- Org.nr.
- 920 877 249
- Adresse
- Vuluvegen 337, 7563 Malvik
- Hovedeier
- BULLS EIENDOM AS, 100 %
Driftsresultat1 326 07353,9 % margin
EBITDA2 200 932før av- og nedskrivninger
Årsresultat−31 381−1,3 % margin
Egenkapital4 470 50313,5 % av eiendelene
Vuluvegen 337 AS er et aksjeselskap innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet 2018.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 920 877 249
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 01.10.2026
- Stiftet
- 23.04.2018
- Registrert
- 23.05.2018
- Adresse
- Vuluvegen 337, 7563 Malvik
- Kommune
- Malvik
- Næring
- 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendomUtleie av egen eller leid fast eiendom i Malvik (104)
- Aksjekapital
- 4 844 400
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Vuluvegen 337 AS829 899 302 · MALVIK
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Utleie av eiendom.
Tidligere navn
- SHN TOMT 2 AS23.05.2018 til 29.11.2021
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 652 678 | 262 617 | 214 405 | - | - |
| Annen driftsinntekt | 1 806 727 | 1 801 153 | 1 766 741 | 1 766 512 | - |
| Sum driftsinntekter | 2 459 406 | 2 063 770 | 1 981 147 | 1 766 512 | - |
| Avskrivning av driftsmidler og immaterielle eiendeler | 874 859 | 871 859 | 871 859 | 871 859 | - |
| Annen driftskostnad | 258 474 | 251 553 | 370 918 | 131 840 | 264 773 |
| Sum driftskostnader | 1 133 333 | 1 123 412 | 1 242 777 | 1 003 699 | 264 773 |
| Driftsresultat | 1 326 073 | 940 358 | 738 370 | 762 813 | −264 773 |
| Annen rentekostnad | 1 296 373 | 1 295 781 | 1 260 503 | 720 068 | 2 121 |
| Sum finanskostnader | 1 296 373 | 1 295 781 | 1 260 503 | 720 068 | 2 121 |
| Netto finans | −1 296 373 | −1 295 781 | −1 260 503 | −720 068 | −2 121 |
| Resultat før skatt | - | - | −522 133 | 42 745 | −266 894 |
| Resultat før skattekostnad | 29 700 | −355 424 | - | - | - |
| Skattekostnad på resultat | 61 081 | −25 739 | −78 785 | 11 440 | - |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −443 348 | 31 305 | −266 894 |
| Årsresultat | −31 381 | −329 685 | −443 348 | 31 305 | −266 894 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −31 381 | −329 685 | −443 348 | 31 305 | −266 894 |
| Totalresultat | −31 381 | −329 685 | −443 348 | 31 305 | −266 894 |
| Konsernbidrag | - | −91 258 | −238 769 | - | - |
| Udekket tap | −31 381 | −238 427 | −204 579 | 31 305 | −266 894 |
| Sum overføringer og disponeringer | −31 381 | −329 685 | −443 348 | 31 305 | −266 894 |
| Tomter, bygninger o.a. fast eiendom | 31 944 891 | 32 819 750 | - | - | 32 089 701 |
| Sum varige driftsmidler | 31 944 891 | 32 819 750 | 33 541 609 | 33 817 842 | 32 089 701 |
| Andre langsiktige fordringer | 4 200 | 4 200 | 4 200 | 4 200 | 4 200 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 4 200 | 4 200 | 4 200 | 4 200 | 4 200 |
| Sum anleggsmidler | 31 949 091 | 32 823 950 | 33 545 809 | 33 822 042 | 32 093 901 |
| Konsernfordringer l, | - | - | 667 204 | 361 090 | - |
| Kundefordringer | 313 701 | - | - | - | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 48 295 | 47 932 | - | 344 051 | 3 416 370 |
| Konsernfordringer | 774 946 | 774 946 | - | - | - |
| Sum fordringer | 1 136 942 | 822 878 | 667 204 | 705 141 | 3 416 370 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 10 207 | 40 463 | 71 230 | 725 988 | 424 921 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 10 207 | 40 463 | 71 230 | 725 988 | 424 921 |
