- Org.nr.
- 913 403 142
- Adresse
- Vibes gate 17, 0356 Oslo
- Bransje
- Skjønnhetspleie
Driftsresultat85 8221,2 % margin
Årsresultat70 0191,0 % margin
Egenkapital415 10738,8 % av eiendelene
STYLE MANAGEMENT BY TINAGENT AS er et aksjeselskap innen skjønnhetspleie, stiftet 2014.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 913 403 142
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 25.02.2014
- Registrert
- 26.03.2014
- Adresse
- Vibes gate 17, 0356 Oslo
- Kommune
- Oslo
- Næring
- 96.220 SkjønnhetspleieSkjønnhetspleie i Oslo (1 188)
- Aksjekapital
- 69 167
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- STYLE MANAGEMENT BY TINAGENT AS913 467 930 · OSLO
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Drive agentvirksomhet innen styling, samt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
Tidligere navn
- Stylingselskapet AS26.03.2014 til 04.07.2014
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | - | - | - | - | 7 546 808 |
| Sum driftsinntekter | 6 873 587 | 6 536 278 | 6 537 913 | 6 674 133 | 7 546 808 |
| Varekostnad | - | 5 252 849 | 5 443 889 | 5 500 187 | 6 269 459 |
| Lønnskostnad | - | 879 270 | 1 070 604 | 1 182 225 | 898 442 |
| Annen driftskostnad | - | 283 474 | 325 901 | 292 347 | 368 157 |
| Sum driftskostnader | 6 787 765 | 6 415 592 | 6 840 394 | 6 974 760 | 7 536 059 |
| Driftsresultat | 85 822 | 120 686 | −302 482 | −300 627 | 10 749 |
| Annen renteinntekt | - | - | - | - | 1 129 |
| Annen finansinntekt | - | - | - | - | 526 |
| Sum finansinntekter | 4 846 | 5 181 | 4 228 | 2 085 | 1 655 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | - | 100 |
| Annen finanskostnad | - | - | - | - | 7 938 |
| Sum finanskostnader | 634 | 5 785 | 497 | 2 416 | 8 038 |
| Netto finans | 4 212 | −604 | 3 731 | −331 | −6 383 |
| Resultat før skatt | 90 034 | 120 082 | −298 751 | −300 958 | 4 367 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | 26 462 | −65 382 | −66 128 | 960 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 3 407 |
| Årsresultat | 70 019 | 93 620 | −233 369 | −234 830 | 3 407 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | 3 407 |
| Totalresultat | - | - | - | - | 3 407 |
| Avsatt til annen egenkapital | - | - | - | - | 3 407 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | - | 3 407 |
| Utsatt skattefordel | - | - | - | - | 44 217 |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | - | - | 44 217 |
| Sum anleggsmidler | 129 250 | 149 265 | 175 727 | 110 345 | 44 217 |
| Kundefordringer | - | - | - | - | 353 224 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | - | - | 272 429 |
| Sum fordringer | - | - | - | - | 625 653 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 1 133 624 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 1 133 624 |
| Sum omløpsmidler | 940 590 | 944 544 | 864 348 | 1 283 911 | 1 759 277 |
| Sum eiendeler | 1 069 840 | 1 093 809 | 1 040 075 | 1 394 256 | 1 803 494 |
| Aksjekapital | - | - | - | - | 69 167 |
| Beholdning av egne aksjer | - | - | - | - | −9 167 |
| Overkurs | - | - | - | - | 450 837 |
| Sum innskutt egenkapital | 251 469 | 251 469 | 251 469 | 510 837 | 510 837 |
| Annen egenkapital | - | - | - | - | 208 831 |
| Sum opptjent egenkapital | 163 638 | 93 620 | - | −25 999 | 208 831 |
| Sum egenkapital | 415 107 | 345 088 | 251 469 | 484 838 | 719 668 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | - | - | - | - | 813 638 |
| Skyldig offentlige avgifter | - | - | - | - | 183 643 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | - | 86 545 |
| Sum kortsiktig gjeld | 654 732 | 748 721 | 788 607 | - | 1 083 826 |
| Sum gjeld | 654 732 | 748 721 | 788 607 | 909 419 | 1 083 826 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | - | - | 1 803 494 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,44▲ | 1,26 | 1,10 | - | 1,62 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 1,58▼ | 2,17 | 3,14 | 1,88 | 1,51 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 8,4 %▼ | 11,8 % | −24,5 % | −18,7 % | 0,7 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 1,2 %▼ | 1,8 % | −4,6 % | −4,5 % | 0,1 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 1,0 %▼ | 1,4 % | −3,6 % | −3,5 % | 0,0 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 38,8 %▲ | 31,5 % | 24,2 % | 34,8 % | 39,9 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
STYLE MANAGEMENT BY TINAGENT AS1,2 %
6,9 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
0 %204060
Senses AS0,4 % 23,2 mill.15 ansatte 2025
STYLE MANAGEMENT BY TINAGENT AS1,2 % 6,9 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
EGER KARL JOHAN AS10,8 % 26,0 mill.13 ansatte 2025
Venita Wellness Sriwichai51,8 % 24,9 mill.ansatte ikke oppgitt 2018
0 %204060
De tre andre er de største selskapene i næringskode 96.220.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Elin Cathrine Sigurdsen | 1962 |
| Styremedlem | Agnes Marie Bjørge Gulbrandsen | 1979 |
| Styremedlem | Sissel Marie Fylling | 1973 |
| Styremedlem | Tina Trine Holth-Jacobsson | 1962 |
| Styremedlem | Samira Shahabian Jonsson | 1984 |
| Regnskapsfører | RANDI REGNSKAP AS925 337 757 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- GEVIR AS21,7 %Oslo · 15 000 ordinære aksjer
- ELIN CATHRINE SIGURDSEN21,7 %f. 1962 · Oslo · 15 000 ordinære aksjer
- SISSEL MARIE FYLLING21,7 %f. 1973 · Oslo · 15 000 ordinære aksjer
- TINA TRINE HOLTH-JACOBSSON21,7 %f. 1962 · Oslo · 15 000 ordinære aksjer
- Oslo · 9 167 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- 913 403 142 · 9 167 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.