- Org.nr.
- 934 625 765
- Adresse
- Sørumsgata 11A, 2000 Lillestrøm
- Hovedeier
- Taraldset Holding AS, 100 %
Driftsresultat−82 811ikke oppgitt
Årsresultat−721 614ikke oppgitt
Egenkapital3 095 75018,8 % av eiendelene
T3 NÆRINGSEIENDOM AS er et aksjeselskap innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet 2024.
Omsetning, to regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 934 625 765
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 11.09.2026
- Stiftet
- 02.10.2024
- Registrert
- 12.12.2024
- Adresse
- Sørumsgata 11A, 2000 Lillestrøm
- Kommune
- Lillestrøm
- Næring
- 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendomUtleie av egen eller leid fast eiendom i Lillestrøm (894)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- T3 NÆRINGSEIENDOM AS934 815 912 · LILLESTRØM
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Eie og forvalte næringseiendommen i bygget T3 Sville, Lillestrøm.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 82 811 | - |
| Sum driftskostnader | 82 811 | 2 350 |
| Driftsresultat | −82 811 | −2 350 |
| Annen renteinntekt | 6 | - |
| Sum finansinntekter | 6 | - |
| Rentekostnad til foretak i samme konsern | 842 336 | - |
| Annen rentekostnad | 5 | - |
| Sum finanskostnader | 842 341 | 256 653 |
| Netto finans | −842 335 | −256 653 |
| Resultat før skatt | −925 146 | −259 003 |
| Skattekostnad på resultat | −203 532 | - |
| Årsresultat | −721 614 | −202 022 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −721 614 | - |
| Totalresultat | −721 614 | - |
| Overført fra annen egenkapital | −721 614 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −721 614 | - |
| Sum driftsinntekter | - | 0 |
| Utsatt skattefordel | 236 710 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 236 710 | - |
| Tomter, bygninger o.a. fast eiendom | 868 262 | - |
| Anlegg under utførelse | 15 293 519 | - |
| Sum varige driftsmidler | 16 161 781 | - |
| Sum anleggsmidler | 16 398 491 | 16 159 559 |
| Konsernfordringer | 40 000 | - |
| Sum fordringer | 40 000 | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 37 167 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 37 167 | - |
| Sum omløpsmidler | 77 167 | 0 |
| Sum eiendeler | 16 475 658 | 16 159 559 |
| Aksjekapital | 30 000 | - |
| Annen innskutt egenkapital | −5 784 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 24 216 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 3 071 534 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 3 071 534 | 3 793 148 |
| Sum egenkapital | 3 095 750 | 3 823 148 |
| Langsiktig konserngjeld | 13 382 397 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 13 382 397 | - |
| Sum langsiktig gjeld | 13 382 397 | 12 334 061 |
| Leverandørgjeld | −2 489 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | −2 489 | 2 350 |
| Sum gjeld | 13 379 908 | 12 336 411 |
| Sum egenkapital og gjeld | 16 475 658 | - |
Nøkkeltall 2024 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | −31,00▼ | 0,00 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 4,32▲ | 3,23 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,5 %▼ | −0,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 18,8 %▼ | 23,7 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Marius Haug Skovli | 1990 |
| Revisor | BLOM & FOSSAN AS936 072 550 | - |
| Regnskapsfører | PROGRESSUM AS889 380 802 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Taraldset Holding AS100,0 %Lillestrøm · 300 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- Taraldset Holding AS
- Taraldset Eiendom AS100,0 %
- LUX DRIFT AS100,0 %
- T2 EIENDOM AS100,0 %
- THORVALD LAMMERS' GATE 2 OG 8 AS100,0 %
- Brandvoldgata 2 og 4 AS100,0 %
- KJERULFS GATE 5 OG 7 AS100,0 %
- Gystadmarka Parkering AS100,0 %
- Kvartal 26 Utbygging AS100,0 %
- Kvartal 32 Utbygging AS100,0 %
- KJERULFS GATE 4 AS100,0 %
- LANDSTADS GATE 2 AS100,0 %
- Nordmanngården AS100,0 %
- LUX HOTEL 1 AS100,0 %
- LUX HOTEL 2 AS100,0 %
- LUX P-HUS AS100,0 %
- T4 EIENDOM AS100,0 %
- LUX NÆRING AS100,0 %
- T3 NÆRINGSEIENDOM AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.