- Org.nr.
- 925 833 606
- Adresse
- Paal Bergs vei 22, 1348 Rykkinn
- Bransje
- Tannlegetjenester
Driftsresultat−11 101ikke oppgitt
Årsresultat−11 101ikke oppgitt
Egenkapital732 54821,5 % av eiendelene
Tannlegeverket AS er et aksjeselskap innen tannlegetjenester, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 925 833 606
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 30.09.2020
- Registrert
- 24.10.2020
- Adresse
- Paal Bergs vei 22, 1348 Rykkinn
- Kommune
- Bærum
- Aksjekapital
- 35 570
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Tannklinikk.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 11 101 | 10 353 | 14 802 |
| Driftsresultat | −11 101 | −10 353 | −14 802 |
| Sum finansinntekter | - | - | 740 000 |
| Sum finanskostnader | - | 137 | - |
| Netto finans | 0 | −137 | 740 000 |
| Resultat før skatt | −11 101 | −10 490 | 725 198 |
| Årsresultat | −11 101 | −10 490 | 725 198 |
| Sum anleggsmidler | 3 087 000 | 3 087 000 | 3 087 000 |
| Sum omløpsmidler | 317 099 | 318 061 | 329 471 |
| Sum eiendeler | 3 404 099 | 3 405 061 | 3 416 471 |
| Sum innskutt egenkapital | 35 570 | 35 570 | 35 570 |
| Sum opptjent egenkapital | 696 978 | 708 079 | 718 569 |
| Sum egenkapital | 732 548 | 743 649 | 754 139 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 2 671 551 | 2 661 412 | 2 662 332 |
| Sum gjeld | 2 671 551 | 2 661 412 | 2 662 332 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,12 | 0,12 | 0,12 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 3,65▲ | 3,58 | 3,53 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,3 % | −0,3 % | 21,2 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 21,5 %▼ | 21,8 % | 22,1 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Anita Berntzen | 1965 |
| Styremedlem | Trude Margaret Berntzen | 1968 |
| Regnskapsfører | PSO REGNSKAP AS986 963 693 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- ANITA BERNTZEN50,0 %f. 1965 · Jar · 150 ordinære aksjer
- TRUDE MARGARET BERNTZEN50,0 %f. 1968 · Lørenskog · 150 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Rykkinn Tannklinikk AS100,0 %821 966 612 · 300 ordinære aksjer
- Tannlegeverket Fornebu AS100,0 %926 662 791 · 300 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.