- Org.nr.
- 926 522 426
- Adresse
- Adolph Tidemands gate 29A, 2000 Lillestrøm
- Hovedeier
- Primadent AS, 100 %
- Bransje
- Tannlegetjenester
Driftsresultat−502 746−8,6 % margin
Årsresultat−520 067−8,9 % margin
Egenkapital−1 825 935−191,5 % av eiendelene
Nurdent Lillestrøm Tannlegesenter AS er et aksjeselskap innen tannlegetjenester, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 926 522 426
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 26.09.2026
- Stiftet
- 06.01.2021
- Registrert
- 04.02.2021
- Adresse
- Adolph Tidemands gate 29A, 2000 Lillestrøm
- Kommune
- Lillestrøm
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Nurdent Lillestrøm Tannlegesenter AS926 546 325 · LILLESTRØM
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Å tilby tannhelsetjenester og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder også deltagelse i andre selskap med lignende formål.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 5 829 422 | 4 568 952 | 3 413 059 | - | 840 915 |
| Sum driftsinntekter | 5 829 422 | 4 568 952 | 3 413 059 | 335 100 | 840 915 |
| Varekostnad | - | 1 706 416 | 1 233 333 | - | 344 312 |
| Lønnskostnad | 622 932 | 347 357 | 98 629 | - | 190 310 |
| Annen driftskostnad | - | 2 556 567 | 1 898 116 | 923 711 | 1 153 670 |
| Sum driftskostnader | 6 332 169 | 4 610 340 | 3 230 078 | 923 711 | 1 688 292 |
| Driftsresultat | −502 746 | −41 388 | 182 981 | −588 611 | −847 377 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | - | 8 619 |
| Sum finanskostnader | 17 335 | 19 439 | 15 779 | 1 132 | 8 619 |
| Netto finans | −17 322 | −17 515 | −14 206 | −1 132 | −8 619 |
| Resultat før skatt | −520 067 | −58 904 | 168 775 | −589 743 | −855 996 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 183 688 | −183 688 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −672 308 |
| Årsresultat | −520 067 | −58 904 | 168 775 | −773 431 | −672 308 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −672 308 |
| Udekket tap | - | - | - | - | −672 308 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | - | −672 308 |
| Sum finansinntekter | 13 | 1 924 | 1 573 | - | - |
| Utsatt skattefordel | - | - | - | - | 183 688 |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | - | - | 183 688 |
| Sum anleggsmidler | 120 000 | 120 000 | 0 | 0 | 183 688 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | - | - | 696 895 |
| Sum fordringer | - | - | - | - | 696 895 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 110 255 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 110 255 |
| Sum omløpsmidler | 833 436 | 1 245 967 | 995 942 | 639 634 | 807 150 |
| Sum eiendeler | 953 436 | 1 365 967 | 995 942 | 639 634 | 990 838 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | - | - | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 672 308 |
| Sum opptjent egenkapital | −1 855 935 | −1 335 867 | −1 276 964 | −1 445 739 | −672 308 |
| Sum egenkapital | −1 825 935 | −1 311 437 | −1 252 534 | −1 421 309 | −647 878 |
| Sum langsiktig gjeld | 1 222 710 | 1 577 500 | 0 | 0 | 0 |
| Skyldig offentlige avgifter | - | - | - | - | 74 609 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | - | 1 170 020 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 556 661 | 1 099 905 | 2 248 476 | 2 060 943 | 1 638 716 |
| Sum gjeld | 2 779 371 | 2 677 405 | 2 248 476 | 2 060 943 | 1 638 716 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | - | - | 990 838 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,54▼ | 1,13 | 0,44 | 0,31 | 0,49 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,52▲ | −2,04 | −1,80 | −1,45 | −2,53 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −43,4 %▼ | −3,3 % | 22,6 % | −72,2 % | −85,5 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −8,6 %▼ | −0,9 % | 5,4 % | −175,7 % | −100,8 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −8,9 %▼ | −1,3 % | 4,9 % | −230,8 % | −79,9 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −191,5 %▼ | −96,0 % | −125,8 % | −222,2 % | −65,4 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Nurdent Lillestrøm Tannlegesenter AS−8,6 %
5,8 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
−10 %01020
Nurdent Lillestrøm Tannlegesenter AS−8,6 % 5,8 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
Colosseumklinikken AS6,0 % 1 855,0 mill.808 ansatte 2025
ORIS DENTAL AS11,3 % 2 260,5 mill.879 ansatte 2025
Odontia Klinikkdrift AS11,7 % 497,3 mill.231 ansatte 2025
−10 %01020
De tre andre er de største selskapene i næringskode 86.230.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Zakir Nurkasa | 1990 |
| Styrets leder | Zakir Nurkasa | 1990 |
| Regnskapsfører | OPK AS920 387 470 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Primadent AS100,0 %Fjerdingby · 3 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- Primadent AS
- Nurdent Lillestrøm Tannlegesenter AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.