| Sum omløpsmidler | 1 147 149 | 863 341 | 738 434 | 1 431 129 | 3 841 291 |
| Sum eiendeler | 33 096 240 | 33 687 291 | 34 284 243 | 35 253 171 | 35 935 192 |
| Tomter, bygninger o.a. fast eiendom l, | - | - | 33 541 609 | 33 817 842 | - |
| Aksjekapital | 4 844 400 | 4 844 400 | 4 844 400 | 4 844 400 | 4 844 400 |
| Annen innskutt egenkapital | 430 517 | 430 517 | 339 259 | 100 490 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 5 274 917 | 5 274 917 | 5 183 659 | 4 944 890 | 4 844 400 |
| Udekket tap | 804 414 | 773 033 | 443 348 | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | −804 414 | −773 033 | −443 348 | - | −291 905 |
| Sum egenkapital | 4 470 503 | 4 501 884 | 4 740 311 | 4 944 890 | 4 552 495 |
| Utsatt skatt | - | - | - | 11 440 | - |
| Sum avsetninger for forpliktelser | - | - | - | 11 440 | - |
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 18 275 000 | 19 135 000 | 19 995 000 | 20 783 533 | 20 002 259 |
| Langsiktig konserngjeld | 9 674 050 | 9 654 050 | 548 759 | 568 759 | 35 026 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 27 949 050 | 28 789 050 | 20 543 759 | 21 352 292 | 20 037 285 |
| Sum langsiktig gjeld | 27 949 050 | 28 789 050 | 20 543 759 | 21 363 732 | 20 037 285 |
| Leverandørgjeld | 102 668 | 46 279 | 8 664 621 | 8 761 722 | - |
| Betalbar skatt | 61 081 | - | - | - | - |
| Skyldig offentlige avgifter | 77 716 | - | 118 607 | - | 18 246 |
| Annen kortsiktig gjeld | 435 222 | 350 078 | 216 945 | 182 827 | 553 733 |
| Sum kortsiktig gjeld | 676 687 | 396 357 | 9 000 173 | 8 944 549 | 11 345 412 |
| Sum gjeld | 28 625 737 | 29 185 407 | 29 543 932 | 30 308 281 | 31 382 697 |
| Sum egenkapital og gjeld | 33 096 240 | 33 687 291 | 34 284 243 | 35 253 171 | 35 935 192 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,70▼ | 2,18 | 0,08 | 0,16 | 0,34 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 6,40▼ | 6,48 | 6,23 | 6,13 | 6,89 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 4,0 %▲ | 2,8 % | 2,1 % | 2,1 % | −0,7 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 53,9 %▲ | 45,6 % | 37,3 % | 43,2 % | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −1,3 %▲ | −16,0 % | −22,4 % | 1,8 % | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 13,5 %▲ | 13,4 % | 13,8 % | 14,0 % | 12,7 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Vuluvegen 337 AS53,9 %
2,5 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
0 %255075100
Vuluvegen 337 AS53,9 % 2,5 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
OLAV THON STIFTELSEN98,7 % 3 523,8 mill.1 til 4 ansatte 2025
FERNCLIFF TIH AS99,2 % 1 439,2 mill.1 til 4 ansatte 2025
Ferncliff Holding AS99,8 % 1 390,8 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
0 %255075100
De tre andre er de største selskapene i næringskode 68.200.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Trine Bull Sivertsen | 1981 |
| Styremedlem | Jørgen Bull | 1986 |
| Styremedlem | Knut Petter Bull | 1976 |
| Varamedlem | Anders Bull | 1989 |
| Revisor | REVISJONSFIRMAET LEIF LANGØ AS971 654 104 | - |
| Regnskapsfører | KL ØKONOMI OG HR AS921 235 380 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- BULLS EIENDOM AS100,0 %Malvik · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- BULLS HOLDING AS
- BULLS EIENDOM AS100,0 %
- Vuluvegen 337 AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.