- Org.nr.
- 928 596 281
- Adresse
- Postveien 1, 1481 Hagan
Ullerlien Holding AS er et aksjeselskap innen utvikling og salg av byggeprosjekter, stiftet 2021.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 596 281
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 15.11.2021
- Registrert
- 22.01.2022
- Adresse
- Postveien 1, 1481 Hagan
- Kommune
- Nittedal
- Næring
- 68.120 Utvikling og salg av byggeprosjekterUtvikling og salg av byggeprosjekter i Nittedal (36)
- Aksjekapital
- 30 015
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Kjøp, salg, utvikling, utleie og vedlikehold av bolig-, nærings- og fritidseiendom, samt teknisk utstyr, biler og båter. Videre inkluderer formålet konsulentvirksomhet for BAE-næringen (Bygg, Anlegg og Eiendom), investeringer i aksjer, fond og andre selskaper, samt rådgivning, deltakelse i andre selskaper og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 76 448 | 100 452 | 13 267 |
| Driftsresultat | −76 448 | −100 452 | −13 267 |
| Sum finansinntekter | 194 331 | 389 886 | 27 392 |
| Sum finanskostnader | 6 677 | 4 502 | 14 |
| Netto finans | 187 654 | 385 384 | 27 378 |
| Resultat før skatt | 111 206 | 284 932 | 14 111 |
| Årsresultat | 129 487 | 307 726 | 12 629 |
| Sum anleggsmidler | 1 706 320 | 1 527 377 | 1 489 795 |
| Sum omløpsmidler | 20 529 | 127 191 | 32 377 |
| Sum eiendeler | 1 726 850 | 1 654 568 | 1 522 172 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 015 | 30 015 | 137 109 |
| Sum opptjent egenkapital | 1 662 799 | 1 533 312 | 1 225 586 |
| Sum egenkapital | 1 692 814 | 1 563 327 | 1 362 695 |
| Sum langsiktig gjeld | 25 386 | 58 450 | 66 461 |
| Sum kortsiktig gjeld | 8 650 | 32 792 | 93 017 |
| Sum gjeld | 34 036 | 91 242 | 159 478 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 2,37▼ | 3,88 | 0,35 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,02▼ | 0,06 | 0,12 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 7,0 %▼ | 18,2 % | 0,9 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 98,0 %▲ | 94,5 % | 89,5 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Hans Ullerlien | 1971 |
| Regnskapsfører | HOUSE OF ACCOUNTING AS928 109 852 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- HANS ULLERLIEN100,0 %f. 1971 · Hagan · 115 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- HULE EIENDOM AS50,0 %926 907 646 · 15 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.