Andre helsetjenester ellers i Våler

Næringskode 86.993 kommune 3114 oppdatert 19.08.2026

Bransjen i hele landet: 8 171Kommunen i alt: 1 026
Enheter8av 8 171 i næringen
Av bransjen0,1 %av 8 171 i hele landet
Av kommunen0,8 %av 1 026 enheter i Våler
Nest størst: Oslo1 619mot 8 her
Rangering i Våler27av 194 næringer i kommunen

Kort fortalt

Andre helsetjenester ellers har næringskode 86.993 i Enhetsregisteret, og i Våler står 8 enheter oppført på den. Det er 0,1 % av de 8 171 enhetene i næringen i hele landet. Næringen utgjør 0,8 % av alt næringsliv i Våler. Målt mot de andre næringene i kommunen er den nummer 27 av 194.

1 av dem har driftsinntekter i kroner i siste innsendte årsregnskap, som for de fleste er 2025. Størst er MCT Veiledning & Behandling NUF med 0 kr.

Vanligste selskapsform er enkeltpersonforetak, med 7 av enhetene (87,5 %). Ingen av enhetene har meldt inn ansatte til registeret.

Nøkkeltall

NøkkeltallVerdiAndel
Enheter80,1 %
Med ansatte00 %
Ansatte til sammen--
Har levert regnskap112,5 %
Med omsetning i kroner112,5 %
Omsetning i alt0 kr-
Median omsetning--
Største omsetning0 kr-
MVA-registrert--
Median stiftelsesår--

De 1 største i Våler

Rangert på driftsinntekter i siste innsendte årsregnskap, ikke konsernjustert. Enheter uten innsendt regnskap er ikke med.

#SelskapOmsetning
1MCT Veiledning & Behandling NUF0 kr

Nøkkeltall

Næringskode
86.993
Kommune
3114 Våler
Enheter
8
Andel av næringen
0,1 %
Andel av kommunen
0,8 %
Enkeltpersonforetak
7
Med ansatte
-
Ansatte til sammen
-

Hvor ulike de er

7 av de 8 enhetene har ingen driftsinntekter i kroner hos oss. Det er 87,5 % av utsnittet, og de fleste av dem er former uten regnskapsplikt eller selskaper som ennå ikke har levert. 1 har levert regnskap og står med null i driftsinntekter. De mangler ikke et tall, de har tallet null, og de er talt for seg nettopp derfor. Registeret oppgir at 1 enheter har levert årsregnskap, 12,5 % av utsnittet.

Geografi

I samme fylke finnes næringen også i 8 andre kommuner: Fredrikstad med 186, Moss med 93, Sarpsborg med 64, Indre Østfold med 51, Halden med 40, Råde med 14. Størst i landet er Oslo med 1 619 enheter, mot 8 her.

Nærmeste næringskoder i samme område er utleie av egen eller leid fast eiendom med 66 enheter, dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster med 62 enheter, aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers med 62 enheter, avvirkning med 35 enheter.

Vanlige spørsmål

Hvor mange andre helsetjenester ellers finnes det i Våler?

8 enheter står oppført med næringskode 86.993, andre helsetjenester ellers, i Våler i Enhetsregisteret. Det er 0,1 % av de 8 171 i hele landet. Tallet gjelder enheter vi viser en egen side for, altså uten konkursbo, enheter under avvikling og slettede enheter.

Hvem er størst av andre helsetjenester ellers i Våler?

Målt på driftsinntekter i siste innsendte årsregnskap er de tre største 1. MCT Veiledning & Behandling NUF med 0 kr. Rekkefølgen er regnet av registerets egne tall, ikke av omtale eller vurdering, og selskaper uten innsendt regnskap kan ikke rangeres og står ikke i lista.

Er dette store selskaper eller enkeltpersoner?

Vanligste selskapsform i Våler er enkeltpersonforetak, med 7 av 8 enheter. Ingen av enhetene har meldt inn ansatte.

Hvor ellers i nærheten finnes andre helsetjenester ellers?

I samme fylke har 8 andre kommuner enheter i næringen, flest i Fredrikstad med 186. Nabofylker og resten av landet ligger på næringssiden, der alle 8 171 enhetene er samlet.

Er lista komplett?

Lista er komplett for næringskode 86.993 slik registeret står i dag, og du kan bla gjennom alle 8 enhetene. Den er ikke nødvendigvis komplett for bransjen slik folk bruker ordet: et selskap har én primær næringskode, og den er valgt ved registrering.

Kilde og metode

Kilde: Enhetsregisteret og Regnskapsregisteret i Brønnøysundregistrene. Sist oppdatert 19.08.2026. Kronebeløpene er driftsinntekter fra siste innsendte årsregnskap, som for de fleste i utsnittet er 2025. Beløpene er ikke konsernjusterte, så et morselskap og et datterselskap står begge med sine egne tall.

Konkursbo, enheter under avvikling og slettede enheter er ikke med i tallene. 7 enheter mangler driftsinntekter i kroner og er utelatt fra median, kvartiler og sum, men ikke fra antallet. Tomt felt betyr at tallet mangler.

Bransjen er avgrenset av næringskoden, og næringskoden alene er en upresis avgrensning: et selskap får én primær kode ved registrering, og den følger ikke nødvendigvis hva selskapet driver med i dag.

Sidene viser aggregater over en næring, ikke vurderinger av enkeltselskaper, og ingenting her er en kredittvurdering. Ser du en feil i et tall, er kilden Brønnøysundregistrene, og feil hos oss kan meldes fra selskapssiden.

Nabonæringer i samme område: Utleie av egen eller leid fast eiendom (66), Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster (62), Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers (62), Avvirkning (35), Oppføring av bygninger (30), Grunnarbeid (26).

Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene.
firma.asEn tjeneste fra VODE AS
Org.nr 925 898 562