- Org.nr.
- 920 227 538
- Adresse
- Ullernkammen 12, 0380 Oslo
- Hovedeier
- Gasellefarmen AS, 100 %
Driftsresultat−7 877ikke oppgitt
Årsresultat−7 800ikke oppgitt
Egenkapital93 504100,0 % av eiendelene
Firstcall AS er et aksjeselskap innen telefonvakttjenester og telefonsalg, stiftet 2017.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 920 227 538
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 03.10.2026
- Stiftet
- 15.11.2017
- Registrert
- 16.01.2018
- Adresse
- Ullernkammen 12, 0380 Oslo
- Kommune
- Oslo
- Aksjekapital
- 250 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Tilby telekomtjenester.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | - | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 7 877 | 7 853 | 12 527 | 16 199 | 16 350 |
| Sum driftskostnader | 7 877 | 7 853 | 12 527 | 16 199 | 16 350 |
| Driftsresultat | −7 877 | −7 853 | −12 527 | −16 199 | −16 350 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | 42 | - |
| Annen renteinntekt | 76 | 108 | 36 | - | - |
| Sum finansinntekter | 76 | 108 | 36 | - | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | - | 42 | - |
| Netto finans | 76 | 108 | 36 | −42 | - |
| Resultat før skatt | - | - | −12 491 | −16 241 | −16 350 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −12 491 | −16 241 | −16 350 |
| Resultat før skattekostnad | −7 800 | −7 745 | - | - | - |
| Årsresultat | −7 800 | −7 745 | −12 491 | −16 241 | −16 350 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | −12 491 | −16 241 | −16 350 |
| Totalresultat | - | - | −12 491 | −16 241 | −16 350 |
| Avsatt til annen egenkapital | - | - | - | −16 241 | - |
| Udekket tap | −7 800 | −7 745 | −12 491 | - | −16 350 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | −12 491 | −16 241 | −16 350 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | 120 974 | 123 727 | 137 781 |
| Sum fordringer | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum investeringer | 0 | 0 | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 93 504 | 101 304 | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 93 504 | 101 304 | 120 974 | 123 727 | 137 781 |
| Sum omløpsmidler | 93 504 | 101 304 | 120 974 | 123 727 | 137 781 |
| Sum eiendeler | 93 504 | 101 304 | 120 974 | 123 727 | 137 781 |
| Aksjekapital | 250 000 | 250 000 | 250 000 | 250 000 | 250 000 |
| Annen innskutt egenkapital | −5 570 | −5 570 | −5 570 | −5 570 | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 244 430 | 244 430 | 244 430 | 244 430 | 244 430 |
| Annen egenkapital | - | - | - | −122 890 | - |
| Udekket tap | 150 926 | 143 126 | 135 381 | - | 106 649 |
| Sum opptjent egenkapital | −150 926 | −143 126 | −135 381 | −122 890 | −106 649 |
| Sum egenkapital | 93 504 | 101 304 | 109 049 | 121 540 | 137 781 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | - | - | 11 925 | 2 188 | - |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 0 | 0 | 11 925 | 2 188 | - |
| Sum gjeld | 0 | 0 | 11 925 | 2 188 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 93 504 | 101 304 | 120 974 | 123 727 | 137 781 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | 10,14 | 56,55 | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,00 | 0,11 | 0,02 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −8,0 %▼ | −7,0 % | −10,2 % | −12,4 % | −11,9 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 100,0 % | 100,0 % | 90,1 % | 98,2 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Nadir Nalbant | 1966 |
| Styremedlem | Linda Larsen Nalbant | 1967 |
| Regnskapsfører | ØKONOMIAVDELINGEN ØST AS915 635 474 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Gasellefarmen AS100,0 %Oslo · 250 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- Nalbant Holding AS
- Gasellefarmen AS100,0 %
- HAPPY HELPERS AS100,0 %
- HELLO AS100,0 %
- Homely AS53,7 %
- Firstcall AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.