- Org.nr.
- 992 272 465
- Adresse
- Kinnvegen 1 A-G, 7045 Trondheim
Driftsresultat32 94813,9 % margin
EBITDA47 112før av- og nedskrivninger
Årsresultat00,0 % margin
Egenkapital244 29094,6 % av eiendelene
Sameiet Kinnvegen 1 er et eierseksjonssameie innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, stiftet 2006.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 992 272 465
- Organisasjonsform
- Eierseksjonssameie
- Status
- Aktiv per 29.09.2026
- Stiftet
- 30.10.2006
- Registrert
- 20.02.2008
- Adresse
- Kinnvegen 1 A-G, 7045 Trondheim
- Postadresse
- v/ Bonitas Eiendomsforvaltning AS, Kjøpmannsgata 52
- Kommune
- Trondheim
- Næring
- 97.001 Aktiviteter i borettslag og boligsameierAktiviteter i borettslag og boligsameier i Trondheim (2 892)
- Aksjekapital
- Ikke oppgitt
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- www.bonitas.no
Underenheter
1
- Sameiet Kinnvegen 1923 648 291 · TRONDHEIM
Kilde: Enhetsregisteret.
Tidligere navn
- SAMEIET PERSAUNET REKKEHUS HUS 320.02.2008 til 24.05.2008
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftsinntekt | 236 594 | - | - | 149 772 | 240 772 |
| Sum driftsinntekter | 236 594 | 205 134 | 185 867 | 149 772 | 240 772 |
| Lønnskostnad | −1 141 | - | - | 9 156 | 9 156 |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | 14 164 | - | - | 14 164 | 8 945 |
| Annen driftskostnad | 190 623 | - | - | 144 850 | 228 431 |
| Sum driftskostnader | 203 646 | 207 197 | 166 086 | 168 170 | 246 532 |
| Driftsresultat | 32 948 | −2 063 | 19 781 | −18 398 | −5 760 |
| Annen renteinntekt | 6 267 | - | - | 1 120 | 423 |
| Annen finansinntekt | 5 018 | - | - | 3 549 | 3 763 |
| Sum finansinntekter | 11 285 | 8 769 | 6 827 | 4 669 | 4 186 |
| Annen rentekostnad | 193 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 193 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Netto finans | 11 092 | 8 769 | 6 827 | 4 669 | 4 186 |
| Resultat før skatt | - | 6 705 | 26 607 | - | −1 574 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −1 574 |
| Resultat før skattekostnad | 44 040 | - | - | −13 729 | - |
| Årsresultat | 0 | 6 705 | 26 607 | −13 729 | −1 574 |
| Totalresultat | - | - | - | −13 729 | - |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 44 040 | - | - | −13 729 | −1 574 |
| Sum overføringer og disponeringer | 44 040 | - | - | −13 729 | −1 574 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | 0 | 0 |
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 77 900 | - | - | 120 392 | 134 555 |
| Sum varige driftsmidler | 77 900 | - | - | 120 392 | 134 555 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | - | - | 0 | 0 |
| Sum anleggsmidler | 77 900 | 92 064 | 106 228 | 120 392 | 134 555 |
| Sum varer | 0 | - | - | 0 | 0 |
| Andre fordringer | 54 713 | - | - | 29 383 | 26 711 |
| Sum fordringer | 54 713 | - | - | 29 383 | 26 711 |
| Sum investeringer | 0 | - | - | 0 | 0 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 125 718 | - | - | 49 884 | 44 167 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 125 718 | - | - | 49 884 | 44 167 |
| Sum omløpsmidler | 180 431 | 128 886 | 103 951 | 79 267 | 70 878 |
| Sum eiendeler | 258 331 | 220 950 | 210 179 | 199 658 | 205 433 |
| Annen innskutt egenkapital | 0 | - | - | 0 | 0 |
| Sum innskutt egenkapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annen egenkapital | 244 290 | - | - | 166 937 | 180 666 |
| Sum opptjent egenkapital | 244 290 | 200 250 | 193 545 | 166 937 | 180 666 |
| Sum egenkapital | 244 290 | 200 250 | 193 545 | 166 937 | 180 666 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | 0 | 0 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | - | - | 0 | 0 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 2 235 | - | - | 3 363 | 1 241 |
| Annen kortsiktig gjeld | 11 806 | - | - | 29 358 | 23 526 |
| Sum kortsiktig gjeld | 14 041 | 20 700 | 16 635 | 32 721 | 24 767 |
| Sum gjeld | 14 041 | 20 700 | 16 635 | 32 721 | 24 767 |
| Sum egenkapital og gjeld | 258 331 | - | - | 199 658 | 205 433 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 12,85▲ | 6,23 | 6,25 | 2,42 | 2,86 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,06▼ | 0,10 | 0,09 | 0,20 | 0,14 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 18,5 %▲ | 3,1 % | 13,0 % | −6,8 % | −0,8 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 13,9 %▲ | −1,0 % | 10,6 % | −12,3 % | −2,4 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 0,0 %▼ | 3,3 % | 14,3 % | −9,2 % | −0,7 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 94,6 %▲ | 90,6 % | 92,1 % | 83,6 % | 87,9 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Sameiet Kinnvegen 113,9 %
0,2 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
−50 %050100
EIERSEKSJONSSAMEIE GABELS GATE 8−21,9 % 698,4 mill.ansatte ikke oppgitt 2021
Sameiet Kinnvegen 113,9 % 0,2 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
Sameiet Furuberglia30,6 % 298,6 mill.ansatte ikke oppgitt 2017
AGER BORETTSLAG97,7 % 230,9 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
−50 %050100
De tre andre er de største selskapene i næringskode 97.001.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Bjørn Snåsøy | 1958 |
| Styremedlem | Bjørn Helge Skallerud | 1959 |
| Styremedlem | Frank Walstad | 1973 |
| Regnskapsfører | BONITAS EIENDOMSFORVALTNING AS987 579 773 | - |
| Forretningsfører | BONITAS EIENDOMSFORVALTNING AS987 579 773 | - |