- Org.nr.
- 915 204 287
- Adresse
- Tumyrveien 9, 1482 Nittedal
Driftsresultat−51 641ikke oppgitt
Årsresultat129 715ikke oppgitt
Egenkapital133 3566,0 % av eiendelene
Molncom AS er et aksjeselskap innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, stiftet 2015.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 915 204 287
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 01.09.2026
- Stiftet
- 03.03.2015
- Registrert
- 08.04.2015
- Adresse
- Tumyrveien 9, 1482 Nittedal
- Kommune
- Nittedal
- Næring
- 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningBedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning i Nittedal (110)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Molncom AS915 230 067 · NITTEDAL
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Konsulenttjenester innen intern- og eksternkommunikasjon, samt salg av produkter og tjenester på internett, samt annet som naturlig faller sammen med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lønnskostnad | −4 609 | - | - | 1 000 520 | 1 052 209 |
| Annen driftskostnad | 56 250 | - | - | 153 344 | 169 001 |
| Sum driftskostnader | 51 641 | 1 231 703 | 1 528 888 | 1 153 864 | 1 221 210 |
| Driftsresultat | −51 641 | 98 734 | −200 544 | −44 415 | −31 947 |
| Annen renteinntekt | 96 | - | - | - | - |
| Annen finansinntekt | 255 744 | - | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 255 840 | 3 225 | 2 353 | 1 141 | 750 |
| Annen rentekostnad | 74 485 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 74 485 | 715 | 423 | 10 | - |
| Netto finans | 181 355 | 2 510 | 1 930 | 1 131 | 750 |
| Resultat før skatt | 129 715 | 101 244 | −198 614 | −43 283 | −31 197 |
| Årsresultat | 129 715 | 101 244 | −198 614 | −43 283 | −31 197 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 129 715 | - | - | - | - |
| Totalresultat | 129 715 | - | - | - | - |
| Udekket tap | 15 218 | - | - | - | - |
| Avsatt til annen egenkapital | 114 497 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 129 715 | - | - | - | - |
| Sum driftsinntekter | - | 1 330 438 | 1 328 344 | 1 109 449 | 1 189 263 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 1 943 333 | - | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 1 943 333 | - | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 1 943 333 | 2 000 000 | 0 | 13 030 | 18 622 |
| Konsernfordringer | 263 764 | - | - | - | - |
| Sum fordringer | 263 764 | - | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 2 899 | - | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 2 899 | - | - | - | - |
| Sum omløpsmidler | 266 663 | 97 477 | 211 385 | 390 604 | 581 696 |
| Sum eiendeler | 2 209 996 | 2 097 477 | 211 385 | 403 634 | 600 318 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | - | - |
| Annen innskutt egenkapital | −11 141 | - | - | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 18 859 | 18 859 | 18 859 | 18 859 | 18 859 |
| Annen egenkapital | 114 497 | - | - | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 114 497 | −15 218 | −116 462 | 82 152 | 125 436 |
| Sum egenkapital | 133 356 | 3 641 | −97 603 | 101 011 | 144 295 |
| Øvrig langsiktig gjeld | 2 025 794 | - | - | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 2 025 794 | - | - | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 2 025 794 | 2 000 000 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 9 349 | - | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 41 497 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 50 846 | 93 835 | 308 988 | 302 623 | 456 024 |
| Sum gjeld | 2 076 640 | 2 093 835 | 308 988 | 302 623 | 456 024 |
| Sum egenkapital og gjeld | 2 209 996 | - | - | - | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 5,24▲ | 1,04 | 0,68 | 1,29 | 1,28 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 15,57▼ | 575,07 | −3,17 | 3,00 | 3,16 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 9,5 %▲ | 8,8 % | −64,5 % | −8,6 % | −5,2 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | 7,4 % | −15,1 % | −4,0 % | −2,7 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | 7,6 % | −15,0 % | −3,9 % | −2,6 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 6,0 %▲ | 0,2 % | −46,2 % | 25,0 % | 24,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Rannveig Miriam Øksne | 1976 |
| Styrets leder | Rannveig Miriam Øksne | 1976 |
| Varamedlem | Fredrick Bjørn Anders Øksne | 1974 |
| Regnskapsfører | VIEW GROUP AS987 260 335 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- RANNVEIG MIRIAM ØKSNE100,0 %f. 1976 · Nittedal · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Pekaill AS33,3 %996 416 607 · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.