- Org.nr.
- 928 997 855
- Adresse
- Elgtråkket 9F, 2014 Blystadlia
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−4 915ikke oppgitt
Årsresultat−4 915ikke oppgitt
Egenkapital15 10516,6 % av eiendelene
VU INVEST AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2022.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 997 855
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 12.10.2026
- Stiftet
- 22.01.2022
- Registrert
- 28.03.2022
- Adresse
- Elgtråkket 9F, 2014 Blystadlia
- Kommune
- Rælingen
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Rælingen (129)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Holdingselskap. For eie av aksjer i andre aksjeselskap.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - |
| Annen driftskostnad | 4 915 | - | - | 180 |
| Sum driftskostnader | 4 915 | 0 | 2 750 | 180 |
| Driftsresultat | −4 915 | 0 | −2 750 | −180 |
| Sum finansinntekter | 0 | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 0 | - | - | - |
| Netto finans | 0 | 0 | 0 | - |
| Resultat før skatt | −4 915 | 0 | −2 750 | −180 |
| Årsresultat | −4 915 | 0 | −2 750 | −180 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −4 915 | - | - | - |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | - | - | - |
| Totalresultat | −4 915 | - | - | - |
| Udekket tap | −4 915 | - | - | −180 |
| Sum overføringer og disponeringer | −4 915 | - | - | −180 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 39 400 | - | - | 100 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 39 400 | - | - | 100 000 |
| Sum anleggsmidler | 39 400 | 39 400 | 39 400 | 100 000 |
| Sum varer | 0 | - | - | - |
| Sum fordringer | 0 | - | - | - |
| Sum investeringer | 0 | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 51 705 | - | - | 250 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 51 705 | - | - | 250 |
| Sum omløpsmidler | 51 705 | 58 101 | 58 101 | 250 |
| Sum eiendeler | 91 105 | 97 501 | 97 501 | 100 250 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 30 000 | - | - | 30 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | - | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 24 430 |
| Øreavrunding | 1 | - | - | - |
| Udekket tap | 14 896 | - | - | 180 |
| Sum opptjent egenkapital | −14 895 | −8 500 | −8 500 | −180 |
| Sum egenkapital | 15 105 | 21 500 | 21 500 | 24 250 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 76 000 | - | - | 76 000 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 76 000 | - | - | 76 000 |
| Sum langsiktig gjeld | 76 000 | 76 000 | 76 000 | 76 000 |
| Sum kortsiktig gjeld | 0 | - | - | - |
| Sum gjeld | 76 000 | 76 000 | 76 000 | 76 000 |
| Sum egenkapital og gjeld | 91 105 | - | - | 100 250 |
Nøkkeltall 2022 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 5,03▲ | 3,53 | 3,53 | 3,13 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −5,2 %▼ | 0,0 % | −2,8 % | −0,2 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 16,6 %▼ | 22,1 % | 22,1 % | 24,2 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Vivi Vu | 1994 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- VIVI VU100,0 %f. 1994 · Oslo · 3 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Strise AS0,05 %918 330 100 · 83 preferanse aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.