- Org.nr.
- 925 852 635
- Adresse
- Bjerkenesveien 2, 1407 Vinterbro
- Bransje
- Drift av restauranter
Driftsresultat514 75114,1 % margin
Årsresultat448 78112,3 % margin
Egenkapital242 39943,6 % av eiendelene
G & G Servering AS er et aksjeselskap innen drift av restauranter, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 925 852 635
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 06.09.2026
- Stiftet
- 15.09.2020
- Registrert
- 27.10.2020
- Adresse
- Bjerkenesveien 2, 1407 Vinterbro
- Kommune
- Ås
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- G & G Servering AS925 886 262 · ÅS
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Drift av gatekjøkken, kafé og salg kioskvarer.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | - | - | 2 479 343 | 1 751 020 | 1 221 231 |
| Annen driftsinntekt | - | - | 27 749 | 202 | 2 804 |
| Sum driftsinntekter | 3 640 805 | 3 231 762 | 2 507 092 | 1 751 221 | 1 224 035 |
| Varekostnad | - | 1 176 595 | 1 021 935 | 702 200 | 553 224 |
| Lønnskostnad | - | - | - | - | 363 214 |
| Lønnskostnad Il, | - | - | 1 141 731 | 527 242 | - |
| Annen driftskostnad | - | 703 302 | 614 587 | 578 291 | 558 188 |
| Sum driftskostnader | 3 126 055 | 2 670 988 | 2 778 253 | 1 807 733 | 1 474 625 |
| Driftsresultat | 514 751 | 560 774 | −271 161 | −56 511 | −250 590 |
| Annen renteinntekt (0) | - | - | - | 117 | - |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 0 | 117 | - |
| Annen rentekostnad | - | - | 25 805 | 24 867 | 22 935 |
| Sum finanskostnader | 6 063 | 35 917 | 25 805 | 24 867 | 22 935 |
| Netto finans | −6 063 | −35 917 | −25 805 | −24 750 | −22 935 |
| Resultat før skatt | 508 688 | 524 858 | - | - | −273 526 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | 0 | - | - | 24 087 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −297 613 |
| Resultat før skattekostnad | - | - | −296 966 | −81 261 | - |
| Årsresultat | 448 781 | 524 858 | −296 966 | −81 261 | −297 613 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −297 613 |
| Udekket tap | - | - | −296 966 | −81 261 | −297 613 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | −296 966 | −81 261 | −297 613 |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum varige driftsmidler | - | - | 0 | 0 | - |
| Andre langsiktige fordringer | - | - | 50 000 | 74 000 | 98 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | 50 000 | 74 000 | 98 000 |
| Sum anleggsmidler | 2 000 | 26 000 | 50 000 | 74 000 | 98 000 |
| Varer | - | - | 35 713 | 49 683 | 20 000 |
| Sum varer | - | - | 35 713 | 49 683 | 20 000 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | 98 130 | 93 621 | 103 337 |
| Sum fordringer | - | - | 98 130 | 93 621 | 103 337 |
| Bankinnskudd | - | - | - | - | 200 718 |
| Sum investeringer | - | - | 0 | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 74 635 | 65 626 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 74 635 | 65 626 | 200 718 |
| Sum omløpsmidler | 553 663 | 258 730 | 208 478 | 208 930 | 324 055 |
| Sum eiendeler | 555 663 | 284 730 | 258 478 | 282 930 | 422 055 |
| Aksjekapital | - | - | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | −10 570 | −10 570 | −10 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 19 430 | 19 430 | 19 430 | 19 430 |
| Udekket tap | - | - | 750 670 | 453 704 | 372 443 |
| Sum opptjent egenkapital | 212 399 | −225 812 | −750 670 | −453 704 | −372 443 |
| Sum egenkapital | 242 399 | −206 382 | −731 240 | −434 274 | −353 013 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | - | - | 0 | 0 | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | - | - | 574 794 | 548 991 | 524 347 |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | 574 794 | 548 991 | 524 347 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 359 819 | 574 794 | 548 991 | 524 347 |
| Leverandørgjeld | - | - | 107 836 | 66 297 | 55 951 |
| Skyldig offentlige avgifter | - | - | - | - | 85 817 |
| Skyldige offentlige avgifter | - | - | 67 007 | 21 557 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | 240 081 | 80 358 | 108 953 |
| Sum kortsiktig gjeld | 313 264 | 131 293 | 414 924 | 168 212 | 250 721 |
| Sum gjeld | 313 264 | 491 112 | 989 718 | 717 203 | 775 068 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | 258 478 | 282 930 | 422 055 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,77▼ | 1,97 | 0,50 | 1,24 | 1,29 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 1,29▲ | −2,38 | −1,35 | −1,65 | −2,20 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 122,5 %▼ | 206,5 % | −100,2 % | −16,0 % | −59,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 14,1 %▼ | 17,4 % | −10,8 % | −3,2 % | −20,5 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 12,3 %▼ | 16,2 % | −11,8 % | −4,6 % | −24,3 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 43,6 %▲ | −72,5 % | −282,9 % | −153,5 % | −83,6 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
G & G Servering AS14,1 %
3,6 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
0 %51015
ZERO FIVE AS1,6 % 844,5 mill.1 294 ansatte 2025
Select Service Partner AS3,8 % 2 154,5 mill.2 287 ansatte 2025
KING FOOD AS8,5 % 1 784,8 mill.28 ansatte 2025
G & G Servering AS14,1 % 3,6 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
0 %51015
De tre andre er de største selskapene i næringskode 56.110.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Oana Gabriela Paraschiv | 1980 |
| Styrets leder | Geir Magnus Hellebust | 1971 |
| Regnskapsfører | DMC REGNSKAP AS877 557 642 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Emilie Hellebust50,0 %f. 1998 · Langhus · 500 ordinære aksjer
- OANA GABRIELA PARASCHIV50,0 %f. 1980 · Ski · 500 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.