn
- Hovedeier
- Pancom Development AS, 75 %
Driftsresultat−76 417
Årsresultat−76 417
Egenkapital−139 607−1,9 % av eiendelene
Vestre Vanemvei 37 AS er et aksjeselskap innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, stiftet 2022.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 920 798
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 17.02.2022
- Registrert
- 14.03.2022
- Adresse
- Skomværgata 7, 3921 Porsgrunn
- Kommune
- Porsgrunn
- Næring
- 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningBedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning i Porsgrunn (140)
- Aksjekapital
- 100 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Tilrettelegging, finansieringsbistand, prosjektledelse, rådgivning, forretningsførsel, forvaltning, utvikling, kjøp, utleie og salg av eiendom, samt hva hermed står i forbindelse, herunder delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | - | - | - | 32 525 |
| Sum driftskostnader | 86 395 | 74 390 | 39 444 | 32 525 |
| Driftsresultat | −76 417 | −74 390 | −39 444 | −32 525 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | 10 |
| Sum finanskostnader | - | - | - | 10 |
| Netto finans | 0 | 0 | 0 | −10 |
| Resultat før skatt | −76 417 | −74 390 | −39 444 | −32 535 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | −32 535 |
| Årsresultat | −76 417 | −74 390 | −39 444 | −32 535 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | −32 535 |
| Totalresultat | - | - | - | −32 535 |
| Udekket tap | - | - | - | −32 535 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | −32 535 |
| Sum driftsinntekter | 9 978 | 0 | 0 | - |
| Sum anleggsmidler | 7 397 356 | 6 827 864 | 0 | 0 |
| Sum varer | - | - | - | 5 571 473 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | 9 176 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | 9 176 |
| Sum omløpsmidler | 2 509 | 73 214 | 6 241 974 | 5 580 649 |
| Sum eiendeler | 7 399 865 | 6 901 078 | 6 241 974 | 5 580 649 |
| Aksjekapital | - | - | - | 100 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | - | −16 820 |
| Sum innskutt egenkapital | 83 180 | 83 180 | 83 180 | 83 180 |
| Udekket tap | - | - | - | 32 535 |
| Sum opptjent egenkapital | −222 787 | −146 369 | −71 980 | −32 535 |
| Sum egenkapital | −139 607 | −63 189 | 11 200 | 50 645 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner | - | - | - | 4 000 000 |
| Langsiktig konserngjeld | - | - | - | 1 457 191 |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | - | 5 457 191 |
| Sum langsiktig gjeld | 7 513 235 | 6 930 607 | 6 170 492 | 5 457 191 |
| Leverandørgjeld | - | - | - | 10 184 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | 62 630 |
| Sum kortsiktig gjeld | 26 236 | 33 660 | 60 282 | 72 814 |
| Sum gjeld | 7 539 472 | 6 964 267 | 6 230 774 | 5 530 005 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | - | 5 580 649 |
Nøkkeltall 2022 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,10▼ | 2,18 | 103,55 | 76,64 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −54,00▲ | −110,21 | 556,32 | 109,19 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −1,1 %▲ | −1,1 % | −0,7 % | −0,6 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −765,9 % | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −765,9 % | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −1,9 %▼ | −0,9 % | 0,2 % | 0,9 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Frederic Kristoffersen | 1988 |
| Styremedlem | Øyvind Leonard Kristoffersen | 1999 |
| Regnskapsfører | AIDER AS922 633 452 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Pancom Development AS75,0 %Porsgrunn · 7 500 ordinære aksjer
- TINNE INVEST AS25,0 %Notodden · 2 500 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- Pancom AS
- Pancom Development AS100,0 %
- UVDAL HYTTER AS64,4 %
- Vestre Vanemvei 37 AS75,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.