- Org.nr.
- 930 182 443
- Adresse
- Tyinvegen 7520, 2985 Tyinkrysset
- Hovedeier
- TYIN FILEFJELL HOLDING AS, 100 %
Driftsresultat−728 431ikke oppgitt
Årsresultat−1 008 784ikke oppgitt
Egenkapital−2 008 998−10,7 % av eiendelene
TYIN EIENDOMSUTVIKLING AS er et aksjeselskap innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet 2022.
Omsetning, tre regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 930 182 443
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 24.10.2022
- Registrert
- 08.11.2022
- Adresse
- Tyinvegen 7520, 2985 Tyinkrysset
- Kommune
- Vang
- Næring
- 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendomUtleie av egen eller leid fast eiendom i Vang (39)
- Aksjekapital
- 100 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Handels-, investerings- og eiendomsvirksomhet, samt å delta i andre selskaper med slik virksomhet.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 728 431 | 1 197 148 | 54 711 |
| Driftsresultat | −728 431 | −1 197 148 | −54 711 |
| Sum finansinntekter | 67 | 107 | 1 |
| Sum finanskostnader | 0 | 106 374 | 0 |
| Netto finans | 67 | −106 267 | 1 |
| Resultat før skatt | −728 364 | −1 303 415 | −54 710 |
| Årsresultat | −1 008 784 | −1 039 983 | −42 673 |
| Sum anleggsmidler | 18 193 811 | 5 545 011 | 1 201 403 |
| Sum omløpsmidler | 568 243 | 263 657 | 100 441 |
| Sum eiendeler | 18 762 054 | 5 808 668 | 1 301 845 |
| Sum innskutt egenkapital | 94 430 | 94 430 | 94 430 |
| Sum opptjent egenkapital | −2 103 428 | −1 094 644 | −54 661 |
| Sum egenkapital | −2 008 998 | −1 000 214 | 39 769 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 539 537 | 6 808 882 | 1 262 075 |
| Sum gjeld | 20 771 051 | 6 808 882 | 1 262 075 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,05▲ | 0,04 | 0,08 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −10,34▼ | −6,81 | 31,74 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −5,9 %▲ | −33,7 % | −4,2 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −10,7 %▲ | −17,2 % | 3,1 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Håkon Semb-Arnstorp | 1982 |
| Regnskapsfører | SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET VALHALL AS980 289 648 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- TYIN FILEFJELL HOLDING AS100,0 %Tyinkrysset · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- Fredensborg Fritid AS
- TYIN FILEFJELL HOLDING AS100,0 %
- Tørris Utbygging AS100,0 %
- TYIN EIENDOM AS100,0 %
- Synhaug Utvikling AS100,0 %
- TYIN FILEFJELL AS100,0 %
- TYIN EIENDOMSUTVIKLING AS100,0 %
- Børrelia Utvikling AS100,0 %
- TYIN EIENDOMSUTVIKLING 2 AS100,0 %
- TYIN INFRASTRUKTUR AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Børrelia Utvikling AS100,0 %829 006 502 · 100 000 ordinære aksjer
- TYIN EIENDOMSUTVIKLING 2 AS100,0 %928 617 033 · 30 000 ordinære aksjer
- TYIN INFRASTRUKTUR AS100,0 %930 369 551 · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.