- Org.nr.
- 999 558 615
- Adresse
- Skagen 3, 4006 Stavanger
- Bransje
- Drift av restauranter
Driftsresultat−30 600ikke oppgitt
Årsresultat926 731ikke oppgitt
Egenkapital−4 361 802−108,5 % av eiendelene
TANGO HOLDING AS er et aksjeselskap innen drift av restauranter, stiftet 2013.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 999 558 615
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 22.09.2026
- Stiftet
- 01.01.2013
- Registrert
- 29.01.2013
- Adresse
- Skagen 3, 4006 Stavanger
- Postadresse
- Postboks 106
- Kommune
- Stavanger
- Aksjekapital
- 600 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- TANGO HOLDING AS912 339 394 · STAVANGER
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Eie og forvalte aksjer og andeler i andre selskaper.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 30 600 | 32 135 | 40 814 |
| Driftsresultat | −30 600 | −32 135 | −40 814 |
| Sum finanskostnader | −957 331 | 519 425 | 10 061 532 |
| Netto finans | 957 331 | −519 425 | −10 061 532 |
| Resultat før skatt | 926 731 | −551 560 | −10 102 346 |
| Årsresultat | 926 731 | −551 560 | −10 102 346 |
| Sum anleggsmidler | 4 000 001 | 572 673 | 2 580 535 |
| Sum omløpsmidler | 18 254 | 15 658 | 53 229 |
| Sum eiendeler | 4 018 255 | 588 330 | 2 633 764 |
| Sum innskutt egenkapital | 7 040 000 | 4 040 000 | 4 040 000 |
| Sum opptjent egenkapital | −11 401 802 | −12 328 533 | −11 776 973 |
| Sum egenkapital | −4 361 802 | −8 288 533 | −7 736 973 |
| Sum langsiktig gjeld | 7 948 132 | 8 370 000 | 9 870 000 |
| Sum kortsiktig gjeld | 431 925 | 506 864 | 500 737 |
| Sum gjeld | 8 380 057 | 8 876 864 | 10 370 737 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,04▲ | 0,03 | 0,11 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,92▼ | −1,07 | −1,34 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −1,3 %▲ | −2,0 % | −1,5 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −108,5 %▲ | −1 408,8 % | −293,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Torleiv Bore Middelthon | 1971 |
| Styrets leder | Torleiv Bore Middelthon | 1971 |
| Styremedlem | Bjørn Maaseide | 1968 |
| Revisor | ERGA REVISJON AS980 024 679 | - |
| Regnskapsfører | HAV REGNSKAP STAVANGER AS931 313 657 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Terroir AS50,0 %Stavanger · 30 000 ordinære aksjer
- Maaseide Promotion AS50,0 %Sandnes · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- FISH & COW AS100,0 %999 154 824 · 400 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.